Łowca androidów - ile zostało nam czasu ?

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Ludzie interesujący się nauką głoszoną przez Jezusa, wiedzą iż Syn Człowieczy mówił także o swoim powrocie, którego z czujnością, po jego wstąpieniu do nieba, mamy jako chrześcijanie oczekiwać. Podczas tego wydarzenia, tzw. paruzji mają się dziać rzeczy niebywałe.

 

Według proroków Starego Testamentu Dzień Pański („Dzień Jahwe”), będący wyraźnym działaniem Boga, ma być dniem przerażającego „Gniewu Pańskiego”, któremu mają towarzyszyć wielkie plagi i nieszczęścia - obejmujące jednak wyłącznie tych, którzy nie uwierzyli. Dla wiernych sług bożych będzie to dzień wielkiej radości !

[ibimage==24290==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Paruzja w Biblii to zwieńczenie historii zbawienia. Oznacza przyjście Jezusa Chrystusa w chwale na końcu historii świata, który objawi się, by zbawić wierzących i dokonać sądu nad całym światem. Paruzja ukaże ostateczne zwycięstwo nad wszystkimi przeciwnikami Boga i jego dzieci. Jest rozumiana w Biblii jako czas szczególnego nawiedzenia stworzenia przez Stwórcę.  [ibimage==24292==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null] Według 1 Listu do Tesaloniczan przepowiedziana sytuacja lub możliwość jej rozpoznania będzie w jakimś stopniu przed nami "schowana", możliwe że wielu nie wychwyci tego dramatycznego momentu: „Dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy” Kluczowym dla naszych rozważań jest cytat z Ew. Mateusza 24:36 gdzie czytamy:

"Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego."

Wielokrotnie wspominany przeze mnie czas Noego ma się powtórzyć w momencie powtórnego przybycia Jezusa na Ziemię. Starożytna epoka Noego charakteryzowała się na pewnym etapie wielkim zepsuciem obyczajów. Dodatkowo wielu badaczy podkreśla, że tamten okres był także erą, w której środowisko istot żywych zostało zanieczyszczone przez mieszanie informacji genetycznej. Mieli tego dokonać "Czuwający Nieba - Watchers" oraz nauczona tej technologii przedpotopowa ludzkość. [ibimage==24293==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null] Jeżeli wkraczamy w okres genetycznego Armagedonu, o którym wspomina znany amerykański badacz tajemnic Steve Quayle, to za jakiś czas możemy się spodziewać także Dnia Pańskiego! Nie wiemy oczywiście w jakim momencie historii to wszystko nastąpi, czy ogólnoplanetarne pochwycenie chrześcijan odbędzie się tuż przed oficjalnym lądowaniem UFO genetyków, czy przed globalnym zanieczyszczeniem ludzkiego DNA ? Niestety wszystko owiane jest ciągle tajemnicą. [ibimage==24294==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null] Przed obejrzeniem filmu proponuję zapamiętać obrazki starożytnych figurek znajdowanych na terenach Sumeru oraz Egiptu. Czy są one obrazem istot omawianych w przetłumaczonym filmie, czy jeszcze czymś innym ? Ocena należy do państwa. Dodatkowo w filmie, ofiary porwań do UFO opowiadają o przyszłej sytuacji, gdzie nastąpić ma coś wielkiego, coś co wywoła powszechną panikę, możliwe że na całej planecie, czy będzie to Dzień Pański, czy już po, gdy ONI będą lądować (oficjalnie) ?

IB Image
Cywilizacja technologiczna oparta o ewolucjonizm nie może się oprzeć UFO i ich tajemnej procedurze asymilacyjnej. Ze wszystkich religii, jedynie chrześcijaństwo może odeprzeć ową niewidoczną jeszcze działalność, tylko Jezus Chrystus ma władzę, która pozwala na ucieczkę z UFO cywlilizacji, do której jesteśmy przymuszani przez tajne duchowe organizacje.

<div justify;"="" style="text-align: justify;">Wszystkich interesujących się chrześcijańską ufologią zapraszam na blog, który prowadzę: http://popotopie.blogspot.com/

 

 
 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Nie wiedziałem, że IM

Nie wiedziałem, że IM prowadzą rekolekcje. Gratuluję! Gratuluję księdzu HS. Mam nieśmiałą sugestię dla autora. Z uwagi na to, że miejscem publikacji tych prac misyjnych są INNE Media, proponuję autorowi zmodyfikować nieco swoją ksywę na Inny Homo Sapiens. Wówczas i podpis autora będzie godnie wyglądał w postaci - IHS. Pan z tobą ojcze dyrektorze.

Portret użytkownika Homo sapiens

Cywilizacja UFO chybrydalna,

Cywilizacja UFO chybrydalna, która zaatakowała nasz kraj jest bardzo niebezpieczna, niszczy nie tylko dziecięce umysły poprzez wprowadzanie różnych zboczeń do wychowania młodzieży, ale atakuje naszą Polską kulturę ! Polska to kraj z wielowiekową tradycją Bożego prawa i wysokiej ludzkiej etyki, nie jest to UFO genetyczna etyka, lub homoseksualna-genderowa jak na zachodzie, gdzie już UFOnauci zniszczyli człowiecze zachowania i normalne umysły, ale jeszcze jest to człowiecza polska społeczność oraz duchowość ludzka. Trzeba walczyć z multikulti oraz chorymi psychicznie pederastami by nie dać się zniszczyć moralnie i kulturalnie !
(poniżej rysynek rekonstrukcji istot z Paracas, hybryd, na prawo autentyczna mumia w ogromna czaszką dziecka ! patrz film poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=DNBUQGdZ8Qg )

 
"Demoniczne organizacje już działają na terenie Polski ! Oto cytat:

Rodzi się podejrzenie, że jest to zamach na naszą cywilizację – powiedział prawnik prof. Andrzej Zoll w rozmowie z KAI pytany o Konwencję przeciw przemocy i przemocy domowej.
 
"...- Uważam, że to jest przepis najbardziej kontrowersyjny, bo wprowadza on zobowiązanie stron do wykorzenienia tradycji. Rozumiem, że może chodzić tu o tradycję, w oparciu o którą występuje idea niższości kobiet albo stereotypowy model roli kobiet i mężczyzn. Ale jeśli zestawi się to z definicją płci społeczno-kulturowej, to zauważymy, że mówi ona o tym, że chodzi tu o role, które społeczeństwo przypisuje kobietom i mężczyznom, a więc i tradycję tego społeczeństwa, które buduje pewne stereotypy ról kobiety o mężczyzny – komentuje powyższy przepis prof. Zoll i dodaje: –Osobiście nie nazywałbym tego stereotypami, bo chodzi o pewne funkcje. Równouprawnienie kobiet i mężczyzn to kanon dzisiejszego porządku prawnego, ale nie oznacza to tożsamości funkcji społecznych, bo już tak jesteśmy skonstruowani, że pełnimy różne funkcje społeczne. Boję się, że pójdziemy w tym kierunku interpretacji, iż należy wyplenić to wszystko, co wiąże się ze wszystkimi funkcjami społecznymi, spełnianymi przez kobietę i mężczyznę.

Prof. Zoll nie ma wątpliwości, że Konwencja może być projektem prowadzącym do gruntownej przebudowy naszej cywilizacji. – Rodzi się podejrzenie, że jest to zamach na naszą cywilizację. Widzę to niebezpieczeństwo – mówi.

Wielkie czaszki tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
Prawnikowi nie podoba się także inny zapis w Konwencji, odnoszący się do inspirowania do aktów przemocy przez religię. Chodzi dokładnie o zapis: „Strony gwarantują, że kultura, zwyczaje, religia, tradycja, tzw. honor nie będą uznawane za usprawiedliwienie dla wszelkich aktów przemocy, objętych zakresem niniejszej Konwencji”. Prof. Zollowi nie podoba się, że ów artykuł mógłby odnosić się do chrześcijaństwa. – Trzeba mocno podkreślić, że w naszej kulturze ustawianie religii chrześcijańskiej na równi z innymi czynnikami, np. tzw. "honorem" jako wspomagające przemoc, jest nadużyciem – mówi prawnik w rozmowie z KAI.

Zdaniem prof. Zolla, wiele elementów poruszanych w Konwencji w ogóle nie odnosi się do polskiej tradycji. – Konwencja odnosi się do pewnych zjawisk, np. okaleczaniu organów płciowych dziewcząt, czy tzw. zabójstw honorowych. Ale to nie jest element polskiej kultury! Nie można sprowadzać do jednego mianownika wszystkich kultur, religii czy tradycji, przyrównywać cywilizację europejską, źródła tej cywilizacji, jakim niewątpliwie jest chrześcijaństwo - do obcych Europie wzorców kulturowych – podkreśla. Zwraca przy tym uwagę, że zakorzeniony na gruncie polskim „dorobek chrześcijański nie kojarzy się z przemocą..."

Z badań wielu niezależnych naukowców widać, że zachodnioeuropejska oraz cywilizacja w USA są zdemonizowane przez UFO istoty hybrydalne ! Należy się bronić przed atakiem na naszą normalność, nie możemy pozwolić by nam te byty odebrały coś niewidzialnego, czyli narodową chrześcijańską duchowość ! Nie dziwią więc wypowiedzi wysokich rangą polityków rosyjskich, że cywilizacja w Europie i USA zeszła na psy ! (homoseksualne psy), ich hybrydy mieszańców zanieczyszczają obecnie społeczność, czyniąc ją zwichrowaną, oczywiście to dopiero poczatek przed wprowadzeniem istot masońskich humanoidalnych GMO.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika nauk owiec

Tzw. UFO to biblijne upadłe

Tzw. UFO to biblijne upadłe anioły,udające czasami inne cywilizacje a tylko po to bo przygotowują się do panowania nad Ziemią;tworzą hybrydy człekokształtne.Oni są nieśmiertelni i mają czas...przygotowują nas na inność i akceptację innych istot;dlatego coraz powszechniejsze jest rozpasanie seksualne,uznawanie zboczeń seksualnych za normalność,małżeństwa jednopłciowe itd.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wykopuje się ogromnych

Wykopuje się ogromnych rozmiarów czaszki hybrydalnych istot z Paracas ! Media milczą o ich genetycznej tożsamości !

 Obrona przed UFO istotami trwa, ale nie na tzw. zachodzie !
"Wszak to w Rosji właśnie funkcjonują prawa np. zabraniające propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich (oraz demoralizowania dorosłych, poprzez zakazy parad zboczeńców), to w Rosji rodzina otrzymuje olbrzymie dodatki za każde dziecko (zob. np. artykuł “Będziecie zaskoczeni! Troska o rodziny w Rosji i na Białorusi“), to w Rosji odradza się zdrowe spojrzenie na państwową wspólnotę, itp. Wszystko to w przeciwieństwie do zepsutego tzw. Zachodu, ze swoimi “wartościami” narzucanymi przez wrogie chrześcijaństwu media (słowami Kisiela: kto, koteczku, jest właścicielem większości mediów na tzw. Zachodzie?…) ogłupiałym społeczeństwom oraz zdezorientowanemu przez te media i posoborowe nauczanie klerowi i wiernym. Jedynym z bardziej zdezorientowanych jest kard. Marx, który jest kontynuatorem swego ojca duchowego o tym samym nazwisku, nawet jeśli nie za bardzo zdaje sobie z tego sprawę."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj