Latający spodek zarejestrowany w Turcji

Kategorie: 

Rzekome UFO z Turcji

Tureckie wiadomości pełne są doniesień o niesamowitej obserwacji poczynionej w mieście Gebze. Z tego, co wiadomo UFO, które widoczne jest na zdjęciu pojawiło się w lipcu 2013 roku.

 

Według świadka zdjęcie powstało, ponieważ około szóstej po południu w miejscowym parku technologicznym rozszczekały się patrolujące teren psy. Skupiło to uwagę ochrony. Jeden z pracowników zauważył coś na niebie. Wyciągnął komórkę i zrobił zdjęcie. Potem wykonał jeszcze drugie, ale nie uwieczniło ono obiektu.

 

Zdjęcie zostało poddane analizom przez ufologów tureckich, którzy potwierdzili, iż nie było modyfikowane za pomocą programów graficznych. Oznacza to, że w tureckim Gebze doszło do obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego, który ma niemal klasyczny kształt spodka.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Erijah

wykonuje łuk międzywymiarowy-

wykonuje łuk międzywymiarowy- czyli łuk między długością a szerokością. Tego nie może być widać.
 
Ludzie, co się z wami dzieje. Takie oderwanie i odklejenie od rzeczywistości, że szczena opada. Osoby, które piszą tu z objawami logiki i normalności są traktowane jak oszołomy, a kretyni piszący o łukach międzywymiarowych, fuzjach jądrowych (łaczy się plemnik z kom. jajową - jąder nie da się sfuzjować, chyba, że fuzją), laskach przysłanych przez chrystysa (mendor - za chrystusa ducha pana nie było poczty, a zesłać to może i mógł - twój mózg do łagrów). To, co na tym wideo nie jest dowodem na nic - tylko na to, że coś niewyraźnego leci po wyraźnym błękicie a pies się temu przygląda. Ale psy przyglądają się przelotom bocianów, samolotów, latających kapci...
To, że 20% społeczeństwa wierzy w ufo to nie dowód na jego istnienie - okołoło 60% polaków wierzy że dziewica może urodzić dziecko, będąc wcześniej zapłodniona (no to może francuza strzeliła i ciąża żołądkowo-pozamaciczna), 50% społeczeństwa wierzy że PIS da i będzie dobrze (a na logikę - będzie pisda), 46% społeczeństwa wierzy, że Tusk jest rudym cudotwórcą (a jest rudym kłamcą).
Brak słów... co za naród...
 

Portret użytkownika dar66

"...Chodzi o nagłe

"...Chodzi o nagłe zahamowanie, skręt o 90 stopni bez brania łuku, nagłe znaczne zwiększenie prędkości bez stopniowego przyspieszenia..." - jak nam na ułamek sek. znika z oczu wykonując taki skręt i pojawia się o te 90st to musicie wiedzieć [chociaż niekonieczne przyswoić] ,że pojazd wykonuje łuk międzywymiarowy - czyli nie w naszej przestrzeni.Nasze oczy kłamią Wink

Portret użytkownika kimbur

W Łodzi na osiedlu Zarzew

W Łodzi na osiedlu Zarzew laający spodek pojawił się nagle, gdy rodzina spożywała na balkonie 10. piętra kolację. Spodek zauważyła rodzina z przeciwka, która grillowała również na balkonie. Przelot spodka został nagrany przez jednego z biesiadników. Sprawcą przelotu okazał się wnuczek, który wytrącił babci spodek podczas gdy podawała herbatkę na stolik.
Tak sobie można pożartować w stylu redaktorów poważnych, oficjalnych mediów. Tymczasem niezdidentyfikowanych obiektów latających jest dużo, ale nasza technika nagrań jednak jeszcze nie jst na takim poziomie aby wszystko wyraźnie zarejestrować. Częściej udaje się to przypadkiem, co mnie też się zdarzyło.

Portret użytkownika AnkaA

Witam, Trudno odróznic

Witam,
Trudno odróznic obiekty na niebie. Wczoraj wracałam do domu przez moja wiochę podmiejską i widzę na niebie jakiś obiekt. Mknał szybko nagle sie lekko zatrzymał i błyskawicznie skoczył do przodu. Zachowanie wskazywałoby na UFO ale ... to była czapla . Mkneła jak błyskawica, lekko w locie zahamowła i puściła kupe, nastepnie szybko nadgoniła utarcony dystans. 
Z daleka UFO z bliska ptak. I to zdjecie także mi wygląda na duża gęś w locie.

Portret użytkownika Fanka1

W wywiadach na YT wojskowi

W wywiadach na YT wojskowi czasem mówią, że parametry lotu tzw. ufo nie pozwoliłyby na to, by pilotowali je ludzie. Chodzi o nagłe zahamowanie, skręt o 90 stopni bez brania łuku, nagłe znaczne zwiększenie prędkości bez stopniowego przyspieszenia, nagła ucieczka w górę lub w dół. Ciało ludzkie by tego nie wytrzymało.

Portret użytkownika andy V

Rod - co to jest system

Rod - co to jest system swastyczny ? Swastyka - to wiem co to jest, ale o systemie swastycznym to ja nie słyszałem, a parę lat już żyję w Polsce, na tyle długo że pamiętam czasy kiedy "system swastyczny" okupował nasz kraj. Pozdrawiam.

Portret użytkownika andy V

Dlaczego do cholery do tej

Dlaczego do cholery do tej pory jeszcze nie wypowiedział się ten z niebieskim od denaturatu fejsem? Czekam z niecierpliwością na jego komentarz. Może przykimał? Obudź się Baco, lud spragniony czeka Twoich świetlanych wskazówek ( ale nie tych od zegarka marki Błonie ). Tak, tak kiedyś produkowaliśmy w Polsce takie zegarki. Była nawet ich pseudo reklama: KUPUJCIE ZEGARKI MARKI BŁONIE, SĄ TO NAJSZYBSZE ZEGARKI ŚWIATA. Ech, łza się w oku kręci.

Portret użytkownika baca

bo widzisz cechą szczególną

bo widzisz cechą szczególną czereśniaków kupujących na bazarach rzeczy "markowe" jest właśnie fakt że po powrocie do domu...
łzy im się w oczach kręcą...
zupełnie jak tobie po zakupie zegarka
i stąd również twoja głęboka i poparta osobistym doświadczeniem wiedza na temat gatunkowych trunków na przyklad...
denaturatu Smile

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

poplątałeś wszystko Mendor,

poplątałeś wszystko Mendor, powinno być:
zbawieniem jest pan duch święty przysłany przez Jezusa Chrystusa...
ewentualnie:
pan duch jest zbawieniem Jezusa świętego Chrystusa
albo:
pan Jezus jest duchem świętym Chrystusa
a może jednak:
pan święty Chrystus Jezus jest zbawieniem ducha
 

Portret użytkownika Rod

według swastycznego systemu

według swastycznego systemu słowianie  posiadają ciało , dusze, ducha i sumienie więc żaden jezus czy inna jechowa nie musiał nam nic przesyłać to o czyn piszesz dotyczy żydów i innych nacji oddających cześć krwawemu yahwe

Portret użytkownika yeti

Sam jesteś cieniutki. Zadyma

Sam jesteś cieniutki. Zadyma na tamtych terenach od dawna i oczywiście USA w tym wszystkim macza swoje paluszki. Nie zdziwił bym się gdyby te spotki były najzwyczajniej testowane na tamtych terenach. Nie musze chyba dodawać że te spodki to nie żadne kosmity, tylko nowoczesne pojazdy wojskowe armii USA?

Portret użytkownika Takitam

Niektórzy maczają sobie

Niektórzy maczają sobie paluszki aby łatwiej przewrócić kartkę w podręczniku od ortografii. Mówi się potem o nich że są bardziej wykształceni. Nie pamiętam tylko w czym te paluszki maczali. Trzeba by Obamy spytać bo on jest z USA, a oni tam palce maczali.

Skomentuj