Lewitująca dziewczynka zarejestrowana w rosyjskim lesie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci już pod koniec zeszłego roku pojawiło się bardzo ciekawe nagranie. Widać na nim zwykły spacer z psem, który kończy się obserwacją lewitującej w powietrzu małej dziewczynki. Całe nagranie wygląda na wykonane spontanicznie i jest dość realne.

 

Mężczyzna, który wykonał film posługuje się na nim językiem rosyjskim i nawołuje swojego psa. To właśnie dzięki niemu odkrywa coś niezwykłego. Scena wygląda tak jakby matka uczyła córkę lewitacji. Całkiem sensowne było zatem udanie się w miejsce, gdzie nikt tego nie będzie obserwował. Las wydaje się zatem dobrym pomysłem na ukrycie.

 

Zwraca też uwagę, że gdy tylko kobieta zorientowała się, że jest przez kogoś obserwowana wezwała córkę, aby zeszła na ziemię i kobiety uciekły w popłochu. Zanim do tego doszło dziewczynka przez chwilę dość pewnie unosiła się w powietrzu i nie widać było żadnych linek, na których mogłaby się utrzymywać.

 

Dla większości z nas lewitacja wydaje się być czymś nieosiągalnym, ale są sposoby jej osiągnięcia. Znane są na przykład przypadki lewitowania mnichów buddyjskich. Być może istnieją jakieś predyspozycje do opanowania siły grawitacji za pomocą energii, o których nowoczesna nauka nie wie, albo ostentacyjnie nie chce wiedzieć.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BelzeBoob

Hehehe .. dobre ..

Hehehe .. dobre .. oglądaliśmy to 3 lata temu na kursie z After Effects`a ... 
Ludzie, bądżmy poważni. Kto tu ma dostep do pisania tych artykułów. 10`cio latkowie???

Portret użytkownika Medium

Bardzo dziękuję za tak

Bardzo dziękuję za tak szczegółowe przejrzenie. Przyznaję, to jednak nie lewitacja... raczej jakaś egzekucja, w dodatku masowa. Przyznaję - nie dopatrzyłam...
Drobnego druku mimo powiększenia i wyostrzenia przeczytać się nie da przy dostępnej darmo rozdzielczości, ale ten większy napis jest czytelny: Taskent.
 

Strony

Skomentuj