Liczne obserwacje piktogramów na polach Europy Zachodniej

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W ostatnich tygodniach na polach w Europie Zachodniej zaobserwowano kilka ciekawych kręgów w zbożu. Obszar ich występowania rozciąga się od Szwajcarii do Anglii.

Oto piktogram, który pojawił się 1 lipca na jednym z pól w Szwajcarii. Odnaleziono go w pobliżu miasta Berno.

Krąg jest dość skomplikowany i jeśli został wykonany sztucznie to trzeba przyznać wielką dbałośc o szczegóły.

 

Jeszcze bardziej złożony piktogram znaleziono 8 lipca na jednym z pól w angielskim hrabstwie Hampshire. Struktura ta została odnaleziona w pobliżu miejscowości Winchester. 

W tym roku dużo piktogramów odnajduje się we Francji. Poniżej jeden z przykładów kręgów odkrytych 7 lipca w Alzacji, na wschodzie tego kraju.


Również we Francji, zlokalizowano jeszcze jeden krąg. Nie ma niestety precyzyjnych informacji o czasie odkrycia. Wiadomo tylko, że krąg znajduje się gdzieś w rejonie Treuzy-Levelay, w departamencie Seine et Marne.


 

Na koniec kolejny już piktogram który pojawił się w hrabstwie Hempshire w Anglii.


Powyższy wzór odnaleziono 16 lipca w pobliżu Rodfield Lane.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KOKSINOWO

LATAJĄ SOBIE STATKAMI PO

LATAJĄ SOBIE STATKAMI PO CAŁEJ EUROPIE PIJĄ BROWARY JARAJA ZIELSKO I WYGLĄDAJĄ JAK MY TY SIEDZĄC W DOMU OGLĄDASZ FILMY ONI LATAJA SOBIE STATECZKAMI MORZE KIEDYŚ SIE UJAWNIĄ HAAAAAAAAAAAAAAA

Portret użytkownika ntx

Kręgi nie są dziełem kosmitów

Kręgi nie są dziełem kosmitów.

Dlaczego nie ma piktogramów "malowanych" na śniegu? Bo zostałyby ślady butów po tych co przyszli te piktogramy tworzyć.

Jeśli ktoś na poważnie rozważa kosmitów, to chyba powinno być dla niego oczywiste, że ci "kosmici" nie chcą się komunikować z ludźmi. Czy jakakolwiek zaawansowana cywilizacja używała by zboża, aby przekazać cokolwiek ludziom, jesli mogłaby po prostu skontaktować się drogą radiową? Tak - jeśli jedyne co potrafi, to rysowanie piktogramów w zbożu.

Portret użytkownika Jinx

Dzisiaj w dobie powszechnego

Dzisiaj w dobie powszechnego użytkowania monitoringów, dlaczego nikt nie próbuje zainstalować kamer na polach, skoro wiadomo, że co roku tam czy gdziekolwiek takie zjawisko powstaje. Może w końcu dałoby to jakąś odpowiedź?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj