Likwidator chrześcijaństwa - papież Franciszek - jest oskarżany o jawny satanizm

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek, zwany też przez niektórych antypapieżem, z racji swoich czynów i niezaprzeczalnego faktu, że papież Benedykt XVI nadal żyje, pozostaje bardzo tajemniczą postacią. Pojawił się na nagle, jako nadzieja na odnowę kościoła, ale coraz wyraźniej widać, że będzie to raczej jego niszczyciel. Na dodatek przeciwnicy Franciszka wynajdują kolejne dowody wskazujące na to, że jego bóstwem nie jest wcale Jezus Chrystus tylko Lucyfer.

 

Wszyscy chyba pamiętamy w jakich dziwnych okolicznościach doszło do wyboru Jorge Bergoglio na tron Piotrowy. Aktualny papież Benedykt XVI abdykował z niejasnych powodów i udał się na emeryturę. Wiele osób twierdzi do dzisiaj, że został on zmuszony do ustąpienia, ze względu na działające w Watykanie lobby masońskie. Tak się składa, że obecny rzekomy papież, który przybrał imię Franciszek, od dawna jest członkiem jawnie masońskiego Rotary Club, a ostatnio jego starania na drodze do NWO docenili też masoni z Unii Europejskiej, którzy wręczyli papieżowi jawnie polityczną nagrodę Karola.

Wszystko to jednak blednie w zestawieniu z oskarżeniami papieża Franciszka o satanizm, a takie pojawiają się od przynajmniej roku. Wszystko zaczęło się od dziwnej ceremonii, transmitowanej na cały świat, w której odprawiono rzekomo chrześcijański obrzęd zwieńczony jednak łacińską inwokacją do Lucyfera zamiast do Jezusa Chrystusa.

Ostatnią odsłoną satanistycznych wątków są obchody tak zwanych Światowych Dni Młodzieży, które rozpoczną się jutro w naszym kraju. Logo imprezy tylko pozornie przypomina krzyż, a de facto jest symbol ankh znany jako "krzyż okultyzmu". Jest to staroegipski piktogram symbolizujący wieczne życie. Na dodatek wyraźnie widać, że w logo jest wpisana cyfra 6, która jest uważana za szatańską. Co więcej monstrancja, która zostanie wykorzystana podczas mszy świętej celebrowanej przez papieża Franciszka, również ma kształt szóstki.

Wszystko to oznacza, że chrześcijaństwo w wykonaniu watykańskim, weszło w okres schyłkowy. Kościół Katolicki staje się na naszych oczach narzędziem do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, co otwarcie wspiera sprawujący urząd papieża argentyński jezuita Bergoglio. Jednak czemu się dziwić skoro hierarchowie kościelni zaczęli jawnie promować satanizm ?

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika krysztofiak

http://pl.blastingnews.com

http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/07/maciej-ciesla-przegral-w-zakladzie-pascala-dzieki-franciszkowi-zostal-bohaterem-absurdu-001041465.html Wielu katolików potępia praktyki religijnego bałwochwalstwa. Katoliccy personaliści utożsamiają służbę Bogu z działaniem na rzecz zmniejszenia ilości cierpienia w świecie. ŚDM z pewnością nie przyczyniają się do ulżenia cierpiącym ludziom. Pieniądze wydane na ŚDM można by bowiem przeznaczyć na budowę kilkudziesięciu hospicjów. Zakładając się z Bogiem, Maciej Cieśla zaangażował się więc w działania, które w świetle katolickiego personalizmu można uznać za sprzeniewierzenie się miłosierdziu.

 

Czy Franciszek dokonał oceny Jezusa jako czyniącego złe rzeczy?

O artyście Franciszek powiedział: „(…) Wiara naszego przyjaciela, który pracował tak mocno dla ŚDM. Wiara zaprowadziła go do Jezusa i on jest teraz z nami (…) Podziękujmy Bogu, że daje nam tak odważnych ludzi. Nie lękajcie się”.

 

Papież nie zapomniał też określić faktu śmierci Macieja jako zły: „Musimy przyzwyczaić się zarówno do rzeczy dobrych, jak i do złych”. Czy z tego wynika, że Bóg (Jezus) czyni „rzeczy złe”? Czy nie jest więc absurdem dziękowanie Bogu czyniącemu "złą rzecz" - za to, że powołał do siebie młodego człowieka, pomimo jego prośby błagalnej?

Portret użytkownika illuminata mason III waza

ja pierdole. bando gimbusów

ja pierdole. bando gimbusów gdyby któryś z was zaczął czytać książki a nie się ciągle koniował przed kompem to może wpadłby na to że
              "LUCIFER" PO ŁACINIE OZNACZA "NIOSĄCY ŚWIATŁO"

 

Portret użytkownika docent0

Prosisz i masz:

Prosisz i masz:
1. "Pismo święte" Starego i Nowego Testamentu w przekładzie Jakuba Wujka lub Tysiąclecia

2. "O naśladowaniu Chrystusa" Tomasz A.Kempis stare wydanie ascetyczne

3. "Poemat Boga-Człowieka" M. Valtorta

3. "Mistyczne Miasto Boże" Maria z Agredy

4. "Pozwólcie ogarnąć się Miłości" Anna Dąmbska

itd.

 

Strony

Skomentuj