Latający spodek wpadł do jeziora Titicaca, a następnie wyleciał z niego

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wielu mieszkańców zgłosiło, że widziało latający spodek unoszący się w powietrzu, który następnie zanurzył się w jeziorze Titicaca w Boliwii. Po kilku chwilach wynurzył się i odleciał.

Jezioro Titicaca to nie tylko jedno z najbardziej znanych jezior w Boliwii, ale także miejsce owiane mitami, legendami i tajemnicami. Zjawisko UFO nie jest obce temu akwenowi. W rzeczywistości, od niepamiętnych czasów, ludzie zgłaszali, że widzieli dziwne światła, obiekty i UFO pojawiające się i zanurzające się w jeziorze.

 

Uważa się, że Słońce i Księżyc zostały stworzone na jeziorze Titicaca przez Wiracochę, bóstwo stwórcy czczone pierwotnie przez preinkaskich Peruwiańczyków. Według legendy Wiracocha nauczył ludzi sztuki cywilizacji po stworzeniu nieba i ziemi. Na niektórych obrazach przedstawiany jest jako starzec z brodą (symbol boga wody) i w długiej szacie. Kult Viracochy sięga tysięcy lat i może on być płaczącym bogiem wyrzeźbionym w megalitycznych ruinach w pobliżu jeziora Titicaca.

 

Dlatego jezioro to kojarzono z „bogami mentorami”, którzy byli odpowiedzialni nie tylko za cuda Tiahuanaco, ale także za historię najpiękniejszego imperium w Ameryce Południowej. Wiele ostatnio powiedziano o UFO i ich związku z oceanami i dużymi jeziorami. Obiekty te natychmiast zanurzają się z powietrza do wody, jakby opór wody i powietrza nie miał na nie wpływu. Dno takich akwenów wydaje się być równiez doskonałym miejscem do ukrywania sie przed ludzkością.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj