Łazik Curiosity sfotografował "anioła" na powierzchni Marsa

Kategorie: 

Źródło: NASA/Curiosity

Znajdujący się na Czerwonej Planecie amerykański łazik Curiosity po raz kolejny przesłał na Ziemię niesamowite zdjęcie, które trudno wytłumaczyć. Tym razem na Marsie udało się wykonać zdjęcie, które niektórzy interpretują jako anioła ze skrzydłami.

 

Obserwowanie świetlistych obiektów na horyzoncie Marsa rzeczywiście nie jest czymś typowym. Nietypowe zdjęcie zostało wykonane już w maju 2014 roku, ale dopiero teraz zdobyło zainteresowanie mediów.

 

Naukowcy niechętnie wypowiadają się na temat tej anomalii i po prostu próbują znaleźć logiczne wytłumaczenie dla tej nietypowej obserwacji na Czerwonej Planecie. Obecnie skłaniają się oni do sugestii, że to, co zaobserwowano to oczywiście jakiś błąd matrycy kamery zamontowanej na łaziku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

"Wyrwij swoje pytania z ich podłoża, a zobaczysz zwisające korzenie. To będą następne pytania."` - Frank Herbert "Diuna - Kapitularz".

Portret użytkownika sio

Przecież Curiosity to

Przecież Curiosity to jeżdżący wehikuł a nie latający.
Skąd w takim razie zdjęcia kraterów z conajmniej 10.000 m jak nie więcej?
To inna sonda, i zwykła optyczna refleksja.
Anioł to stan świadomości jedynie a biblia opisuje czasy przeszłe i to niezbyt dokładnie.
 

Portret użytkownika sio

Przecież Curiosity to

Przecież Curiosity to jeżdżący wehikuł a nie latający.
Skąd w takim razie zdjęcia kraterów z conajmniej 10.000 m jak nie więcej?
To inna sonda, i zwykła optyczna refleksja.
Anioł to stan świadomości jedynie a biblia opisuje czasy przeszłe i to niezbyt dokładnie.
 

Portret użytkownika zibi1973

A skąd wiadomo że łazik nie

A skąd wiadomo że łazik nie wystrzela coś w górę by mieć lepszą obserwacje,ja jakbym nie znał dokładnego swojego położenia, wszedłbym na najwyższy poziom by lepiej się zorientować gdzie jestem,a tak w ogóle to podatnicy za co płacą,po co są drony  chyba do śledzenia ,a skąd wiadomo że tam na marsie jest sam łazik,myślicie że nasa wszystko nam mówi,ufo można zastąpić dronem,to dlaczego nie można brać pod uwagę że dron zrobił fotkę?

Portret użytkownika Io600

To są duże kratery, więc

To są duże kratery, więc zdjęcie było wykonywane z dużej wysokości. Coś mi się zdaje, że to nie jest Mars. Pewnie jest to wycinek naszego księżyca skopiowany z grafiki google i przerobiony w photoshopie. Ktoś dodał "Y" z cyrklem pośrodku, jakby odnosząc się do Illuminati. Kolorystyka jest tak intensywna, jakby sprawa miała miejsce conajmniej na słońcu. Zupełnie to nie pasuje do niczego. Może to z jakiejś gry...

Portret użytkownika zibi1973

Wiesz gdziekolwiek by ten

Wiesz gdziekolwiek by ten łazik nie łaził czy  byłoby zdjęcie robione pod namiotem lub w szopie z kurami ,nie ma takiej możliwości żeby ułożyły się te twarze,wygląda na to że będziemy musieli się do tego przyzwyczaić,chyba nie jestem sam na świecie co tak widzi,to by było nieprawdopodobne,a do tego [email protected] by musiał przyznać że zibi jest wielki  i niema znaczenia czy fotka robiona z noki x2 to nie fotka,wtedy chodziło o kiepski tel ,nie lubię dotykowych,nie mam sprzętu jak nie którzy ale daję sobie radę,a baca odpuka ten nagrywator bo kamera nawet 400 linii da się co nieco nagrać,i jak na razie to jest po mojemu i nie ma wytłumaczenia czemu tak a nie inaczej,to by było na tyle,a tak na raczkowanie i z nagrywatorem tak to widzę                                                                                                        http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec2ace4e507d6b96.html                                                                                                 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6b0e48c8d3e775a.html

Portret użytkownika uLtra

Facet,opamiętaj sie....robisz

Facet,opamiętaj sie....robisz z siebie pośmiewisko....tak,pośmiewisko..jak pisałem wyluzuj,jesli tego nie zrobisz stan twego zdrowia psychicznego gwałtownie sie pogorszy,.wydaje mi sie źe specjalnie robisz z siebie taka niemotke ,ale po co,jaki masz w tym cel???wytlumacz mi to,a moze wtedy będę patrzył na ciebie z innej perspektywy czyli normalnej.

Portret użytkownika zibi1973

Wiesz jaki mam cel,usłyszeć

Wiesz jaki mam cel,usłyszeć prawdę o obcych i ich nastawienie do nas i kiedy skończy się ukrywanie ufo,jeśli się nie dowiem będę szukał  sam i w końcu znajdę dowód który nikt z tego portalu nie zaprzeczy nawet zagłuszacze i taki mój cel !!!

Portret użytkownika uLtra

Wiesz jaki powinieneś mieć

Wiesz jaki powinieneś mieć cel?????twoj cel to zdrowy rozsądek,....ale jest to cel nieosiągalny...i ty zdajesz sobie z tego sprawę..brniesz w tej swojej paranoi...mozna w cos wierzyć,mozna mieć poglądy inne niż ogół.ale u ciebie to jest psychoza,albo udajesz i chcesz by większość ,,forumowiczów,,litowala sie nad tobą i wystawiała pochlebne recenzje..w każdym razie na mnie nie licz,mam swoje zdanie na twoj temat,i go nie zmienię.jak mówi moja córcia,..fisiujesz człowieczku...czas na poradę...3-maj sie ,życzę powrotu do......rzeczywistości.

Portret użytkownika Racja

jak już coś to lucyfer -

jak już coś to lucyfer - oświecony, w religiach judaistycznych anioł ciemności, upadły. Religia judaistyczna mamy wg nich 5774 rok odjać 2014 czyli ich świat zaczął się jakieś 3760 lat p.n.e Hm, no jak na tak krótką historię istnienia to mają ogromny postęp w mamieniu chrześcijan, muzułamnów, i siebie samych.
w kulturze muzułmańskiej demon, miał niebieskie oczy i jasną skóre i włosy, w chrześcijańskiej kulturze miał czarne oczy i ciemna skórę i włosy (oraz rogi). No trochę starsi koledzy w religii namieszali. więc skoro nie ma tu wspólnego mianownika wieć uważam to za historię wyssane z palca. no chyba, że Twoja doktryna religijna przyjmuje istnienie zmiennokształtnych, Prośba do BACY może ma jakiś ciekawy obrazek aby Panu wyjaśnić sedno sprawy.

Portret użytkownika TheOgoras

straszne latający łazik robi

straszne latający łazik robi zdjęcia orbitalne ciekawe jak tego dokonał acha już wiem został natchniony mocą Anioła , adminie modłbyś podać link do tego zdjęcia podobno z nasa bo chcę wierzyć że jednak prawda jest gdzieś tam

Portret użytkownika Ewa

Anioł na aniele i aniołem

Anioł na aniele i aniołem pogania. Reasumując: anielskość się ludziom masowo na oczy rzuciła.
Mnie to bardziej przypomina- jak już tak mamy szukać na siłę analogii-  masoński symbol cyrkla
i węgielnicy.

Portret użytkownika zibi1973

Pytanie czy będą

Pytanie czy będą twarze?,ostatnio pako coś pisał żebym wystawił selfie,może by miał pole do popisu,może się jeszcze okazać że bym znalazł mniej twarz,wiecie ja dopiero raczkuje

Skomentuj