LHC może być próbą odtworzenia technologii tworzenia tuneli podprzestrzennych

Kategorie: 

Statua boga hinduskiego, Shivy znajdująca się przed CERN

Wokół Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) narosło już bardzo wiele mitów. Nawet wśród środowiska naukowego pojawiają się głosy, które wskazują na to, że cel budowy gigantycznego akceleratora cząstek może być inny niż twierdzi się publicznie. Jedna z hipotez zakłada, że w CERN, pod Genewą, naukowcy próbują tak naprawdę zbudować urządzenie zdolne do otwierania tuneli podprzestrzennych.

 

Według tej teorii poszukiwanie bozonu Higgsa jest tylko przykrywką, a prawdziwym celem budowy LHC jest odtworzenie starożytnej technologii umożliwiającej generowanie tuneli podprzestrzennych. Okazuje się, że takie urządzenia mogły już istnieć w przeszłości Ziemi. Niezależni badacze zwracają uwagę na pewne poszlaki wskazujące na to, że LHC może mieć dużo wspólnego z czymś, co znane jest, jako Ta-Wer określane też "Maszyną Ozyrysa"

 

Miało być to urządzenie, dzięki któremu Ozyrys udawał się do tak zwanych zaświatów. Według mitów bóg ten wchodził przez ogon węża i wychodził jego paszczą. Można powiedzieć, że to próba nazwania tunelu za pomocą aparatu pojęciowego znanego tamtejszym ludziom.

[ibimage==19963==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Urządzenie Ozyrysa przedstawiane jest w postaci czegoś, co egiptolodzy nazywają "łodzią miliona gwiazd", ale czy to, aby na pewno łódź? Teoretyczny ideogram tunelu podprzestrzennego jest zadziwiająco podobny do tego, co przedstawiają egipskie kartusze.

[ibimage==19964==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektóre z wizerunków przedstawiają inne egipskie bóstwo, Seta, który wchodzi na początku tunelu i wydostaje się po drugiej stronie, przy czym jego wizerunek jest wyraźnie zdeformowany, tak jakby miało to związek ze sposobem, w jaki działa tunel przesyłając materię z miejsca na miejsce.

[ibimage==19965==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ta-Wer było rzekomo urządzeniem wielkości 14 na 55 metrów, czyli znacznie mniejsze niż kilkudziesięciokilometrowy LHC. Zlokalizowany był podobno w miejscu zwanym Osirion, w pobliżu Abydos. Jest tam podziemna komora, która rzekomo miała być stworzona specjalnie dla tego instrumentu. Przypomina to umiejscowienie LHC, który również został wkopany pod ziemię.

 

Czy w związku z tym LHC może mieć na celu okiełznanie technologii umożliwiającej do odbywania podróży poprzez zakrzywienie czasoprzestrzeni. Niektórzy naukowcy twierdzą, że energie jakie osiąga to urządzenie są wystarczające do tego, aby takie tunele otwierać. Być może to dlatego trwa teraz doposażanie zderzacza w kolejne magnesy, które trwa od grudnia 2012 i skończy się w 2015 roku. Pojawia się zatem pytanie, po co to uaktualnienie sprzętu skoro podobno wykryto już ślad bozonu Higgsa.

 

Niektórzy sugerują, że tunel utworzony za pomocą LHC ma sprowadzić kogoś na Ziemię. Kogo? Nie jest to jasne, ale pewną wskazówką może być wielka statua hinduskiego bóstwa Shivy, która nie wiedzieć czemu znajduje się przed siedzibą CERN w Genewie. Na dodatek wewnątrz budynku sfotografowano jakiś czas temu dziwne arkusze zapisane między innymi w Sanskrycie, czyli języku bogów, w którym zapisano starożytne eposy indyjskie.

[ibimage==19966==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Być może są to tylko nadinterpretacje, ale nawet wspomniana statua przed budynkiem CERN wygląda dziwnie, gdyż Shiva wychodzi z pierścienia, który do złudzenia przypomina przekrój LHC. Być może zarówno Ozyrys jak i Shiva to przedstawiciele jednej rasy, która kiedyś rządziła na Ziemi. Niektórzy do tej dwójki dołączają jeszcze słynnych sumeryjskich Annunaki. Czy oznacza to, że stworzeniu 27 kilometrowego kręgu w okolicy Genewy przyświeca jakiś inny cel poza naukowym? Zapewne nie będzie łatwo odpowiedzieć na to pytanie, ale warto przynajmniej wiedzieć, że istnieje taka możliwość.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

tak... już jestem pewien...

tak... już jestem pewien... LHC to "cewnik" energetyczny siegający poza nasz czas....
"biada" nam jak sie IM uda.... Bójmy sie jak nie...
 Trzeba go wypie***dzielić w kosmos jakimś małym wybuchem 1 kT

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika ziemianin

Nie sądze aby CERN było tak

Nie sądze aby CERN było tak głupie by dawać ludziom chociaż jakieś najmniejsze wskazówki co do swojej działalności ( statua Shivy w pierścieniu). A nawet może postawili ją specjalnie abśmy wyciągali takie wnioski.

Portret użytkownika gash

Jeden z ciekawszych tematów.

Jeden z ciekawszych tematów. Ta postać Shiwy oraz podbieństwo kręgu w którym jest przedstawiana do przekroju LHC jest naprawdę zaskakująca. Czy ktoś zna jakieś oficjalne powody, dla których akurat ten symbol znajduje się przed CERNEm czy to jest ogólnie spowite tajemnicą?

Portret użytkownika jankor

prof. Senkowski

prof. Senkowski (chyba)..przed laty prowadzil w Abydos jakies badania ,odkryl tam portal czaso przestrzeni ,w Ozyrjonie wyswitlala sie przed nim "kinowa projekcja "kronik akaszy - wiedzy uniwersalnej ,obserwowal swoje ikarnacje itp.,widzilem go w german tv i bylo w prasie izoterycznej, lata 80-te .. dojazd tam z plazy byl nie taki prosty, daleko i rzucali kamieniami w niewiernych , zamierzalem wskoczyc do zapylonego 504 i samemu zbadac WROTA CZASU lecz nie kazdy jest tez tak sensytywny jak Senkowski a w piramidzie tez nic nie widzialem , wygrywaly rafy,te pod Sudanem ladniejsze od szeszelskich .Dziadek sie sie konkretnie wypowiadal lecz nikt w Monachium go nie znal, by potwerdzic ze nie fantazjuje .nie bylo jszcze google ja juz wiedzialem ze stary pe.. busz mial w sarkofagu "cheopsa“ jakies mistyczne doznania ,gdy ja tam lezalem zadnych istot z multi wymiaru , zato fanatyczne arabstwo bylo porazone urokiem mojej Iwonki, jak sie tam troche uspokoja pojedziemy .Slyszeliscie cos o Senkowskim?
 

Portret użytkownika prof. Senkowski

prof. Senkowski

prof. Senkowski (chyba)..przed laty prowadzil w Abydos jakies badania ,odkryl tam poral czaso przestrzeni ,w Ozyrjonie wyswitlala sie przed nim "kinowa projekcja "kronik akaszy - wiedzy uniwersalnej ,obserwowal swoje ikarnacje itp.,widzilem go w german tv i bylo w prasie izoterycznej, lata 80-te .. dojazd tam z plazy byl nie taki prosty, daleko i rzucali kamieniami w niewiernych , zamierzalem wskoczyc do zapylonego 504 i samemu zbadac WROTA CZASU lecz nie kazdy jest tez tak sensytywny jak Senkowski a w piramidzie tez nic nie widzialem , wygrywaly rafy,te pod Sudanem ladniejsze od szeszelskich .Dziadek sie sie konkretnie wypowiadal lecz nikt w Monachium go nie znal, by potwerdzic ze nie fantazjuje .nie bylo jszcze google ja juz wiedzialem ze stary pe.. busz mial w sarkofagu "cheopsa“ jakies mistyczne doznania ,gdy ja tam lezalem zadnych istot z multi wymiaru , zato fanatyczne arabstwo bylo porazone urokiem mojej Iwonki, jak sie tam troche uspokoja pojedziemy .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

LHC jest urządzeniem do

LHC jest urządzeniem do otwierania alternatywnych rzeczywistości. Nieodpowiedzialne użycie z sukcesem, moze doprowadzić do unicestwienia naszego układu słonecznego.
W zamierzeniu naukowym to urządzenie ma dostarczyć niekończącą sie energię z przestrzeni światów alternatywnych...
 Nistety popełniono błąd w obliczeniach i doświadczenie wymykając się spod kontroli nie da się wyłaczyć powodując unicestwienie Wszechświata...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Zamiary naukowców zależą tak

Zamiary naukowców zależą tak naprawdę od ich głównych sponsorów - co do tego chyba nikt nie ma już wątpliwości . Drogą dedukcji stwierdzam,że może chodzić im o pozyskanie nowego źródła energii ... ale nie o cyt.: "...niekończącą się energię z przestrzeni światów alternatywnych..." !!!
Co do ostatniego akapitu ... skąd ty bierzesz te brednie stary pierdzielu/agencie ?! Wystarczy wspomnieć,że natura wykonywanych tam doświadczeń może doprowadzić do stworzenia czarnej dziury ... i tyle w temacie !!!
Jak tam zalecana przez tylu użytkowników wizyta u lekarza specjalisty od twoich zaburzeń ??? Pytam oczywiście w trosce o zdrowie starego,udręczonego demencją i omamami byłego agenta służb specjalnych RP !!!   Biggrin

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

.... "leming pospolity"  

.... "leming pospolity"   buhahahhaaaaa... zadzierasz z agentem...? buhahahhaaaaa...
widzisz futerkowcu... po głosowaniach widać kim jestem... a po twoich...? buhahahhaaa...
wypierdku koziego anusa... możesz sobie powyzywać do woli a i tak kipi w tobie głupota....

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj