Lekarze badają dwóch braci, których paraliżuje nadejście nocy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pakistańscy lekarze starają się zrozumieć przyczyny dziwnego stanu dwóch braci – chłopcy w nocy tracą zdolność do poruszania się i porozumiewania.

 

 

 

 

Dwóch młodych Pakistańczyków w wieku 9 i 13 lat, zyskało przydomek „Dzieci Słońca”. Według Associated Press, dwaj bracia Shoaib Ahmed Abdul Rashid i Abdul Rasheed prowadzą normalne, aktywne życie w ciągu dnia. Są wówczas energiczni i weseli.

 

Sytuacja zmienia się po zachodzie słońca. Wpadają wtedy w stan, w którym nie mogą się poruszać, otwierać oczu i rozmawiać. Lekarze nie potrafią wyjaśnić przyczyn tych objawów. 

 

Medycy skierowali rodzeństwo na badania do Islamabadu, a próbki krwi wysłali do kilkunastu laboratoriów na świecie. Ponadto, eksperci poddali ekspertyzie glebę i powietrze w rodzinnej wsi braci.

 

Wiadomo, że rodzice chłopców byli spokrewnieni i mimo to zawarli związek małżeński. Dwójka ich pierwszych dzieci zmarła, a u żyjącego potomstwa tej pary w ogóle diagnozuje się jakieś dziwne objawy.

 

Ojciec chłopca Mohammad Hashim wyjaśnia nieprawidłowości w rozwoju synów: 

 

„Myślę, że do życia potrzebują oni energii Słońca”.

 

Lekarze odrzucają jednak tą ideę. Światło odgrywa niewątpliwie bardzo ważną rolę w życiu dzieci, ale wiadomo, że świetnie poruszają się one, gdy niebo się zachmurzy i radzą sobie całkiem nieźle w piwnicach i ciemnych pomieszczeniach. 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Te "owoce"to kara za

Te "owoce"to kara za skundlenie sie rodzeństawa...jeden miot patologi już zdechł na szczęście...a te łajzy dalej sie kundlili i zmajstrowali drugi miot patoli...wcale bym sie nie zdziwił jak by i ci dwaj kundlili sie między sobą....obrzydzenie na samą myśl co tam sie jeszcze dzieje.Zamiast sie zająć sprawcami kazirodztwa to główny tematem jest to co trapi kazirodczy miot...tak jakby to pierwszy raz sie stało i rżną głupa...wysterylizować powinni natychmiast to dziadostwo żeby już więcej sie nie kundlili!

Portret użytkownika viking63

skundlenie, miot, patologia,

skundlenie, miot, patologia, zdechł, łajzy, obrzydzenie, dziadostwo, sterylizacja . . .

Widzisz Cabaju drogi  te słowa mówią wszystko o twojej wartości jako człowieka,

reszta bez komentarza.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj