Liczne przypadki UFO w okolicy wulkanu Colima w Meksyku

Kategorie: 

Źródlo: www.webcamsdemexico.com

Ostatnio zdecydowanie wzmogła się aktywność wulkanu Colima w Meksyku. Spowodowało to, że w kierunku jego stożka spogląda sporo kamer internetowych. Na kilku ujęciach udało się wypatrzyć różne rodzaje niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

Wulkan Colima może się poszczycić takim samym rodzajem aktywności paranormalnej jak inny meksykański wulkan Popocatepetl. W ciągu kilku tygodni dokonano tam kilku niezwykłych obserwacji. Wielokrotnie widywano różne rodzaje UFO w kształcie spodków lub trójkątów, które znajdowały się w pobliżu krateru wulkanu.

[ibimage==24171==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Prawdopodobnie obiekty te wlatują do wnętrza wulkanu korzystając z kanałów magmowych. Widywano już obiekty wlatujące i wylatujące z krateru wulkanu Popocatepetl, dlaczego tego samego nie założyć dla wulkanu Colima? Mnogość obserwacji UFO wokół tego wulkanu zdaje się być tego potwierdzeniem.

[ibimage==24172==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

UFO w okolicy wulkanu Colima widziano 23 i 24 lutego oraz 2 i 4 marca. Niektórzy twierdzą, że wystarczy obserwować kamerki nastawione na wulkan Colima i prawie każdego dnia da się zaobserwować coś takiego.

 

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę państwa cywilizacja

Proszę państwa cywilizacja UFO hybryd się zbiża nieubłaganie ! Zdaję sobie sprawę że to może wywoływać lęk albo jakąś niechęć, lub wręcz niedowierzanie, ale badania wielu poważnych naukowców, w tym doktorów jak doktor Jacobs znany ufolog, wskazują że UFO byty (reptilianie) zastosują określoną metodę asymilacji ludzkości z jej normalnością do struktur demonicznych (UFO) ! To nie są moje jakieś opinie, ale zdanie wielu badaczy ! (Oraz Biblii) Coraz bardziej widać atak na normalność ludzi, na wiarę chrześcijańską która podtrzymuje tą normalność ! (Na żadną inną wiarę czy religię nie ma ataków tak silnych jak na chrześcijaństwo !!! DLACZEGO ?! Bo większość innych filozofii lub ruchów religijnych jest do jakiegoś stopnie poplecznikiem UFO demonicznego ?) Wszyscy chcemy żyć ale anielska technologia UFO repiliańska jest tak przebiegła, że zastosuje ZNIECZULENIE ideami i innymi środkami farmakia do tego byśmy zostali zmienieni pod wględem DNA ! Powstaną (już powstają, okładka  magazynu ufologicznego na końcu) hybrydy ludzko zwierzęce i ludzko ufologiczne !!! Masoneria się bardzo spieszy by to osiągnąć jak najszybciej, widocznie mają rozkazy !!! Ludzkość ma społecznie zacierać ślady seksualne na rzecz przyszłych hybryd UFO ! Demoniczna Ideologia GENDER już do tego prowadzi !

"Wsparcie dla „prawa do aborcji” i dla małżeństw homoseksualnych zawiera przyjęty dziś przez Parlament Europejski doroczny raport na temat przestrzegania praw człowieka na świecie. Parlament zachęcił instytucje UE i jej państwa członkowskie do refleksji nad „uznaniem jednopłciowych małżeństw lub jednopłciowych związków cywilnych jako zagadnieniem politycznym, społecznym, humanitarnym i dotyczącym praw człowieka”.Wbrew Karcie Praw Podstawowych UE, która stanowi, że „każdy ma prawo do życia”, przyjęty tekst wzywa instytucje UE i jej państwa członkowskie do uznania „niezbywalnego prawa kobiet i dziewcząt” do „bezpiecznej i legalnej aborcji”.Tzw. raport Panzeriego - od nazwiska jego autora, europosła Piera Antonia Panzeriego - łamie zasadę pomocniczości, zgodnie z którą regulowanie takich kwestii jak seksualność człowieka należą do kompetencji państw członkowskich Unii Europejskiej"
Dlatego tak ważny jest film
Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

O wielkich czaszkach pisałem tu:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
To wszysrtko już było realizowane na Ziemi, przed potopem Noego !
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/prawdziwy-wadca-pierscieni-czesc-ii.html
Znaki potwierdzające nadejście "...dni Noego..." w obecnej nauce.
 

Obecna technologia i nauka umożliwia rekombinacje DNA, gdzie transgeniczne organizmy są stwarzane. Genetyczna struktura jednego gatunku jest zmieniana poprzez transfer genu lub genów z innego. Biolodzy molekularni klasyfikują funkcje i zadania genów w obrębie rodzinnego gatunku, ale są niepewni w wielu miejscach, jak genetyczne kodowanie może zareagować podczas transferu z jednego gatunku do innego. Nie tylko genetyczna struktura zmodyfikowanego zwierzęcia i jego młodych jest zmieniana pod względem wyglądu, w wyniku trans genetycznych modyfikacji, ale sensoryka modalna, zdolności immunologiczne, osobowość, cechy zachowawcze i wiele innych.

Czy UFO jest wśród nas ? PL. HD - Are aliens among us ?
https://www.youtube.com/watch?v=dr_pSnP0CI8

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Przed tym strasznym czasem hubtyd UFO i jednej zatrutej ludzkości mieszańców genetycznych ma uratować nas specjalny czas w którym wyznawcy Chrystusa zostaną ZABRANI z tej rzeczywistości, po angielsku nazywa się to RAPTURE, po polsku "POCHWYCENIE KOŚCIOŁA" pisałem o tym już na innymedium i przetłumaczyłem wspaniały wykład w tym temacie !
Pochwycenie kościoła chrześcijan - Rapture - Chuck Missler, polskie napisy
https://www.youtube.com/watch?v=DASoBsJtyZ8

Pochwycenie Kościoła jest wydarzeniem, poprzez które Bóg zabierze wszystkich wierzących z ziemi, aby rozpocząć sprawiedliwy sąd nad ziemią, inaczej zwany uciskiem. Pochwycenie Kościoła, inaczej zwane paruzją, zostało opisane po raz pierwszy w 1 Liście św. Pawła do Tesaloniczan 4:13-18 i w 1 Liście do Koryntian 15:50-54. 1 List św., Pawła do Tesaloniczan 4:13-18 opisuje pochwycenie jako wydarzenie, gdzie Bóg poprzez swoją potęgę wzbudza z martwych wszystkich wierzących, którzy umarli, i daje im specjalny rodzaj ciał (ciała chwalebne ), i potem opuszczają oni ten wymiar, ziemię, wraz z wierzącymi, którzy jeszcze żyją, którym w tajemniczym procesie pochwycenia także zostały dane anielskie ciała.

 

…Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem…” (1 List św. Pawła do Tesaloniczan 4:13-18).

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo w ocenie porwanych ludzi

Ufo w ocenie porwanych ludzi posiada zaawansowaną technologię genetyczną pozwalającą tworzyć mieszańców ludzko-ufologicznych ! "W roku 1982 paleontolog Dale Russell, kustosz Narodowego Muzeum w Ottawie, Kanada opisuje grupę podobną ludziom lecz wywodzącą się z innej rodziny tzw. Dinozauroid. Mieli jednak inną budowę anatomiczną, ukryte organy seksualne i dobrze rozwinięty mózg. Dzisiejsze teorie często wspominają o grupie UFO, zwanej "szarakami" Pisze też o nich w swoich książkach D. Icke. Są też opisywani przez naocznych świadków jakie mają miejsce podczas kontaktów ziemian z UFO.

Dobrze jest dzisiaj znany na świecie raport oficera Herberta Schirrnera z 3 grudnia 1967 roku, w którym dokładnie opisał widzianych przez siebie przypominających ludzkie postacie obcych przybyszów, o zabarwieniu skóry biało - szarej, z płaskimi nosami i niemymi wargami. Ich oczy były dużo większe niż ludzi i skośne. Schirrner twierdził, że pochodzą z innej galaktyki.

Naukowe Ośrodki badające sprawy UFO zauważają wzrost aktywności tej grupy od roku 1997. Kto interesuje się UFO zna dobrze ten temat." świat ufo to świat ciągłej zmiany ciał na inne typy ! To piekło genetycznych manipulacji ! Dlatego te istoty przemycają bez ustanku do świata ludzi idee niby nowej cywilizacji i nowych mozliwości zmiany wyglądu, a w końcu i ciała, nowych mocy paranormalnych i wiele innych virusów informacyjnych !

http://popotopie.blogspot.com/2015/01/prawdziwy-wadca-pierscieni-czesc-i.html
Jak się okazuje kosmos (w wydaniu chrześcijańskim - Maryja) rozmawia z nami także na prostym ludzkim poziomie ! Problem jest w tym, kto jest człowiekiem zdolnym te rzeczy przyswoić ?! Ogromna liczba ludzi na tej planecie staje się coraz bardziej odłączona od prostoty, Skomplikowanysystem cywilizacyjny coraz bardziej pochłania ludzi, oddzielając nas od prostoty natury, od prostoty odczuć, od prostej DUCHOWOŚCI. Coraz silniejszy napór cywilizacji UFO, czyli gender, homoseksualistów i pomysłów transhumanistów by zmieniać człowieka prowadzi już niektórych do chęci zmiany płci, do zachowań typu UFO-demonicznej ! UFO istoty mają inną budowę anatomiczną, są często skrajnie zhybrydowani, natomiast ludzkie ciała są ciągle naturalne, więc poddanie ich zmianom DNA spowoduję straszliwe cierpienie ! Dlatego Noe został uratowany z piekła przedpotopowego ataku UFO genetyków !
Jak pisze Luiz Sérgio Solimeo na łamach tfp.org, zmiana płci jest biologiczną niemożliwością, a jej próba stanowi bunt przeciwko Stwórcy. Autor powołuje się m.in. na opinię naukowców: Richarda P. Fitzgibbons’a, Philip M. Sutton’a i Dale O’Leary’ego zdaniem których operacja zmiany płci nie może uczynić z mężczyzny kobiety ani odwrotnie. Mężczyzna po takiej operacji nadal nie będzie w stanie przechodzić menstruacji ani rodzić dzieci. Analogicznie kobieta po takiej operacji nie będzie w stanie zapłodnić innej kobiety.

Pragnienie zmiany płci wynika z psychologicznych zaburzeń. Pokazują to choćby prace doktora Paula McHugh’a, byłego szefa psychiatrii w John Hopkins Hospital. Jego zdaniem próby doprowadzania do zmiany płci stanowią działania, które bardziej szkodzą osobom z psychicznymi problemami, niż je rozwiązują. Jego zdaniem, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że biologicznie zmiana płci jest niemożliwa, to okaże się, że jej promowanie pod przykrywką praw obywatelskich stanowi de facto promowanie…chorób umysłowych.
http://popotopie.blogspot.com/2015/02/fatima-i-polscy-duchowi-matrixowcy.html
Wojna UFO z ludzką normalnością i duchowością trwa ! UFO istoty nie byli obcy Indianom Hopi, znali ich i nazwali rasę reptilianów Sheti albo żmijowi bracia. Twierdzili, że żyją w korytarzach wydrążonych pod ziemią. Znali ich Indianie Cheriokee. W starożytnej Grecji za takiego legendarnego mężczyznę uchodził Titan, w Indiach Naga Devanagan. Są też o nich wzmianki w kulturze chińskiej, koreańskiej, japońskiej. Mówi się o nich jako o smokach, mających podwójną formę, wyglądają jak normalni ludzie i również posiadają inną formę, są najczęściej kojarzeni z wężami. Dlatego w Biblii demon kuszący Ewę miał postać węża.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
W Polsce mieliśmy oficjalny zwiad UFO reptilian w roku 1978 ! W Emilcinie wylądowali i wzieli na pokład Jana Wolskiego, możliwe że siły duchowe Wolskiego uratowały go, lub z jakiegoś innego powodu, polska moc ducha nie pozwoliła im go zmanipulować, jak sam Wolski opowiadał był on silny psychicznie ! Nie dał się zastraszyć ! Jednak wielu daje się nabrać na lep kręgów w zbożu i innych efektów specjalnych by skończyć z UFO implantem w ciele. O ufo implantach jest wiele powiedziane i pokazane w tym filmie:
Konferencja ufologiczno biblijna - L. A. Marzulli 2014 - Dni Noego ponownie ?
https://www.youtube.com/watch?v=llkVSJrM2UQ

o samo dotyczy opłaconych i przekupionych „psychologów” i „psychiatrów”, którzy pracują jako debunkerzy przeciwko uprowadzanym przez obcych. Jeśli wziąć pod uwagę, jak wielu „specjalistów od zdrowia psychicznego”, aktywnie uczestniczyło w rządowych programach kontroli umysłu jak choćby Dr Louis Jolyn West, i dr Ewen Cameron –by wymienić tylko dwóch – psychologowie i psychiatrzy są dosłownie ostatnimi osobami, które chciał byś skonsultować odnośnie traumatycznych przeżyć, takich jak uprowadzenia i gwałty przez reptylian. Gady widzą ludzi jako zasoby, żywność, niewolników, stado hodowlane i ich własność. Są tutaj, aby ostatecznie przejąć pełną kontrolę nad Ziemią. Następnie planują przekształcić ocalałych mieszkańców w umysłowo kontrolowanych niewolników, którzy mają być wykorzystywani do różnych celów, w tym tych wymienionych powyżej. Równie ważną kwestią – jeśli nie bardziej- jest to, że starają się upośledzać ludzkość i zapobiec jej duchowej ewolucji. W rzeczywistości chcą by ludzkość zdegradowała się duchowo do takiego stanu z którego nie będzie w stanie uwolnić się od gadów.
 

Używają swych bardzo zaawansowanych zdolności telepatycznych i technologii do tworzenia zmanipulowanych sztucznych sennych rzeczywistości w umyśle śpiącego uprowadzonego. Używają także astralnych uprowadzeń gdzie uprowadzony jest umieszczany w wirtualnych scenariuszach rzeczywistości. Niektóre z tych scenariuszy są używane w połączeniu z ich zdolnościami telepatycznymi i technologią kontroli umysłu, aby uprowadzany przejawiał zachowania autodestrukcyjne, takie jak nadużywanie narkotyków lub rozwiązłość seksualną. Myślę, że mogą nawet zmienić kogoś w seryjnego mordercę. Używają także implantów, które są przeznaczone wyłącznie do celów kontroli umysłu. Używają swych zdolności telepatycznych by wpływać na i kontrolować umysł uprowadzonego. Mają również technologię zdalnej kontroli umysłu uprowadzonego. Mogą również sprawić by uprowadzany doświadczał wielki ból. Na przykład silnych bólów głowy i brzucha. Bóle głowy i bóle brzucha mogą być na tyle poważne, że mogą obezwładnić uprowadzonego. Mogą sprawić by uprowadzany był przewlekle chory. Używają zarówno fizycznych i psychicznych tortur. Wykorzystują deprywację snu. Posuwają się także do gwałtu.
Bóle głowy i inne dziwne zachowania były obserwowane podczas prac badawczych pana Zagórskiego u właściciela pola, podczas rejestracji kręgów zbożowych.
UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU
Proszę państwa jedynej rzeczy której UFO się obawia to chrześcijańska duchowość !!! A najbardziej Jezusa Chrystusa !!!! Dlatego tak ważne są badania w tej materii ufologa Joe Jordana, porywani byli uwalniani gdy wzywali na ratunek Chrystusa !!!
sensacyjne badania ufologa Joe Jordana
https://www.youtube.com/watch?v=VLYkg6ae6EM
oraz ten film również pokazuje prawdę o ratunku przed UFO, gdy porywani modlili się do Jezusa !
Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych
https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8


UFO masoneria i nowy światowy bałagan DNA
https://www.youtube.com/watch?v=-dMrCY7UIPA

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Admin nadal nie umie zbudowac

Admin nadal nie umie zbudowac poprawnie zdania ??
 
Liczne przypadki ( tu wstawić*) UFO w okolicy wulkanu Colima w Meksyku
* wystepowania, obserwacji, ujawnienia, zarejestrowania
 
Gdyby jaki kolwiek badacz był tym zainteresowany na poważnie to sam rozbiłby namiot nieopodal i ustawił kamere za 600$ której zoom i rozdzielczość pozwalaja na obserwowanie okolicy z kilku kilometrów 2-8 km i pomieszkał tam miesiac.
 
Mam nadzieje zibi i homosapiens ze dojrzeliście ten wymowny detal.
[ibimage==24180==200na140==Oryginalny==self==null]
 
Admin tym strzałkowaniem chyba dobitnie pokazujesz że masz swiadomosc o jakosci przecietnego widza tej witryny. Bez tego moglo by dojsc do sytuacji ze ktos by to uznal za czarna chmure albo portal do innego swiata  i zapytał gdzie to ufo ?
 
[ibimage==24181==200na140==200na140==self==null]
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

zacznijmy od tego, że jeśli w

zacznijmy od tego, że jeśli w obrębie któregokolwiek z najaktywniejszych wulkanów zachodziłyby podejrzane zjawiska, taki wulkan otoczony byłby kameram wysokiej jakości i pilnowany przez wojsko.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj