Liczne kręgi w zbożu nadal pojawiają się na angielskich polach

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnection

Kręgi w zbożu, zwane też piktogramami, pozostają nierozwiązaną zagadką. Jedni uważają, że to próba komunikacji jakichś istot, a inni dowodzą, że wszystkie kręgi w zbożu powstają za pomocą sznurka i deski. Przyjrzyjmy się ostatnim odnalezionym piktogramom.

 

Zdecydowana większość kręgów w zbożu powstaje w Wielkiej Brytanii, a zwłaszcza w hrabstwie Wiltshire, które słynie z tego powodu na całym świecie. Również w tym sezonie obserwujemy dosłownie wysyp piktogramów z tej części świata.

 

Oto kręgi z okolicy Lockeridge w Wiltshire, które znaleziono 1 lipca bieżącego roku.

Oto kręgi, które zlokalizowano w Wiltshire 5 lipca.

A tutaj piktogram, który pojawił się na angielskim polu Hacken Hill. Pierwszy raz krąg zauważono 8 lipca. 

Przypadek odnalezienia takiej struktury miał też miejsce na wzgórzu Clay Hill w Wiltshire. Finezyjny kształt zauważono 18 lipca. W przypadku tego piktogramu uderzający jest poziom jego skomplikowania i precyzja wykonania.

Oczywiście brytyjskie kręgi w zbożu nie występują tylko Wiltshire. Oto piktogram, który znaleziono 19 lipca w innym angielskim hrabstwie Sussex.

Ale kręgi to nie tylko Anglia. Oto formacja odnaleziona 5 lipca w Bułgarii. Lato jest jeszcze w pełni i z pewnością pojawią się kolejne takie formacje.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

A w Hameryce mają (jeszcze)

A w Hameryce mają (jeszcze) prawo do posiadania broni i odstrzelenia bez skrupułów każdego żłoba co w zboże wlezie jak wściekła krowa i wydeptuje kółka jak głupi i... i nie mają UFOckich kosmogramów z kółkami, krzyżykami, gwiazdami Dawida czy tam innymi okami w rosole Horusa Blum 3 . Przypadek? Zaawansowane ponoć UFOcy boją się byle rednecka ze shotgunem? A może jednak pic na wodę i fotomontaż...?
 

 

Portret użytkownika anya67

jesli ktokolwiek by chcial

jesli ktokolwiek by chcial sie z nami skontaktowac to tylko jezyk matematyki bedzie dawal mozliwosc znalezienia jakiejs plaszczyzny porozumienia ... geometria to fenomen , kto tego nie wie lub nie widzi raczej nie podyskutuje no bo nie bedzie o czym ... 

Laszka

Portret użytkownika danny

Haramein jest człowiekiem,

Haramein jest człowiekiem, który zmieni wiele na tym świecie. Potrafił zrozumieć i wytłumaczyć zapisy starożytnych kultur oraz stworzyć mającą sens teorię powstania wszystkiego wokół nas i nas. My jeszcze mamy zbyt małą wiedzę aby pojąć sens tych piktogramów. Oczywiście wiele z nich to ściema, ale pewnych przypadków nie da się zaszufladkować. Poza tym, występowały i były opisywane już dawno temu. Dlaczego ludzie sądzą, że to fałszyfki? Bo kilku deptało sobie deskami po polach kilkadziesiąt lat temu? Media wciskają kity odkąd powstały i są narzędziem sterowania opinią publiczną. Tak jest i w tym przypadku. Jeśli nie to jak wytłumaczyć brak wzmianek o kręgach opisanych przez Haramena? Nie zgadzają się z ogólnym "nurtem" i trzeba to przemilczeć. Tak samo jak jego prace były ignorowane przez dwadzieścia lat. W obliczu niezbitych dowodów musiano uznać jego teorie za prawdziwe. Dopiero po takim czasie.  Wiele faktów jest ukrywanych i ignorowanych. Do nas docierają strzępy tych informacji. Dobrze, że chociaż trochę.

Portret użytkownika dd

Kiepskiej jakości wykonane

Kiepskiej jakości wykonane wzory, w większości bardzo symetryczne.

Docelowo nie przedstawiają nic nadzwyczajnego a co najwyżej np układ gwiazd znany na Ziemi, model atomu Bohra.

Wynika z tego, że te piktogramy (zwane mylnie kręgami - w końcu chyba nie wszystkie są powiązane z kołem) przedstawiają to co ludzkość już od dawna dobrze zna.

Mój mały apel to "istot" tworzących takie "kręgi" - zostawiajcie karteczkę z informacją o przekazie. Takie fajne na przykład są przy wystawach na otwartej przestrzeni, albo w parkach - gdzie jest opis tego co można pooglądać.

I ostatnia sprawa - jest jakaś grupa monitorująca na bieżąco stan upraw w UK dronami/samolotami - no bo jak tu szukać takich prostych obrazków na powierzchni?

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika anya67

No nie do końca zgadzam się z

No nie do końca zgadzam się z tezą postawioną w tym artykule , że nie wiemy , że nie rozumiemy przekazu zawartego w kręgach zbozowych ... troszkę długo by o tym pisac więc zainteresowanych odsyłam do zapoznania sie z tym linkiem i wieloma innymi (jak już się zagłębicie to będą nastepne / sami znajdziecie) jeśli nie to od 28:52 https://www.youtube.com/watch?v=QSjlhIRvRUw

dziekujemy za piękne zdjęcia 

Laszka

Skomentuj