Latający spodek zarejestrowany w Turcji

Kategorie: 

Rzekome UFO z Turcji

Tureckie wiadomości pełne są doniesień o niesamowitej obserwacji poczynionej w mieście Gebze. Z tego, co wiadomo UFO, które widoczne jest na zdjęciu pojawiło się w lipcu 2013 roku.

 

Według świadka zdjęcie powstało, ponieważ około szóstej po południu w miejscowym parku technologicznym rozszczekały się patrolujące teren psy. Skupiło to uwagę ochrony. Jeden z pracowników zauważył coś na niebie. Wyciągnął komórkę i zrobił zdjęcie. Potem wykonał jeszcze drugie, ale nie uwieczniło ono obiektu.

 

Zdjęcie zostało poddane analizom przez ufologów tureckich, którzy potwierdzili, iż nie było modyfikowane za pomocą programów graficznych. Oznacza to, że w tureckim Gebze doszło do obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego, który ma niemal klasyczny kształt spodka.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Erijah

wykonuje łuk międzywymiarowy-

wykonuje łuk międzywymiarowy- czyli łuk między długością a szerokością. Tego nie może być widać.
 
Ludzie, co się z wami dzieje. Takie oderwanie i odklejenie od rzeczywistości, że szczena opada. Osoby, które piszą tu z objawami logiki i normalności są traktowane jak oszołomy, a kretyni piszący o łukach międzywymiarowych, fuzjach jądrowych (łaczy się plemnik z kom. jajową - jąder nie da się sfuzjować, chyba, że fuzją), laskach przysłanych przez chrystysa (mendor - za chrystusa ducha pana nie było poczty, a zesłać to może i mógł - twój mózg do łagrów). To, co na tym wideo nie jest dowodem na nic - tylko na to, że coś niewyraźnego leci po wyraźnym błękicie a pies się temu przygląda. Ale psy przyglądają się przelotom bocianów, samolotów, latających kapci...
To, że 20% społeczeństwa wierzy w ufo to nie dowód na jego istnienie - okołoło 60% polaków wierzy że dziewica może urodzić dziecko, będąc wcześniej zapłodniona (no to może francuza strzeliła i ciąża żołądkowo-pozamaciczna), 50% społeczeństwa wierzy że PIS da i będzie dobrze (a na logikę - będzie pisda), 46% społeczeństwa wierzy, że Tusk jest rudym cudotwórcą (a jest rudym kłamcą).
Brak słów... co za naród...
 

Portret użytkownika dar66

"...Chodzi o nagłe

"...Chodzi o nagłe zahamowanie, skręt o 90 stopni bez brania łuku, nagłe znaczne zwiększenie prędkości bez stopniowego przyspieszenia..." - jak nam na ułamek sek. znika z oczu wykonując taki skręt i pojawia się o te 90st to musicie wiedzieć [chociaż niekonieczne przyswoić] ,że pojazd wykonuje łuk międzywymiarowy - czyli nie w naszej przestrzeni.Nasze oczy kłamią Wink

Portret użytkownika kimbur

W Łodzi na osiedlu Zarzew

W Łodzi na osiedlu Zarzew laający spodek pojawił się nagle, gdy rodzina spożywała na balkonie 10. piętra kolację. Spodek zauważyła rodzina z przeciwka, która grillowała również na balkonie. Przelot spodka został nagrany przez jednego z biesiadników. Sprawcą przelotu okazał się wnuczek, który wytrącił babci spodek podczas gdy podawała herbatkę na stolik.
Tak sobie można pożartować w stylu redaktorów poważnych, oficjalnych mediów. Tymczasem niezdidentyfikowanych obiektów latających jest dużo, ale nasza technika nagrań jednak jeszcze nie jst na takim poziomie aby wszystko wyraźnie zarejestrować. Częściej udaje się to przypadkiem, co mnie też się zdarzyło.

Portret użytkownika AnkaA

Witam, Trudno odróznic

Witam,
Trudno odróznic obiekty na niebie. Wczoraj wracałam do domu przez moja wiochę podmiejską i widzę na niebie jakiś obiekt. Mknał szybko nagle sie lekko zatrzymał i błyskawicznie skoczył do przodu. Zachowanie wskazywałoby na UFO ale ... to była czapla . Mkneła jak błyskawica, lekko w locie zahamowła i puściła kupe, nastepnie szybko nadgoniła utarcony dystans. 
Z daleka UFO z bliska ptak. I to zdjecie także mi wygląda na duża gęś w locie.

Portret użytkownika Fanka1

W wywiadach na YT wojskowi

W wywiadach na YT wojskowi czasem mówią, że parametry lotu tzw. ufo nie pozwoliłyby na to, by pilotowali je ludzie. Chodzi o nagłe zahamowanie, skręt o 90 stopni bez brania łuku, nagłe znaczne zwiększenie prędkości bez stopniowego przyspieszenia, nagła ucieczka w górę lub w dół. Ciało ludzkie by tego nie wytrzymało.

Portret użytkownika andy V

Rod - co to jest system

Rod - co to jest system swastyczny ? Swastyka - to wiem co to jest, ale o systemie swastycznym to ja nie słyszałem, a parę lat już żyję w Polsce, na tyle długo że pamiętam czasy kiedy "system swastyczny" okupował nasz kraj. Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj