LHC może być próbą odtworzenia technologii tworzenia tuneli podprzestrzennych

Kategorie: 

Statua boga hinduskiego, Shivy znajdująca się przed CERN

Wokół Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) narosło już bardzo wiele mitów. Nawet wśród środowiska naukowego pojawiają się głosy, które wskazują na to, że cel budowy gigantycznego akceleratora cząstek może być inny niż twierdzi się publicznie. Jedna z hipotez zakłada, że w CERN, pod Genewą, naukowcy próbują tak naprawdę zbudować urządzenie zdolne do otwierania tuneli podprzestrzennych.

 

Według tej teorii poszukiwanie bozonu Higgsa jest tylko przykrywką, a prawdziwym celem budowy LHC jest odtworzenie starożytnej technologii umożliwiającej generowanie tuneli podprzestrzennych. Okazuje się, że takie urządzenia mogły już istnieć w przeszłości Ziemi. Niezależni badacze zwracają uwagę na pewne poszlaki wskazujące na to, że LHC może mieć dużo wspólnego z czymś, co znane jest, jako Ta-Wer określane też "Maszyną Ozyrysa"

 

Miało być to urządzenie, dzięki któremu Ozyrys udawał się do tak zwanych zaświatów. Według mitów bóg ten wchodził przez ogon węża i wychodził jego paszczą. Można powiedzieć, że to próba nazwania tunelu za pomocą aparatu pojęciowego znanego tamtejszym ludziom.

Urządzenie Ozyrysa przedstawiane jest w postaci czegoś, co egiptolodzy nazywają "łodzią miliona gwiazd", ale czy to, aby na pewno łódź? Teoretyczny ideogram tunelu podprzestrzennego jest zadziwiająco podobny do tego, co przedstawiają egipskie kartusze.

Niektóre z wizerunków przedstawiają inne egipskie bóstwo, Seta, który wchodzi na początku tunelu i wydostaje się po drugiej stronie, przy czym jego wizerunek jest wyraźnie zdeformowany, tak jakby miało to związek ze sposobem, w jaki działa tunel przesyłając materię z miejsca na miejsce.

Ta-Wer było rzekomo urządzeniem wielkości 14 na 55 metrów, czyli znacznie mniejsze niż kilkudziesięciokilometrowy LHC. Zlokalizowany był podobno w miejscu zwanym Osirion, w pobliżu Abydos. Jest tam podziemna komora, która rzekomo miała być stworzona specjalnie dla tego instrumentu. Przypomina to umiejscowienie LHC, który również został wkopany pod ziemię.

 

Czy w związku z tym LHC może mieć na celu okiełznanie technologii umożliwiającej do odbywania podróży poprzez zakrzywienie czasoprzestrzeni. Niektórzy naukowcy twierdzą, że energie jakie osiąga to urządzenie są wystarczające do tego, aby takie tunele otwierać. Być może to dlatego trwa teraz doposażanie zderzacza w kolejne magnesy, które trwa od grudnia 2012 i skończy się w 2015 roku. Pojawia się zatem pytanie, po co to uaktualnienie sprzętu skoro podobno wykryto już ślad bozonu Higgsa.

 

Niektórzy sugerują, że tunel utworzony za pomocą LHC ma sprowadzić kogoś na Ziemię. Kogo? Nie jest to jasne, ale pewną wskazówką może być wielka statua hinduskiego bóstwa Shivy, która nie wiedzieć czemu znajduje się przed siedzibą CERN w Genewie. Na dodatek wewnątrz budynku sfotografowano jakiś czas temu dziwne arkusze zapisane między innymi w Sanskrycie, czyli języku bogów, w którym zapisano starożytne eposy indyjskie.

Być może są to tylko nadinterpretacje, ale nawet wspomniana statua przed budynkiem CERN wygląda dziwnie, gdyż Shiva wychodzi z pierścienia, który do złudzenia przypomina przekrój LHC. Być może zarówno Ozyrys jak i Shiva to przedstawiciele jednej rasy, która kiedyś rządziła na Ziemi. Niektórzy do tej dwójki dołączają jeszcze słynnych sumeryjskich Annunaki. Czy oznacza to, że stworzeniu 27 kilometrowego kręgu w okolicy Genewy przyświeca jakiś inny cel poza naukowym? Zapewne nie będzie łatwo odpowiedzieć na to pytanie, ale warto przynajmniej wiedzieć, że istnieje taka możliwość.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

tak... już jestem pewien...

tak... już jestem pewien... LHC to "cewnik" energetyczny siegający poza nasz czas....
"biada" nam jak sie IM uda.... Bójmy sie jak nie...
 Trzeba go wypie***dzielić w kosmos jakimś małym wybuchem 1 kT

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika ziemianin

Nie sądze aby CERN było tak

Nie sądze aby CERN było tak głupie by dawać ludziom chociaż jakieś najmniejsze wskazówki co do swojej działalności ( statua Shivy w pierścieniu). A nawet może postawili ją specjalnie abśmy wyciągali takie wnioski.

Portret użytkownika gash

Jeden z ciekawszych tematów.

Jeden z ciekawszych tematów. Ta postać Shiwy oraz podbieństwo kręgu w którym jest przedstawiana do przekroju LHC jest naprawdę zaskakująca. Czy ktoś zna jakieś oficjalne powody, dla których akurat ten symbol znajduje się przed CERNEm czy to jest ogólnie spowite tajemnicą?

Portret użytkownika jankor

prof. Senkowski

prof. Senkowski (chyba)..przed laty prowadzil w Abydos jakies badania ,odkryl tam portal czaso przestrzeni ,w Ozyrjonie wyswitlala sie przed nim "kinowa projekcja "kronik akaszy - wiedzy uniwersalnej ,obserwowal swoje ikarnacje itp.,widzilem go w german tv i bylo w prasie izoterycznej, lata 80-te .. dojazd tam z plazy byl nie taki prosty, daleko i rzucali kamieniami w niewiernych , zamierzalem wskoczyc do zapylonego 504 i samemu zbadac WROTA CZASU lecz nie kazdy jest tez tak sensytywny jak Senkowski a w piramidzie tez nic nie widzialem , wygrywaly rafy,te pod Sudanem ladniejsze od szeszelskich .Dziadek sie sie konkretnie wypowiadal lecz nikt w Monachium go nie znal, by potwerdzic ze nie fantazjuje .nie bylo jszcze google ja juz wiedzialem ze stary pe.. busz mial w sarkofagu "cheopsa“ jakies mistyczne doznania ,gdy ja tam lezalem zadnych istot z multi wymiaru , zato fanatyczne arabstwo bylo porazone urokiem mojej Iwonki, jak sie tam troche uspokoja pojedziemy .Slyszeliscie cos o Senkowskim?
 

Portret użytkownika prof. Senkowski

prof. Senkowski

prof. Senkowski (chyba)..przed laty prowadzil w Abydos jakies badania ,odkryl tam poral czaso przestrzeni ,w Ozyrjonie wyswitlala sie przed nim "kinowa projekcja "kronik akaszy - wiedzy uniwersalnej ,obserwowal swoje ikarnacje itp.,widzilem go w german tv i bylo w prasie izoterycznej, lata 80-te .. dojazd tam z plazy byl nie taki prosty, daleko i rzucali kamieniami w niewiernych , zamierzalem wskoczyc do zapylonego 504 i samemu zbadac WROTA CZASU lecz nie kazdy jest tez tak sensytywny jak Senkowski a w piramidzie tez nic nie widzialem , wygrywaly rafy,te pod Sudanem ladniejsze od szeszelskich .Dziadek sie sie konkretnie wypowiadal lecz nikt w Monachium go nie znal, by potwerdzic ze nie fantazjuje .nie bylo jszcze google ja juz wiedzialem ze stary pe.. busz mial w sarkofagu "cheopsa“ jakies mistyczne doznania ,gdy ja tam lezalem zadnych istot z multi wymiaru , zato fanatyczne arabstwo bylo porazone urokiem mojej Iwonki, jak sie tam troche uspokoja pojedziemy .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

LHC jest urządzeniem do

LHC jest urządzeniem do otwierania alternatywnych rzeczywistości. Nieodpowiedzialne użycie z sukcesem, moze doprowadzić do unicestwienia naszego układu słonecznego.
W zamierzeniu naukowym to urządzenie ma dostarczyć niekończącą sie energię z przestrzeni światów alternatywnych...
 Nistety popełniono błąd w obliczeniach i doświadczenie wymykając się spod kontroli nie da się wyłaczyć powodując unicestwienie Wszechświata...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Zamiary naukowców zależą tak

Zamiary naukowców zależą tak naprawdę od ich głównych sponsorów - co do tego chyba nikt nie ma już wątpliwości . Drogą dedukcji stwierdzam,że może chodzić im o pozyskanie nowego źródła energii ... ale nie o cyt.: "...niekończącą się energię z przestrzeni światów alternatywnych..." !!!
Co do ostatniego akapitu ... skąd ty bierzesz te brednie stary pierdzielu/agencie ?! Wystarczy wspomnieć,że natura wykonywanych tam doświadczeń może doprowadzić do stworzenia czarnej dziury ... i tyle w temacie !!!
Jak tam zalecana przez tylu użytkowników wizyta u lekarza specjalisty od twoich zaburzeń ??? Pytam oczywiście w trosce o zdrowie starego,udręczonego demencją i omamami byłego agenta służb specjalnych RP !!!   Biggrin

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

.... "leming pospolity"  

.... "leming pospolity"   buhahahhaaaaa... zadzierasz z agentem...? buhahahhaaaaa...
widzisz futerkowcu... po głosowaniach widać kim jestem... a po twoich...? buhahahhaaa...
wypierdku koziego anusa... możesz sobie powyzywać do woli a i tak kipi w tobie głupota....

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juszka

Ale tu panuje ignorancja i

Ale tu panuje ignorancja i obłuda. Nikt no moze poza Sylarem nie potrafił przeciwstawić merytorycznych i konkretnych faktów, które by mówiły że się mylę. Przerastają was proste tematy, dlatego jedynym sposobem rozmowy są mierne i głupie docinki. Ale do szydery i ironi to wam jeszcze dużo brakuje i chyba nie muszę mówić dlaczego.

Portret użytkownika mirek

Odpowiedź do pytania z

Odpowiedź do pytania z strony.
Obserwuje księzyc dokładnie od 2010  (mrozy ponad -20stopni)a że mam juz 52lata i jestem wędkarzem to przez paredziesiąt lat napatrzyłem się na księżyc podczas nocnego wędkowania tak więc wiem jak wygląda i jakie są fazy i nie piszę o porach roku bo tak się dzieje co miesiąc, poczekaj na pełnie lub dzień dwa przed lub po pełni zobaczysz ile brakuje na tarczy w górnej części.
To tylko może oznaczać zmianę odchylenia ziemi względem osi i dlatego nagłe są zmiany pogody zawsze na następny dzień po zmianie orbitacji i to wszystko dzięki CERN.O godz.23.00 pokazuje na księżycu godz 3.00 jakbyś przyłożył tarcze zegarową a górny narożnik jako wskazówkę godzinową
Np dzisiaj o godz 18.00 księżyc pokazywał godz.12.00 było dokładnie  "C" ale lustrzane odbicie.
Jak tego nie rozumiesz to popatrz na tarcze zegara i jak są rozmieszczone godziny.
Obecnie pokazuje godzi 2.30 a jest 22.oo dokładnie.
 
Tu już większej głupoty nie mogłęś wymyślić.
(Widzisz napisałem widoczny jako C co oznacza że to C zimą wygląda tak  "U" latem tak  "I**I" wiosna jesień C )

Portret użytkownika Juszka

Już pisałem Ci żebyś

Już pisałem Ci żebyś pooglądał zdjęcia przedwojenne z czasopisma Urania, jest tam identycznie wyglądający księżyc jak opisujesz i to nieraz takie zdjęcia zamieszczano.
-Czego brakuje na tarczy? Nie wiem o co ci chodzi.
-Jakiego odchylenia ?? Ile stopni? Jezeli jest odchylenie to spradź czy o godzinie 12:00 słońce jest w Zenicie jeżeli nie to masz rację, albo jak oglądasz niebo to czy pozycja gwiazdy polarnej się zmieniła, ale żeby ci nie zadawać trudnych zadań to sam odpowiem:NIE, nic się nie zmieniło dwa proste doświadczenia wykluczają twoją hipotezę.
-Z tymi godzinami nie czaje może ktoś inny go zrozumiał i może przetłumaczyć. 
o twojej odpowiedzi na to jak księzyc widzimy nie chce mi się pisać poszukaj sobie dokładnych wyjaśnien w necie.

Portret użytkownika mirek

Już ci pisałem mnie nie

Już ci pisałem mnie nie obchodzi co zmienili w internecie i jak mają niby wyglądać fazy księżyca wiem za to jak wyglądała fazy nad Polską mimo że podesłałem ci kilka linków nie potrafiłeś się do nich ustosunkować.
Po prostu bredzisz i mącisz nie potrafiłeś nawet spojrzeć kilka razy na księżyc w odstępie kilku godzin.
Twoje zadanie to obalanie tematów które masz na liscie i za które ci płaca.
 
 

Portret użytkownika Obserwator 2

No Juszka skoro prosisz o

No Juszka skoro prosisz o fakty, to Ci przedstawię. Zarzuciłeś mi, że teoria o pustej Ziemi to bzdura. Pomimo wielu komisyjnych pomiarów. Całą teorię wrzucasz do śmietniak, bo wg Ciebie nie ma niwelatorów do kilkuset metrów, gdyż wg. Ciebie najlepsze mają max. zasięg do 160 m, a ja chyba nigdy w życiu nie maiłem niwelatora w ręku. No to się teraz zdziwisz.
Wklejam dane niwelatora Topcon RT-5SW:
Laser obrotowy Topcon RT-5SW jest najbardziej zaawansowaną tego typu konstrukcją w ofercie firmy TPI i oferuje najwyższą dokładność pomiarów w grupie laserów budowlanych. Instrument ten posiada imponujący zasięg pracy z czujnikiem, który dochodzi do 1200 m (średnica), więc można nim pracować na obszarze o powierzchni aż 113 ha bez konieczności zmiany stanowiska. Dodatkowo model ten potrafi wyznaczać spadki w dwóch kierunkach nawet do +-25%, a ich wartość wprowadza się elektronicznie poprzez intuicyjny interfejs z dużym wyświetlaczem LCD. Takie parametry pracy sprawiają, że instrument ten przeznaczony jest głównie do zadań związanych z zaawansowanymi pracami budowlanymi i drogowymi, w których wyznacza się wysokości i spadki, w tym do sterowania maszynami budowlanymi.
Natomiast z nie pomyliłeś się co do tego, że TEGO MODELU nie miałem w rękach i pewno nigdy nie będę miał bo autostrad nie wytyczam, a cena jest dla mnie kosmiczna. Ale gdbyś kiedykolwiek miał możliwość, wypożyczyć taki niwelator i przeprowadzić ten prosty pomiar, to się dopiero zdziwisz, że całe życie byłeś oszukiwany.
O2

Portret użytkownika b@ron

benet...masz rację , ale

benet...masz rację , ale pogubi się czytając instrukcję obsługi , zwyzywa producenta od idiotów ,je...e niwelatorem o ziemię i podepcze ze złości a jak mu atak szału przejdzie ,to odda go na gwarancję i ...zwyzywa znowu że mu nie chcą przyjąć zadeptanego niwelatora...a potem wróci do piaskownicy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Witaj Obserwator po pierwsze

Witaj Obserwator po pierwsze "Do obserwatora i amr łatą i niwelatorem to możecie zmierzyć pustkę "międzyuszu", nic więcej tym przedmiotem nie dacie rady zmierzyć. obserwator ty chyba nigdy nie miałeś w ręku niwelatora kto ci naopowiadał bajek o kalibracji do kilkuset metrów, chłopczyku Leica czy TopCon dają gwarancję pomiaru na najlepsze niwelatory do 130-160 metrów." przeczyatj jeszcze raz co napisałem. W poprzedniej firmie w której pracowałem mieliśmy Leica Rugby 830 i podobno mógł działać na ponad 1km, co z tego skoro juz po 150 metrach odczyt wachał się w granicach do 7-10mm a po 300 jakieś 4-6cm dlatego lustra rozstawiane były w odległościach nie większych niż 250 metrów co w przypadku podbudów jest odległością która pozwala na dokładności mieszczące się w błędzie. Co więcej niwelatory laserowe najlepsze mieszczące się w granicy błędu (1,5mm) mogą pracować na odległości z tego co pamiętam chyba do 120metrów czyli mniej niz optyczne.
Pozatym co ty chcesz udowodnić niwelatorem??? Jakie pomiary??? Kolego o czym ty piszesz.
ps. niwelator który przedstawiłeś nadaje się na maszyny budowlane a nie do mierzenia "ręcznego" są mało poręczne i dokładne.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... OJ JUSZKA JUSZKA... dać

... OJ JUSZKA JUSZKA... dać ci dowód na dłoni to ty go [ciach] szukać bedziesz... A że tam ciemno to powiesz: "macie jaiś dowód?"...
 Jak ty mozesz tak żyć? Chyba nie możesz i bzdurowanie na IM jest dla ciebie ostatnią deską ratunku...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Obserwator 2

Juszka dowody masz przed

Juszka dowody masz przed oczyma, to co Ci wychodziło z pomiarów to są właśnie DOWODY, ale Ty myślisz, że to jest błąd pomiarowy. Może do zrozumienia podstępu tzw. nauki pomoże Ci krótki cytat pt.
"Tajemnicze Przymierze.
Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców".
Koniec z cytatami, bo, zamiast marnować czas, muszę chcę się jeszcze wiele nauczyć. Jak to zrozumiesz to dobrze, a jak nie, to trudno. Z pomiarów wychodzi, że powierzchnia Polski jest wklęsła, a nie wypukła. Ale skoro nie zależy Ci na faktach tylko na racji, to niech tak będzie. Cokolwiek nie wymyślisz, MASZ RACJĘ.
O2

Portret użytkownika Juszka

Wklęsły występuje wtedy gdy

Wklęsły występuje wtedy gdy początek i koniec układu są wyżej niż jego wewnętrzne elementy lub częć z nich.
A jak popatrzysz na przekrój Polski to wyrażnie rysuje się nam wykres krzywej wypukłej:

a zach na wschód lub odwrotnie mamy wyres krzywej (uśrednionej) pochyłej

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

No juszka... Jak zwykle

No juszka... Jak zwykle wklejasz bzdurne informacje z wiki... Z tego wykresu wyraźnie widać, że krzywa jest wklęsła... Punkt początkowy i końcowy jest wyżej niż środek, a układ kartezjański jest w ćwiartce dodatniej.... buhahhahaa...
 perygeum krzywej orientuje się w kierunku malejącym....

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juszka

teraz to już mam 100% pewność

teraz to już mam 100% pewność że ty nie posiadasz żadnej wiedzy, a jedynie sypiesz hasłami któe razem wzięte dają bezsens równy kosmosowi.
- nie masz pojęcia o funkcjach to po pierwsze. jaki punkt początkowy i końcowy w funkcji??? nie potrafisz abstrakcyjnie myśleć a w ogóle nie łapiesz ironii, szydery i kpiny. co ma układ dodadni???
--"perygeum krzywej orientuje się w kierunku malejącym..."  hehehehehehhe ta twoja brednia a"zero"mr pokazuje twoją "mondrość", perygeum odnosi się do odległości księżyca do ziemi to po pierwsze ale whatever tłumacząc na polski brzmiało by to mniej więcej tak:
najbliższy punkt krzywej kieruje się lub domyśla się (orientacja to kierunek domyślenie) w kierunku malejącym ---- toż to durnota.
wiedziałem że te twoje wszystkie wpisy to trolling za kasę który nie ma nic z rzeczywistością bo jej nie ogarniasz i wiem dobrze że nie ma co zwracać na ciebie uwagi, bo trolla lepiej nie karmić.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Mędrcze Zaginionego

Mędrcze Zaginionego Portalu... zostałem skasowany, więc powtórzę bez obrazy...:
 Apogeum i perygeum to określenia uniwersalne, oznaczające odpowiednio "najdalej" i "najbliżej"
W przedstawionej funkcji jest błąd logiczny. Pisząc "krzywa wypukła" nazywa się krzywą wklęsłą a to dlatego, że "apogeum" krzywej jest w "perygeum" do wartości osi "Y"...
 Jeśii twój jasny i sprężysty umysł wie o czym piszę.... buhahahhaaaa...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juszka

bana mu dostał już

bana mu dostał już ostrzeżenie, obraża wyzywa i to nie tylko mnie ale każdy kto ma o nim inne zdanie, a o wulgaryzmach nie wspomnę.
aa do tego wstawiając jego teorie poniekąd z nimi się utożsamiacie co tylko o was świadczy przecież jego brednie to farsa z nauki nawet jak komuś się nie podoba że 1+1=2 to nie znaczy że może lżyć jak[ciach].
żadam bana dla tego typa bo niemal każdy jego wpis łamie regulamin.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... buhahahhaaaaa...  tylko

... buhahahhaaaaa...
 tylko sie reważzuję juszka... tylko rewanżuję.... No i jak piszesz durnoty to jak mam je nazwać? "Mądrości inaczej"? Jak z kochającymi? Będzie lepiej?
"żądam nana dla tego typa"//// buhahahhaaaa

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... Oswieć nas mędrcze w

... Oswieć nas mędrcze w jakich dziedzinach się nie mylisz, bo nie wiemy o co chodzi...Nooo ... moze poza Sylarem... Generalnie nie mozesz się mylić w niczym, gdyz dokładnie acz bez zrozumienia cytujesz zlepki informacji na temat "mikro czarnych dziur", które nikomu nie szkodzą z popularnych stron informacyjnych... Ja myślę, że szkodzą i coś tam kojarzę, że jestes tego przykładem... Juszka lepiej nie zbilżaj się do LHC...
 Nie żebym ironizował i słał szyderstwa, ale powinienes w przerwach między drinkami z Jack Danielsa i Pepsi z lodem, zastanowić się nad swoimi wpisami czytając je na głos...ze zrozumieniem...
 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika simon

1niech zaczną zderzeć

1niech zaczną zderzeć neutrony a nie protony, dobrze, że elektronami nie strzelają, haha to jak rzut husteczką higieniczną .. protony się rozpadają na jakieś tam kwarki czy jak to sobie nazwą, ale jak się zderzą dwa neutrony, to uuu bracie Smile a jak niewiedzą jak zrobić sobie neutrony, to niech ścisną proton z elektronem i już. im więcej czytam waszggo gadania tym głupszy się robie, przepraszam ale każdy ma coś do powiedzenia, a nie kązdy ma racje .. tak więc niech strzelają neutronami i się zrobi czarna dziura, innego wyjścia nie ma, dziekuje dobranoc.

Portret użytkownika Dr Piotr

Wszystkim kłócącym się o to,

Wszystkim kłócącym się o to, jak budowano starożytne budowle przy użyciu całkiem niekosmicznych technologii, polecam film Chrisa White'a rozpracowujacy rzeczowo wiele z tych tajemnic.
Oto link do filmu (niestety po angielsku tylko, bo nie znalazłem do tej pory wersji z napisami PL):
http://www.youtube.com/watch?v=_pLz93g-ux8
Niektóre fragmenty tego filmu przetłumaczono już i są z polskimi napisami.
Przykro jest się dowiadywać, jak skutecznie jesteśmy okłamywani przez naukofców, zwłaszcza fanatyków teorii o tym, że we wszystkim maczali paluszki obcy. Najlepszy przykład kłamstwa, to Puma Punku. To, co jest tam zbudowane nie zostało wykonane z granitu i diorytu (bo ich tam po prostu nie ma), a z miękkich skał, które bez problemu można obrabiać, oto fragment filmu Chrisa White'a o tym:
http://www.youtube.com/watch?v=dTK9kryVY5w
http://www.youtube.com/watch?v=DLMscauXZnA
Podobnie z technologiami budowy piramid:
http://www.youtube.com/watch?v=3zkzZM51LyE
posągów z Wyspy Wielkanocnej:
http://www.youtube.com/watch?v=g0QcDpmcpmo
budowli w Baalbek:
http://www.youtube.com/watch?v=blRrvnpva1s
http://www.youtube.com/watch?v=JGuCE8TP2ic
jak widać są ludzie, którym chciało się poświęcić czas i energię na rozpracowanie tego i chwała im za to.
Może gość nie wyjaśnia wszystkiego, ale wywraca do góry nogami dotychczasową naszą wiedzę o tym, dodatkowo widać jak ludzie są okłamywani po to by w odpowiednim czasie wykorzystać to przeciwko nim. Chodzi tu o fakt wykorzystania mitu o Obcych, którzy są jakoby naszymi stwórcami, do obalenia wszystkich religii na świecie i wprowadzenia NWO.
Warto to obejrzeć i przemyśleć na spokojnie to, co się do tej pory wiedziało o pewnych rzeczach.
Zwłaszcza Homo Sapiensowi to polecam, bo da mu to sporo do myślenia Smile
Pozdrawiam wszystkich szukających prawdy bez uprzedzeń.

Portret użytkownika Sylar29

hehe przyznaje sie ze nawet

hehe przyznaje sie ze nawet tego nie obejrzalem do konca, poprzewijalem i tak jak myslalem. Pelno ilustracji i animacji wszystko wiedzacych "ekspertow" trzesacych rekami i opowiadajacy jak to wszystko "MOZNA BYLO" zrobic, ajkbym ksiazke do archeologii czytal. Ech dobrze ze poza skarbnica wszelakiej "wiedzy" na "jutube" sa jeszcze prawdziwe budowle z artefaktami, o probie rekonstrukcji tych budowli nawet nikt nie mysli. Co innego jak mi ktos teraz taka piramidke 1-1 z kamienia p...nie nie uzywajac maszyn, energi elektrycznej majac do dyspozycji narzedzia z drewana , brazu i generalnie sile robacza. W takim wypadku jestem w stanie odszczekac wszystko publicznie i przyznac ze starozytni nie posiadali lepszej technologii. Chcialbym zobaczyk kazdego z tych ekspertow w tych filmach obrabiajacych kamien ich metoda. Ja raczej nie mam zamiaru sie klocic albo przekonywac do swoich racji. Widzialem niekotre budowle na wlasne oczy i to co w ksiazkach archeologicznych pisza nie pasuje do tego co mozna ujrzec stojac u stop piramidy.

Portret użytkownika jaa

kiedyś w tv było o jakimś

kiedyś w tv było o jakimś Litwinie albo Łotyszu, który sam wybudował gdy wyemigrował do USA jakiś dość spory kompleks z granitu albo jakiegoś innego kamienia. Miał do dyspozycji tylko jakąs małą maszynę, nie pamiętam jaką. Budował to po nocy, w ukryciu żeby nikt nie widział jak to robi. Zbudował to dla swojej narzeczonej czy jakoś tak. Też każdy dziwił się jak on mógł to sam zbudować. Widocznie są jakieś sposoby na to żeby takie budowle stawiać i ciąć odpowiednio kamień. A co do zdjęcia z kostką to trzeba by sprawdzić czy te budowle zbudowane są z osobnych elementów czy z całego bloku. Tylko po co ktoś miałby robić wzorki.

"Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."

Portret użytkownika benet

 Dwaj panowi za odkrycie

 Dwaj panowi za odkrycie bozonu higgsa  dostali nagrodę Nobla , dostali pomimo ze go nie odkryli,ale prestiż jest,jest ! sukces naukowy został osiągnięty,osiągnięty! więc teraz poprosimy o następne miliardy,odkryjemy wam następny bozon.To jest właśnie ten główny cel, głównym celem zawsze są pieniądze.Żeby zejść w końcu na Ziemię nie potrzebny nam jest zaden zderzacz hadronów,tylko trzeźwe spojrzenie .Przecież te pieniądze idą z ciężkiej pracy szarego ludu,a ten szary lud przez te ich " naukowe" badania pada jak mucha na choroby,które przecież nie biorą się z d... ,a leczenie chorych ? o sorry,na leczenie chorych nie ma kasy,bo właśnie wysyłamy kolejnego łazika na Marsa...za następne miliardy 

Portret użytkownika Juszka

Beret ty chyba nie rozumiesz

Beret ty chyba nie rozumiesz wagi tych odkryć. Nie to co materialne jest wielkie ale to czego nie widać. Badania w zderzaczu przybliżają nas do odkrycia podstaw rządzących wszechświatem, z jedną z najważniejszych cech jaką jest nadanie masy materii, wyobraź (jak potrafisz) sobie jakie były by możliwości gdybyśmy wiedzieli jak to działa. Energia niemal darmowa, przesył towarów obojętnie w jakiej ilości i na jakie odległości odbywał by sie przez np. telefon itd... 
Właśnie laicy i ignoranci tacy jak ty oczerniają naukę, a dlaczego bo jej nie rozumieją.
Piszesz o wydanych kilku mld dolarów na coś co może przynieśc wymierne korzyści a nie zauwazasz jak wydaje się dziesiątki jak nie setki razy większą kasę na nikomu nie potrzebne wojny, zbrojeniówkę hipokryzja.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Buhahahhaaaa... o jejciu...

Buhahahhaaaa... o jejciu... "z jedną z najważniejszych cech jaką jest nadanie masy materii".... No nie wiedziałem, że materia do tego czasu nie posiadała masy...
 buhahahahahahahaaaaaa...
 Napisz jeszcze coś smiesznego....
 Nawet sobie betonie nie wyobrażasz jaką broń z tego cacka można zrobić... Pstryk... i nie ma kontynentu... drugie pstryk i.... nie ma Slońca...
Kto opanuje tą technologię będzie władał nad... galaktyką...
 A ty mi tu pitolisz o hipokryzji...

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj