Łowca androidów - ile zostało nam czasu ?

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Ludzie interesujący się nauką głoszoną przez Jezusa, wiedzą iż Syn Człowieczy mówił także o swoim powrocie, którego z czujnością, po jego wstąpieniu do nieba, mamy jako chrześcijanie oczekiwać. Podczas tego wydarzenia, tzw. paruzji mają się dziać rzeczy niebywałe.

 

Według proroków Starego Testamentu Dzień Pański („Dzień Jahwe”), będący wyraźnym działaniem Boga, ma być dniem przerażającego „Gniewu Pańskiego”, któremu mają towarzyszyć wielkie plagi i nieszczęścia - obejmujące jednak wyłącznie tych, którzy nie uwierzyli. Dla wiernych sług bożych będzie to dzień wielkiej radości !

Paruzja w Biblii to zwieńczenie historii zbawienia. Oznacza przyjście Jezusa Chrystusa w chwale na końcu historii świata, który objawi się, by zbawić wierzących i dokonać sądu nad całym światem. Paruzja ukaże ostateczne zwycięstwo nad wszystkimi przeciwnikami Boga i jego dzieci. Jest rozumiana w Biblii jako czas szczególnego nawiedzenia stworzenia przez Stwórcę.  Według 1 Listu do Tesaloniczan przepowiedziana sytuacja lub możliwość jej rozpoznania będzie w jakimś stopniu przed nami "schowana", możliwe że wielu nie wychwyci tego dramatycznego momentu: „Dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy” Kluczowym dla naszych rozważań jest cytat z Ew. Mateusza 24:36 gdzie czytamy:

"Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego."

Wielokrotnie wspominany przeze mnie czas Noego ma się powtórzyć w momencie powtórnego przybycia Jezusa na Ziemię. Starożytna epoka Noego charakteryzowała się na pewnym etapie wielkim zepsuciem obyczajów. Dodatkowo wielu badaczy podkreśla, że tamten okres był także erą, w której środowisko istot żywych zostało zanieczyszczone przez mieszanie informacji genetycznej. Mieli tego dokonać "Czuwający Nieba - Watchers" oraz nauczona tej technologii przedpotopowa ludzkość. Jeżeli wkraczamy w okres genetycznego Armagedonu, o którym wspomina znany amerykański badacz tajemnic Steve Quayle, to za jakiś czas możemy się spodziewać także Dnia Pańskiego! Nie wiemy oczywiście w jakim momencie historii to wszystko nastąpi, czy ogólnoplanetarne pochwycenie chrześcijan odbędzie się tuż przed oficjalnym lądowaniem UFO genetyków, czy przed globalnym zanieczyszczeniem ludzkiego DNA ? Niestety wszystko owiane jest ciągle tajemnicą. Przed obejrzeniem filmu proponuję zapamiętać obrazki starożytnych figurek znajdowanych na terenach Sumeru oraz Egiptu. Czy są one obrazem istot omawianych w przetłumaczonym filmie, czy jeszcze czymś innym ? Ocena należy do państwa. Dodatkowo w filmie, ofiary porwań do UFO opowiadają o przyszłej sytuacji, gdzie nastąpić ma coś wielkiego, coś co wywoła powszechną panikę, możliwe że na całej planecie, czy będzie to Dzień Pański, czy już po, gdy ONI będą lądować (oficjalnie) ?

IB Image
Cywilizacja technologiczna oparta o ewolucjonizm nie może się oprzeć UFO i ich tajemnej procedurze asymilacyjnej. Ze wszystkich religii, jedynie chrześcijaństwo może odeprzeć ową niewidoczną jeszcze działalność, tylko Jezus Chrystus ma władzę, która pozwala na ucieczkę z UFO cywlilizacji, do której jesteśmy przymuszani przez tajne duchowe organizacje.

<div justify;"="" style="text-align: justify;">Wszystkich interesujących się chrześcijańską ufologią zapraszam na blog, który prowadzę: http://popotopie.blogspot.com/

 

 
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Nie wiedziałem, że IM

Nie wiedziałem, że IM prowadzą rekolekcje. Gratuluję! Gratuluję księdzu HS. Mam nieśmiałą sugestię dla autora. Z uwagi na to, że miejscem publikacji tych prac misyjnych są INNE Media, proponuję autorowi zmodyfikować nieco swoją ksywę na Inny Homo Sapiens. Wówczas i podpis autora będzie godnie wyglądał w postaci - IHS. Pan z tobą ojcze dyrektorze.

Portret użytkownika Homo sapiens

Cywilizacja UFO chybrydalna,

Cywilizacja UFO chybrydalna, która zaatakowała nasz kraj jest bardzo niebezpieczna, niszczy nie tylko dziecięce umysły poprzez wprowadzanie różnych zboczeń do wychowania młodzieży, ale atakuje naszą Polską kulturę ! Polska to kraj z wielowiekową tradycją Bożego prawa i wysokiej ludzkiej etyki, nie jest to UFO genetyczna etyka, lub homoseksualna-genderowa jak na zachodzie, gdzie już UFOnauci zniszczyli człowiecze zachowania i normalne umysły, ale jeszcze jest to człowiecza polska społeczność oraz duchowość ludzka. Trzeba walczyć z multikulti oraz chorymi psychicznie pederastami by nie dać się zniszczyć moralnie i kulturalnie !
(poniżej rysynek rekonstrukcji istot z Paracas, hybryd, na prawo autentyczna mumia w ogromna czaszką dziecka ! patrz film poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=DNBUQGdZ8Qg )

 
"Demoniczne organizacje już działają na terenie Polski ! Oto cytat:

Rodzi się podejrzenie, że jest to zamach na naszą cywilizację – powiedział prawnik prof. Andrzej Zoll w rozmowie z KAI pytany o Konwencję przeciw przemocy i przemocy domowej.
 
"...- Uważam, że to jest przepis najbardziej kontrowersyjny, bo wprowadza on zobowiązanie stron do wykorzenienia tradycji. Rozumiem, że może chodzić tu o tradycję, w oparciu o którą występuje idea niższości kobiet albo stereotypowy model roli kobiet i mężczyzn. Ale jeśli zestawi się to z definicją płci społeczno-kulturowej, to zauważymy, że mówi ona o tym, że chodzi tu o role, które społeczeństwo przypisuje kobietom i mężczyznom, a więc i tradycję tego społeczeństwa, które buduje pewne stereotypy ról kobiety o mężczyzny – komentuje powyższy przepis prof. Zoll i dodaje: –Osobiście nie nazywałbym tego stereotypami, bo chodzi o pewne funkcje. Równouprawnienie kobiet i mężczyzn to kanon dzisiejszego porządku prawnego, ale nie oznacza to tożsamości funkcji społecznych, bo już tak jesteśmy skonstruowani, że pełnimy różne funkcje społeczne. Boję się, że pójdziemy w tym kierunku interpretacji, iż należy wyplenić to wszystko, co wiąże się ze wszystkimi funkcjami społecznymi, spełnianymi przez kobietę i mężczyznę.

Prof. Zoll nie ma wątpliwości, że Konwencja może być projektem prowadzącym do gruntownej przebudowy naszej cywilizacji. – Rodzi się podejrzenie, że jest to zamach na naszą cywilizację. Widzę to niebezpieczeństwo – mówi.

Wielkie czaszki tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
Prawnikowi nie podoba się także inny zapis w Konwencji, odnoszący się do inspirowania do aktów przemocy przez religię. Chodzi dokładnie o zapis: „Strony gwarantują, że kultura, zwyczaje, religia, tradycja, tzw. honor nie będą uznawane za usprawiedliwienie dla wszelkich aktów przemocy, objętych zakresem niniejszej Konwencji”. Prof. Zollowi nie podoba się, że ów artykuł mógłby odnosić się do chrześcijaństwa. – Trzeba mocno podkreślić, że w naszej kulturze ustawianie religii chrześcijańskiej na równi z innymi czynnikami, np. tzw. "honorem" jako wspomagające przemoc, jest nadużyciem – mówi prawnik w rozmowie z KAI.

Zdaniem prof. Zolla, wiele elementów poruszanych w Konwencji w ogóle nie odnosi się do polskiej tradycji. – Konwencja odnosi się do pewnych zjawisk, np. okaleczaniu organów płciowych dziewcząt, czy tzw. zabójstw honorowych. Ale to nie jest element polskiej kultury! Nie można sprowadzać do jednego mianownika wszystkich kultur, religii czy tradycji, przyrównywać cywilizację europejską, źródła tej cywilizacji, jakim niewątpliwie jest chrześcijaństwo - do obcych Europie wzorców kulturowych – podkreśla. Zwraca przy tym uwagę, że zakorzeniony na gruncie polskim „dorobek chrześcijański nie kojarzy się z przemocą..."

Z badań wielu niezależnych naukowców widać, że zachodnioeuropejska oraz cywilizacja w USA są zdemonizowane przez UFO istoty hybrydalne ! Należy się bronić przed atakiem na naszą normalność, nie możemy pozwolić by nam te byty odebrały coś niewidzialnego, czyli narodową chrześcijańską duchowość ! Nie dziwią więc wypowiedzi wysokich rangą polityków rosyjskich, że cywilizacja w Europie i USA zeszła na psy ! (homoseksualne psy), ich hybrydy mieszańców zanieczyszczają obecnie społeczność, czyniąc ją zwichrowaną, oczywiście to dopiero poczatek przed wprowadzeniem istot masońskich humanoidalnych GMO.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika nauk owiec

Tzw. UFO to biblijne upadłe

Tzw. UFO to biblijne upadłe anioły,udające czasami inne cywilizacje a tylko po to bo przygotowują się do panowania nad Ziemią;tworzą hybrydy człekokształtne.Oni są nieśmiertelni i mają czas...przygotowują nas na inność i akceptację innych istot;dlatego coraz powszechniejsze jest rozpasanie seksualne,uznawanie zboczeń seksualnych za normalność,małżeństwa jednopłciowe itd.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wykopuje się ogromnych

Wykopuje się ogromnych rozmiarów czaszki hybrydalnych istot z Paracas ! Media milczą o ich genetycznej tożsamości !

 Obrona przed UFO istotami trwa, ale nie na tzw. zachodzie !
"Wszak to w Rosji właśnie funkcjonują prawa np. zabraniające propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich (oraz demoralizowania dorosłych, poprzez zakazy parad zboczeńców), to w Rosji rodzina otrzymuje olbrzymie dodatki za każde dziecko (zob. np. artykuł “Będziecie zaskoczeni! Troska o rodziny w Rosji i na Białorusi“), to w Rosji odradza się zdrowe spojrzenie na państwową wspólnotę, itp. Wszystko to w przeciwieństwie do zepsutego tzw. Zachodu, ze swoimi “wartościami” narzucanymi przez wrogie chrześcijaństwu media (słowami Kisiela: kto, koteczku, jest właścicielem większości mediów na tzw. Zachodzie?…) ogłupiałym społeczeństwom oraz zdezorientowanemu przez te media i posoborowe nauczanie klerowi i wiernym. Jedynym z bardziej zdezorientowanych jest kard. Marx, który jest kontynuatorem swego ojca duchowego o tym samym nazwisku, nawet jeśli nie za bardzo zdaje sobie z tego sprawę."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika sowik

Wydaje mi się że każda z ras

Wydaje mi się że każda z ras odwiedzających Ziemię (lub żyjąca w jej wnętrzu, tudzież równoległej przestrzeni) nie jest zbyt życzliwa człowiekowi, albo po prostu traktują nas jak swoją własność. Oczywiście nie wykluczone że w obecnej formie istniejemy właśnie dzięki nim. Te ich przekazy o "wspólnocie i jedności" bardzo (za bardzo) wpasowują się w nurt NWO, dlatego uważam że mamy tu do czynienia z czystą manipulacją.
Są co prawda istoty wspierające ludzkość na drodze samoświadomości, ale niestety ich działalność jest bardziej skryta i niejednoznaczna. Ich sygnały można odczytać jedynie podczas wzmożonej i systematycznej pracy nad swoim wnętrzem i edukując się duchowo (z dala od wszelkich obecnie panujących doktryn religijnych, które są wypaczone w większym lub mniejszym stopniu). Ale tą ścieżką idą tylko nieliczni, zaś reszta populacji tkwi w niewolnictwie spowodowanym czystym lenistwem i "błogością" życia w materialnym matriksie. To oczywiście totalne złudzenie, ale klapki z oczu spadają dopiero po opuszczeniu tej wątłej powłoki jakim jest nasze ciało. I wszystko zaczyna się od nowa, gdyż "nieodrobione lekcje" każą powtarzać wciąż tę samą "klasę".
 
Jako istoty cielesne jesteśmy tu tylko formą przejściową. Stale ewoluujemy i za jakiś czas nasza forma fizyczna zmieni się znacząco. Czy dzięki ingerencjom genetycznym? Trzeba założyć że to bardzo możliwe, gdyż rasa (rasy) które nas monitorują mają ściśle określone plany co do nas i naszego życia na tej planecie. Myślę że nie mamy szansy poznać całego obrazu sytuacji z obecnej platformy istnienia, gdyż jest on mocno złożony. Może w momencie opuszczenia tej rzeczywistości dopiero wszystko staje się jasne? Ale w takim razie dlaczego wracamy? Czy to nasza autonomiczna i szczera decyzja, czy może ktoś wysyła nas tu z powrotem wbrew naszym intencjom?
Myślę że prawda jest blisko nas, tyle że szukamy nie tu gdzie trzeba a poza tym wodzeni jesteśmy perfekcyjnie za nos już od tysiącleci (jeszcze jako inne-wcześniejsze cywilizacje). Dlaczego? Bo komuś zależy na utrzymaniu status quo. A status quo dla ludzi, to według nich trwanie w nieświadomosci i niedocenianie potencjału jakim dysponujemy. Ratunek jest jeden. Dopiero gdy zaczniemy ufać "inteligencji serca", zamiast "inteligencji mózgu", zdobędziemy narzędzia do wyrwania się z tego "kieratu i obozu pracy".
 

Portret użytkownika Oszukać Matrixa

  Lata 2013-2022 a w

  Lata 2013-2022 a w szczególności 2015-2018 są kluczowe dla całej planety Ziemia, będą się wydarzać rzeczy jakich nie było w całej współczesnej historii ludzkości. Istnieje niezliczona ilość dowodów na istnienie w przeszłości wielu innych bardziej zaawansowanych cywilizacji istot o których genotypie niewiele wiemy i możemy jedynie przypuszczać jaki był ich: wygląd, obyczaje, technika, duchowość, wiedza o życiu, duszy i wszechświecie. Wnioski możemy wyciągać głównie z: archeologi, artefaktów i budowli które do dziś są zagadką w kwesti sposobu ich wykonania i użytych narzędzi lub innych "sił nadprzyrodzonych" wykorzystanych do ich budowy.  Jednak prawdziwa natura poprzednich cywilizacji jak i najnowocześniejszych wynalazków naukowych w tym darmowej energii nadal jest przed ludźmi ukrywana, a wiele rzeczy określonych "cudami" nastąpi w czasach ostatecznych czyli prawdopodobnie już "jutro". Oczywiście nie będą to typowe cuda, lecz wykorzystanie technologii przekraczającej naszą aktualną percepcję w połączeniu z "nadprzyrodzonymi mocami" istot prawdopodobnie typowych hybryd o również demonicznym pochodzeniu. Jak wiadomo oprócz eksperymentów genetycznych dokonywanych na ludziach przez istoty UFO, mają miejsce również na ziemii identyczne eksperymenty genetyczne. Nie są one zbytnio upubliczniane, lecz istnieje wiele filmów na YT, lub nawet w oficjalnych programach telewizyjnych naukowo-przyrodniczych, w których ludziom "dawkuje się" już pewną ilość wiadomości na temat tworzenia hybryd z różnych części i narządów istot żywych, często nawet bezpośrednio podłączonych do komputera (prawdopodobnie poprzez układ nerwowy) celem zarówno ich monitorowania jak i wytworzenia w tych istotach samoistnych reakcji ruchowych czyli wykorzystujących ich zmysły, a np. reakcje ich kończyn otrzymują polecenia przez przewody elektroniczne z pominięciem układów własnych ciał. Reasumując prawdopodobnie przyszłość jest w dużej mierze lub w całości już zdefiniowana, czyli to co ma się stać i tak się stanie, a to co ma się spełnić i tak się spełni, lecz jednak od każdego z nas zależy czy włączymy się do tego "wyścigu szczurów" i damy się oszukać i zwieść tym cudom, technologii, czipom, krótkotrwałym bogactwie danym przez jeden światowy rząd, które to bogactwo stworzy chwilową i określoną w krótkim czasie "iluzję szczęścia", czy jednak zdamy sobię sprawę z tego że to wszystko będzie tylko mirażem i fatamorganą celem oszukania nas, oraz zniszczenia w nas zasad moralnych i etycznych i możliwości samodzielnego odróżniania zła od dobra, i wogóle możliwości "samodzielnego myślenia". Dodam tylko iż w momentach przełomowych będzie też wykorzystana i pojawi się nagle technologia która oszuka wielu ludzi. Polegać będzie na tym iż podczas normalnego dnia, pustego nieba, nagle satelity zaczną wysyłać sygnał na częstotliwości na których pracuje ludzki mózg, w głowach ludzi wytworzą się samoistnie obrazy i dźwięki, będzie to prawdopodobnie iluzja napaści i agresji przez kosmitów z UFO, będą to też inne skomplikowane obrazy oszukujące ludzi, może byż też obraz z postacią która obieca i wprowadzi "pokój" po wojnie, czyli manifestacja antychrysta, niestety wielu ludzi uzna go za Boga, lecz on nim nie będzie. Ponadto jeśli ktoś myśli że to wszystko to nastąpi ale w odległej przyszłości, lub że to wszystko to bajki, to tylko symbolicznie uprzedzam aby nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, gdyż to wszystko już trwa a spektakl rozłożony jest na odcinki. Pozdrawiam.

Portret użytkownika baca

najbardziej mi się podobał

najbardziej mi się podobał fragment: "< div justify;"="" style="text-align: justify;" > " widzę że Homoś robisz postępy i potrafisz już używac prawego klawisza kopiując teksty z neta... nigdy bym nie przypuszczał że się tego nauczysz wiedząc że... he he jesteś z tych żydów którzy nigdy nie nadużywają inteligencji Smile front page kiedyś nie miał tej funkcji aby wyrównać oba marginesy - tylko wyrównywał tekst wyłacznie do prawej, lewej albo do środka - no więc trzeba było ręcznie wpisywc to o czym bill gates zapomniał... ale nie odbiegajmy od tematu - myślę że jezus jak tylko przyleci to machnie ręką na brak napletka - i pierwsze co zrobi to wyrówna oba marginesy dla Homosia żeby Homoś się cieszył... już widze jak na jego awatarze pojawia się zastygły, kamienny uśmiech radości ze jezus mu zrobił dobrze... tekst

Portret użytkownika Homo sapiens

W przyszłości, gdy na Ziemi

W przyszłości, gdy na Ziemi zaczną się pojawiać dziwnie wyglądające jednostki, jakieś połączenie genetyczne istot humanoidalnych z innymi organizmami (patrz "Prawdziwy władca pierścieni część II) to gdy ktoś powie coś na ich temat niestosowanego, na przykład że to jest hybryda, lub że to mieszaniec, to taką osobę wsadzą do więzienia albo straci pracę lub coś podobnego ! Nastanie czas "wszystkich razem" i nikt nie będzie mógł zauważać różnic ! Totalitaryzm genetyczny ! Czy to jest przesada ? Absolutnie nie ! Już dsisiaj w społeczeństwach konstruowanych na wzór UFO takie zjawiska zachodzą ! Pod pozorem równości nie można wyznawać własnych praw moralnych, a za poglądy zgodne z prawami Boga można stracić pracę !
"Wielka Brytania: zwolniono ją z pracy bo uważa, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny! Ofiarą tego szokującego sposobu myślenia padła Sarah Mbuyi, szkolna pedagog w brytyjskiej Newpark Childcare w Shepherd’s Bush. Uważa ona, że o natychmiastowym zwolnieniu z pracy przez kierownictwo szkoły zadecydowała rozmowa z kolegą, homoseksualistą, w czasie której stwierdziła, że małżeństwo to związek kobiety z mężczyzną.
 – To on prawdopodobnie poinformował kierownictwo, co o tym myślę – powiedziała Sarah. Zwolniona pedagog dodała, że zadawano jej pytania na temat związku pomiędzy tym, co o homoseksualizmie przeczytać możemy w Piśmie Świętym, a jak współczesny Kościół odnosi się do związków „małżeńskich” osób tej samej płci. Sarah Mbuyi została zwolniona w takim samym trybie, jaki obejmuje pracowników przyłapanych na kradzieży lub wdających się w bójki."

To jest przykład jak będzie wygladało społeczeństwo UFO struktur, nie będzie można zauważać różnic ! O tym mówił doktor Jacobs w filmie "Demoniczne UFO"
Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
 
I teraz bardzo ważna informacja dla wszystkich interesujących się tym fenomenem. Otóż te istoty ciągle powtarzają że" Już wkrótce wszyscy będziemy razem" ! Nowy światowy Porządek (NWO) ciągle powtarza, że wszyscy muszą być rządzeni przez jeden światowy rząd ! Jest to ta sama dążność by wszyscy byli razem !!!! Pod jednym dyktatorskim genetycznie modyfikowanym "stworem" ! (antychrystem) Najlepiej żeby wszyscy byli tacy sami, jak z probówki... i nie myśleli !

Ten kilku minutowy film pokazuje jak UFO istoty nie znoszą chrześcijaństwa, jak się go obawiają !

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych
https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8
Czasy UFO hybryd to będą czasy totalitaryzmu, ci z państwa którzy osobiście doświadczyli na własnej skórze jak działa system społeczeństwa multi kulti (czyli wstępny do UFO) wiedzą, że za wypowiedz na tematy rasowe można stracić pracę !  Tak jak UFO tak i dzisiejsze  władze NWO nie chcą byśmy widzieli różnice, a te pomiędzy przyszłymi hybrydami a ludzmi  bedą jeszcze większe !

Obecnie nie można oficjalnie opisywać chorób psychicznych (homoseksualizm, gender i innych) jako chorób ! Wchodzimy w erę dewiacji społecznych.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Nawet cukrzyca dawniej

Nawet cukrzyca dawniej nazywała się Sugar Blue i była zaszeregowana jako choroba psychiczna uszkadzająca mózg wywołana nadmiernym spożyciem słodkości. Obecnie nie ma takiej choroby, a jej leczenie jest utajnione - za to jest bardzo dobrze rozwinięty przemysł cukrzycowy sprzedający jakieś świństwa ale za to niczego nie leczący. Żydki zarabiają miliony dolarów rocznie i śmieją się z was. Tak z Was z Ciebie i ze mnie też. Blum 3 (bo ten mechanizm chorobowy to nie jest tylko ta 1 choroba) To samo robią obecnie (tuż przed waszym nosem) np z zjawiskiem 'gejów' - chore jednostki (podobne do nowotworu) służą do terroryzowania resztek zdrowego społeczeństwa.

Portret użytkownika Cabaj

"Dla wiernych sług Bożych

"Dla wiernych sług Bożych będzie to dzień wielkiej radości...A gdzie są ci słudzy???Wiem! w kościele co tydzień samce prezentują nowe samochody a inni błysk polerki na lakierze.Samice natomiast rewie mody.Natomiast po obrzędzie ci bardziej wierni(kasa) odjeżdzaja a zostają piechurzy co by w drodze powrotnej "obrobić"zady innych przedstawicieli tego samego gatunku a których to własnie nie ma w pobliżu.Posileni plackiem wody z mąką i nowym pustym kontem grzechów a także modlitwą zaktywowaną tacą myślą że już jedną nogą są w raju he he. 

Portret użytkownika gkbvv

Chrystus tak naprawdę pojawi

Chrystus tak naprawdę pojawi się tylko raz i tylko w jednym miejscu w Izraelu a tak naprawdę to ludxie i technoligia spowodują resztę zjawisk, np zniknie stare niebo a pojawi się nowe - chodzi o to że ludzie będą budować ogromne satelity i statki kosmiczne a planetoidy będą przetwsrzane na budowę różnych maszyn, ludzie sami zbusują raj ponieważ zaczną zamieszkiwać w olbrzymich statkach kosmicznych lub zaczną żyć na innych planetach, poza tym wwprowadzą nową technologię dzięki której sztuczne światło będzie świecić wiecznie. W biblii jedt napisane zniknie stare niebo a pojawi się nowe więc chodzi o to że planetoidy będą przetworzone na statki kosmiczne a gwiazdy wygasną ludzie będą korzystać ze sztucznego światła zastępując Słońce.

Portret użytkownika sio

Homo wiem, że nie odpiszesz

Homo wiem, że nie odpiszesz bo jesteś arogancki i interesuje cię tylko narzucanie swojej prawdy.
Ale ponownie cię zawiadamiam: ty  jesteś hybrydą.
Te pokraki to tylko zmyłka aby utrzymać motłoch przy władaniu przez następne kilka lat.
Jeżeli trzymaz się tego smętnego pisma zwanego biblią to wiesz, że masz grzech pierworodny co oznacza, że nie jesteś czysty ani fizycznie, genetycznie ani duchowo, chrzest to taki symbol niby zmycia tego z dziecka.
Raj ziemski to nie królestwo Adama i Ewy a całej niegdyś społeczności, w której dzieci przychodziły na świat w formie duchowej i fizycznie jednocześnie.
Ich świat zostal zniszczony kiedy zdegradowali i się w homosapiens.
Potop i inne nieszczęścia to nie była kara dla nich a dla człowieka aby stracił tożsamość i nie wiedział skąd pochodzi i o swoich korzeniach.
Tyle rozumiecie z tej biblii co kot napłakał albo popiól z feniksa

Portret użytkownika Homo sapiens

Zgodnie z definicją znaczenia

Zgodnie z definicją znaczenia słowa "hybryda" poniższe przedstawienie jest w pełni zasadne i nie jest czymś niestosownym. To jest jak część badaczy sugeruje efekt działania istot z innego wymiaru, lub co jeszcze ciekawsze, może być zaktualizowaniem (uaktywnieniem się) jednostek hybrydalnych, majacych do wykonania zadanie, podobne do tych pokazanych w filmie o cywilizacji androidów. Mają oni przekonać opinię społeczną do takich zachowań jako "normalnych" ! Co jest przebiegłą inżynierią społeczną. Jeszcze niedawno takie hybrydy jak te pokazane na poniższym obrazku nie miały wstępu do telewizji ! Były uważane za objawy chorobowe, a obecnie się je promuje ! Tak szybko idzie proces społecznej asymilacji !

Społeczna kontrola obyczajów jest tym właśnie czym interesują się tajne duchowe zrzeszenia, ich głównym celem jest zmiana moralności społecznej byśmy zaakceptowali to co doktor Jacobs okresla zwrotem UFO istot "wszyscy już niedługo będziemy razem" i mamy się z tego cieszyć, zanikną różnice genetyczne, wszyscy będziemy zanieczyszczeni genetycznie, przynajmniej taki mają plan. Plany można zmieniać, a wszyscy którzy identyfikują się z chrześcijaństwem należą do RUCHU OPORU !

Chcą nas wprowadzić w wiek GMO humanoidów, o tym marzą, widać to w ich filmach, które przemycają takie idee do świadomości społeczeństw.

Nie możemy dać się uśpić, trzeba odzyskać globalną tożsamość ludzką i walczyć z cywilizacją UFO..., nie dajmy sobie zabrać normalności, możliwe że te czasy są ostatnimi by nacieszyć się przyrodą !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj