Łazik Curiosity sfotografował na Marsie coś co przypomina niemiecki hełm

Kategorie: 

Źródło: http://ufomania.cz

Fotografia wykonana przez łazik Curiosity przedstawia tajemniczy obiekt, który wygląda jak nazistowski hełm. Obraz wydaje się pokazywać okrycie głowy, które rzuca cień na skalistą powierzchnię Marsa.

 

Zdjęcie przedstawia przedmiot przypominający hełm, pozostawiony pośród skał. Obiekt ten został sfotografowany przez łazik Curiosity. NASA nie zajęła jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie tego odkrycia. Oczywiście jako najprawdopodobniejsze wyjaśnienie będzie podane złudzenie optyczne.

Od lat znane są niesamowite teorie o nazistowskim UFO i zasiedlaniu Księżyca przez hitlerowców w latach czterdziestych. Wielu internautów zainteresowanych tą hipotezą poszukuje znaków i poszlak potwierdzający tę myśl. Niesamowite znalezisko jest jednak najprawdopodobniej przykładem pareidolii, czyli doszukiwania się znanych nam kształtów w przypadkowych przedmiotach i obrazach.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Nihil novi sub sole -

Nihil novi sub sole - wystarczy przypomnieć okładanie Niemców potężnymi 10-ton mającymi bombami typu Tallboy by przestać się dziwić że oto tu, oto tam jakieś farfocle w obiektywie mam...

Portret użytkownika Kmieciu

Albo te "relacje" kręcą za

Albo te "relacje" kręcą za garażem w NASA, tylko zapomnieli najpierw trochę tam ogarnąć, albo zaraz się dowiemy (Tallin, Homo Sapiens, et consortes), że to boski nocnik samego JHWH, któren to używał go relaksując się siódmego dnia (po) Kreacji i leży tam sobie od milionów, yyy, znaczy od 6000 lat - bo przecie we Biblii stoi, że Wszechświat ni ma wincyj lat, to znaczy że ni ma. I że to oznacza, iż wszyscy powinnim sie wziąć i poddać woli Pana Jezusa i Matki Boskiej, które to som prawdziwe na 1000000 % bogi z niebiesiech w latającym Jaruzelamie, cy cóś... 
 

 

Strony

Skomentuj