Leśna pułapka zarejestrowała wilkołaka w lesie

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/marcellajkelly

Automatyczne aparaty, instalowane przez biologów, pozwalają podglądać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Kamery, umieszczone przez studentów z Politechniki w Wirginii, sfotografowały nagiego mężczyznę, biegającego na czworakach, podaje Motherboard.

 

 

Studenci poinformowali o swoim odkryciu profesor Marcellę Kelly, która zarządza projektem. Okazało się, że mężczyzna hasał przed obiektywami dwóch kamer rozmieszczonych przez młodych przyrodników. Być może nieznany dowcipniś zauważył, że jest nagrywany. Rozebrał się więc do naga i zaczął biegać na czworakach.

 

Kelly opublikowała kilka fotek na Twitterze i zapytał swoich kolegów po fachu, „czy ktoś natknął się na zdjęcia naczelnych, takich, jak te, które utrwaliły kamery?” Kilku biologów z innych uniwersytetów odpowiedziało i zgłosiło podobne przypadki. Okolica Mountain Lake wyposażona jest w dwadzieścia stanowisk obserwacyjnych z automatycznymi fotopułapkami. Są one przeznaczone do badania życia rysi, jeleni, niedźwiedzi i kojotów.

 

W 2012 r ukryta kamera do monitorowania zwierząt uchwyciła austriackiego polityka podczas uprawiania seksu w lesie. Nagranie nie zostało opublikowane. Nie ujawniono też personaliów głównego bohatera filmu, ale incydent wywołał debatę na temat legalności instalacji przedmiotowych aparatów. Zdaniem prawników, polityk może żądać do 20 tysięcy euro w ramach rekompensaty za naruszenie prywatności.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ewaaaa

Tallinku uważaj, bo zgłoszę

Tallinku uważaj, bo zgłoszę się do Ciebie po odszkodowanie za "straty moralne" ;))

Weszłam sobie mając nadzieję, że zobaczę prawdziwego wilkołaka, a tu jakieś gołe dupsko wypięte w moją stronę.

W nazwie portalu Innemedium, to Inne zaczyna niebezpiecznie zmierzać w stronę, że tak powiem dewiancko-psychiatryczną Biggrin

Portret użytkownika Ikarus280

Wilkołaka? Ja tam widzę tylko

Wilkołaka? Ja tam widzę tylko rozebranego faceta biegającego po lesie na czworaka.

Tłumaczenie na polski (mocno nieprofesjonalne, ale zawsze jakieś) zamieszczonego wpisu z Twittera:

Czy ktoś jeszcze posiada zdjęcia naczelnych podobnych do tego uchwyconego przez kamerę ukrytą w lesie? Niektóre były "bardzo wyraźne", postanowiłam ich nie publikować...

Nie śmiem zgadywać, co kryje się pod określeniem "bardzo wyraźne" i dlaczego pani Marcella J. Kelly nie chciała pochwalić się tymi "bardzo wyraźnymi" zdjęciami, ale przypuszczam, że widać na nich było twarz człowieka, który gorszył zwierzynę leśną i przy okazji badaczy analizujących materiał z kamer. Jak dla mnie to ktoś zapragnął bliższego kontaktu z naturą, ot co. Ludzie różne rzeczy i w różnych dziwnych miejscach robią nago, kiedyś w środku lata (żniwa) sam widziałem parkę uprawiającą sex na środku pola uprawnego, zapewne świeżo po zebraniu plonów. Było to daleko od zabudowań, a ja byłem na rowerze, więc szybko się zmyłem, żeby oni mnie przypadkiem nie zobaczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Portret użytkownika Cabaj

A co ona ma z wilkołaka..

A co on ma z wilkołaka...chyba tylko pusty łeb.Są trzy moziwości:narypany bimbrownik,najarany zjeb,osobnik chcący w ten sposób gdzieś zaistnieć.Ewentualnie zbieg z psychiatryka z diagnozą...maniakalna chęć powrotu do pierwotności.

Strony

Skomentuj