Legendarni "faceci w czerni" - kim lub czym są?

Kategorie: 

Źródło:

Jeszcze przed laty, zjawisko UFO było ściśle wiązane z pojawianiem się tak zwanych „facetów w czerni”. Powszechnie uważano ich za agentów rządowych w „czarnych” garniturach odpowiedzialnych za uciszanie świadków i przechwytywanie dowodów, które mogłyby wykazać na istnienie istot pozaziemskich.

Tajemnica otaczająca facetów w czerni jest rozległa, tym bardziej że niektóre z osób które spotkały się z nimi, przypisują im nadnaturalne umiejętności. Część świadków, utrzymuje że mają metaliczny lub dziwnie modulowany głos, podczas gdy niektórych mieli być zdolni do komunikacji telepatycznej. Stąd też pojawiły się teorie, iż fenomen facetów w czerni jest objawem działalności kosmitów w ludzkiej postaci.

Rola FWC jest zawsze taka sama, ukrycie wszelkich informacji o zjawiskach pozaziemskich, ale przede wszystkim uciszenie świadka. Dochodzi do tego poprzez przymus, manipulowanie ich wspomnieniami, albo nawet i ich eliminację. Historie na ich temat są pełne niespójności co prowadzi do równoległego funkcjonowania wielu teorii na temat tożsamości tych „mężczyzn”. Najbardziej spójne z nich, zakładają że nie odpowiadają oni bezpośrednio rządom i współpracują z istotami pozaziemskimi w tajnych bazach. Większość świadków, opisuje ich sposób bycia jako niesamowicie spokojny i tajemniczy. W większości relacji ze spotkań z tymi postaciami, świadkowie twierdzą że odczuli braki w pamięci, oraz niesamowite poczucie spokoju. Mają oni zwykle obszerne informacje na temat życia świadka i to do tego stopnia, że wielokrotnie przychodzą tuż po samych obserwacjach UFO.

 

W innych przypadkach, ich odwiedziny mają za cel przekonanie danej osoby, że to co widzieli, nigdy się nie wydarzyło. Prawie zawsze, pojawiają się wtedy w grupach po trzy osoby. Wielu mieszkańców USA, zgłosiło obserwacje tych dziwnych agentów w czarnych garniturach. Brak jakichkolwiek odpowiedzi, doprowadził do wielu sprzecznych teorii i pytań na temat ich prawdziwej natury. Czym tak naprawde są te postaci? Czy są agentami ściśle tajnej organizacji rządowej? Czy są członkami organizacji pozaziemskiej? Czy istnieje możliwość, że są istotami pozaziemskimi?


Za wszystkimi z powyższych pytań, kryje się pogląd, który postuluje, że Faceci w Czerni są czysto folklorystycznym elementem zjawiska UFO, wynikającym z wpływu mediów, zbiorowej wyobraźni i autosugestii. Badacz Bill Moore przedstawił najbardziej spójną hipotezę stwierdzającą, że Faceci w Czerni są częścią prawdziwego „Biura Specjalnych Dochodzeń Sił Powietrznych”, departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego Stanów Zjednoczonych utworzonego w 1948 roku.  Jedną z wielu misji tej agencji jest ochrona technologii, programów i personelu w sytuacji globalnego kryzysu „zagrożeń zewnętrznych”.

 

Niektórzy uważają, że te zewnętrzne zagrożenia są związane z pozaziemskimi gośćmi i ogólnie ze zjawiskami UFO. Równie prawdopodobne jest jednak i to, że ich "wizyty" stanowiły próbę zatuszowania awarii eksperymentalnych pojazdów powietrznych armii USA. Trudno jednak zignorować, że na przestrzeni ostatnich lat, doszło do kilku przypadków zgłoszeń facetów w czerni, które zakończyły się hospitalizacją a nawet śmiercią dla kilku z nich. Wart wzmianki jest tu autor kanału o UFO na "SecureTeam10", który w 2017 roku, trafił do szpitala w zaledwie kilka dni po tym, gdy ogłosił, że jego dom obserwowali faceci w czerni. Mężczyzna, był ranny w wyniku groźnego wypadku na motocyklu. 

O wiele bardziej niepokojąca w tym kontekście jest jednak śmierć ufologa Maxa Spiersa do której doszło w 2016 roku w Polsce. Z jakiegoś powodu, ten 39 mężczyzna, został znaleziony martwy na sofie w mieszkaniu znajomych w Warszawie. Zgodnie z relacjami rodziny i znajomych Spiersa, już kilka tygodni przed swoją śmiercią, mężczyzna coraz bardziej podejrzewał, że zostanie zamordowany przez jakieś nieznane siły. Rzekomo napisał on nawet wiadomość tekstową do swojej matki, w której to wprost poinformował ją, że jeśli coś mu się stanie, powinna to zbadać. Kwestia facetów w czerni powróciła również przy okazji fenomenu dziwnych dźwięków. Jeszcze w 2018 roku, pojawiły się doniesienia, że mieszkańcy amerykańskiego stanu Pensylwania, byli odwiedzani przez agresywnych nieznajomych mężczyzn dopytujących się o szczegóły zgłoszonego zdarzenia i przedstawiających się jako agenci. Oczywiście mogli to być mało kulturalni agenci FBI lub jakiejś innej służby, lecz daje to pewne poszlaki, jakoby zjawisko dziwnych dźwięków mogło mieć jakiś związek z obserwacjami UFO.
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika NAOCZN ŚWIADEK

Ten cały Max Spiers to nie

Ten cały Max Spiers to nie żaden ufolog tylko astralny płatny hitman.

Miał kogoś sprzątnąć w Polsce ale trafił na kogoś silniejszego.

Czyli w Polsce przebywa zawodnik z kategori ciężkiej możliwe

że to 7 kardaszewa (Stwórcy).Dobra wiadoość jest taka żę mówią

po Polsku.Albo to jeden z 5 Srebrnych kosmicznych serferów.

Czyli czekają na impakt dużego kamyka z Kosmosu i czekają

na fale poimpaktowom żeby zawinąć żągle do innego wymiaru.

Na pewno będą dokumentować i filomować przez 3 OKO (Szyszynke).

3 OKO to nie tylko otwarta czakra ale kamera go pro kosmitów Smile

 

Skomentuj