Łazik Curiosity wykonał na Marsie zdjęcie jakiejś "postaci"

Kategorie: 

Źródło: NASA, YouTube

Na jednym ze zdjęć zarejestrowanych przez Łazik Curiosity, spostrzeżono dziwny kształt, który wygląda jak kobieta ubrana w sweter spoglądająca na łazik. Tej interesującej obserwacji dokonał użytkownik o pseudonimie Streetcap1.

Nie jest to pierwszy przypadek tego typu obserwacji. Kształty podobne do postaci ludzkich były odnajdywane na fotografiach z Marsa wiele razy. Film, który stworzył Streetcap1 pokazuje inny przypadek odnalezienia obiektu przypominającego humanoida na Marsie. Mnogość tego typu obserwacji nasuwa wiele pytań.

Zastanawiające jest, czy mogą być to faktycznie żywe istoty, czy jest to jedynie pareidolia, czyli dopatrywanie się znanych nam kształtów w przypadkowych miejscach.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Nigger American Screwball Ass

Nigger American Screwball Ass (NASA) musi co cienko przędzie, że nawet na wynajęcie kawałka pustyni ich już nie stać, ino tylko na wysypisku "filmy z Marsa" muszą kręcić, że co krok to jakiś menel leży... Ale za to umysłem w przestrzeni kosmicznej (póki nie wytrzeźwieje) Blum 3

 

Portret użytkownika Bolo

Ja myśle że to Maryja

Ja myśle że to Maryja dziewica z Jezuskiem na rękach, jak się przypatrzyć to widać, ale komu ona się ukazuje na Marsie? Jak to wszysko dziwnie Bóg stwożył i przez takie znaki do nas przemawia nawet na Marsie, niesamowite.

Portret użytkownika starscream

a nie przyszło wam do głowy

a nie przyszło wam do głowy ze ta " misja " moze byc jedna wielka mistyfikacja? moze poprostu ten łazik smiga gdzies po pustyni w Arizonie, a zdjecia i filmy  sa umiejetnie przerabiane. to tylko moja opinia Wink

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ależ to chrześcijanka

ależ to chrześcijanka szykująca się do mszy świętej, widać że rozkłada właśnie turystyczny ołtarzyk modlitewny i składaną kapliczkę...

kiedyś ją już gdzieś zresztą widziałem... chyba na filmie pod tytułem Chytra Baba z Radomia...

a siostra Scarlet uczciwie uprzedzała, że chrześcijanki zostaną pochwycone...

Portret użytkownika zatroskany

Coraz głupsze te Twoje

Coraz głupsze te Twoje komentarze Baco, i nie chodzi mi o to, że wszędzie szukasz jako podłoża chrześcijaństwa, ale o to, że te Twoje "wypociny" po prostu drętwe są, okrutnie drętwe. Kiedyś miałeś coś do powiedzenia, ale teraz taki LOL i ŻAL w jednym. A tak na marginesie, czy ktoś z koloratką skrzywdził Cię w młodości? Trochę na to wygląda.

Portret użytkownika Wojwit

Za pasy van Allena nie wyleci

Za pasy van Allena nie wyleci nie tylko człowiek ale i jakakolwiek ziemska elektronika. Chyba że osłonić bardzo gruuubą warstwą ołowiu (albo ciut cieńszą - ale tylko ciut - złota). Jak cóś tak ciężkiego poleci podpięte do rakiety - nie wiem...

Portret użytkownika Terenia z Torunia

a to ciekawe. Hmmm. Sowieci

a to ciekawe. Hmmm. Sowieci specjalnie dla programu kosmicznego z serii Zond skonstruowali specjaly aparat, który robił zdjęcia na klasycznej tzw. kliszy fotograficznej. Z tego właśnie programu mamy zdjęcie pełnej krzywizny ziemi. Aparat pykał fotkę, fotka była wywoływana na miejscu, umieszczana w zasobniku a zasobnik wracał na ziemię. Jeśli nie dało rady to zdjęcie było skanowane i przesyłane drogą radiową.

Jesli ktoś ma ochotę to w necie jest specyfikacja sond z serii zond wraz z aparatami na stronach nasa.

 

Strony

Skomentuj