Łazik Curiosity zarejestrował nowe UFO na Marsie

Kategorie: 

Źródło: NASA

Trójkątne UFO zostało uchwycone za pomocą kamery łazika. Zostało uwiecznione w czasie Sol 688. Obiekt wygląda jak trójkątne UFO, bardzo podobne do znanych nam z Ziemi TR3B.

 

Jako pierwszy tę anomalię wykrył 14 lipca, znany wirtualny archeolog Streetcap1. To jedna z tych anomalii, które wyglądają rzeczywiście zaskakująco i nie są to niewątpliwie obiekty, które powinniśmy widzieć w takim miejscu jak Mars. Dostanie się tam z Ziemi nadal sprawia nam problemy, a tu widzimy dowód, że jest tam ktoś jeszcze i to na dodatek w pojazdach, podobnych do tych, które widujemy też czasami na Ziemi.

[ibimage==22199==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie ma oficjalnych komunikatów z NASA w tej sprawie, ale nawet gdyby był to można spokojnie obstawiać, że zostanie to wyjaśnione jako zdjęcie jakiegoś ziemskiego orbitera marsjańskiego, błąd w postprocesingu cyfrowym z matrycy kamery itd.

[ibimage==22200==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Chemdog

troche nie na temat bo o

troche nie na temat bo o Ukrainie ale warto obejrzec, wypowiedz Jackowskiego nt. zestrzelenia samolotow pasazerskich wlasnie na teretorium Ukrainy... wypowiedz z 2009 roku. Polecam szczegolnie Bacy bo z tego co pamietam w artykule o notradamusie wpomnial takze negatywnie cos o Jackowskim, a tu taki psikus bo akurat zestrzelenie trafnie przewidzial tylko wspomina o dwoch samolotach, ale jeszcze jest czas...
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=dyiHM9qzTjU

Portret użytkownika Homo sapiens

Pan Jackowski kiedyś coś

Pan Jackowski kiedyś coś wspominał o ufo. Te istoty zanim się skontaktują siłowo z ludzmi strzelają wiązką energetyczną w klatkę piersiową ! To takie przywitanie "kosmitów" ! Ludzie czują że te istoty są złe i że planują coś z nimi robić bez ich zgody więc się bronią !
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
[...]Otóż te istoty nie szły, ale... szybowały nad ziemią... to nie był chód, ale ruch przypominający szybowanie.
Kiedy zbliżyły się do samochodu, położyły na nim ręce i jak sądzę, zastanawiały się, jak otworzyć drzwi. Moody otworzył drzwi, uderzając nimi jedną z istot, a następnie obrócił się ku drugiej i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Następne pamiętał jak został sparaliżowany. Kiedy odzyskał przytomność, leżał na czymś, co wyglądało jak plastykowy lub metalowy stół w kształcie prostopadłościanu. Czuł się skrępowany za pomocą jakiejś siły. Stół miał wymiary porównywalne ze zwykłym łóżkiem. Obok niego stała obca istota. Jak powiedział, jego pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć, w ogóle nie miałem kontroli nad kończynami.[...]
Zwrot "tego czegoś" jest ważny bo pokazuje iż mogą to być twory sztuczne, nie-naturalne, nie stworzone przez NATURĘ !
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Ufok2

Dziwić sie, że kosmici

Dziwić sie, że kosmici paraliżują ludzi zanim się do nich zbliżą, Chłopaki chcieli pogadać, to na dziendobry strzał drzwiami i piącha w nos. No to dzikusa polem siłowym i już niegroźny.

Strony

Skomentuj