Łowca UFO odkrył humanoidalną postać na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/Streetcap1

Tajemniczy obiekt przypominający obcego został wypatrzony na Księżycu przez jednego z łowców UFO. Na zdjęciu wykonanym przez chiński lądownik Chang’e 3 wyraźnie widać coś, co przypomina humanoidalną postać.

 

Łowca UFO Streetcap1 dogrzebał się do fotografii przedstawiającej księżycowe skały. W pobliżu jednej z nich zauważono tajemniczy obiekt, który wygląda jak kosmita. Co ciekawe, obcego nie widać na drugim zdjęciu wykonanym z innej perspektywy, który przedstawia dokładnie to samo miejsce.

Odkrycie zyskało spore zainteresowanie, choć niektórzy i tak utrzymują, że wskazany na zdjęciu obiekt to tylko skała. Jeśli rzeczywiście jest to tylko księżycowy kamień o charakterystycznym wyglądzie to jak wyjaśnić fakt, że na drugim zdjęciu go nie ma?

Jeśli nie mamy do czynienia z pareidolią to albo Streetcap1 odkrył obcego, albo przypadkiem znaleziono dowód na to, że Chińczycy wcale nie wylądowali na Księżycu i zainscenizowali całą misję kosmiczną, aby zadziwić świat swoimi możliwościami. Może to być na przykład jakiś rekwizyt przypominający sztuczną skałę, który później usunięto ze sceny, albo po prostu widzimy człowieka przebywającego na planie zdjęć. Interpretacja oczywiście dowolna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Łowca UFO Streetcap1

Łowca UFO Streetcap1 przeszedł operację serca, co jest udokumentowane przez samego Streetcapa na jego kanale. Możliwe że ma to związek z jego badaniami UFO, albo z tym że go wzięli ! To podobnie jak z tym przypadkiem co jest w tym filmie, dwoje z porwanych też mieli poważne problemy z sercem i chorobę serca po tym jak ich wzięli ufonauci. Możliwe że brak ochrony przez Jezusa przyczynia się do problemów z sercem tych, którzy są zabierani do UFO ? Ten przypadek to słynne wzięcie w Lesie RENDLESHAM, to po nim porwani zaczaęli chorować na serce ! Może odsysają życiową energię i dlatego niektórzy mają problemy ? Tak czy inaczej jedyną ochroną jest Jezus Chrystus, jak tego dowodzą duchowe raporty ufologa Joe Jordana. Dodatkowo warto nosić święty Krzyż Chrystusowy albo medalik Maryi Dziewicy, poświęcone, oczywiście...

RENDLESHAM problem BHP, bezcielesne istoty z innego wymiaru ?

https://www.youtube.com/watch?v=jg0OSe_ZLTU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

O, dzięki za to info, gdyż

O, dzięki za to info, gdyż sam miałem problemy z sercem po spotkaniu obcych (Szaraków; raczej może nawet najścia mnie przez nich w nocy) i to już na następny dzień, a miałem wtedy zaledwie 25 lat. Jakoś tak się złożyło, że nie słyszałem wcześniej o takich powiązaniach.

Portret użytkownika Łukasz_inny

Dawno tu nie byłem , ale

Dawno tu nie byłem , ale dalej mi żal że takie fake puszczacie, naprawdę nie widzicie że zmienił sie kąt patrzenia na tych zdjęciach i teraz skała zasłania wyimaginowaną postać a nie że sobie poszła, 

Istotny jest kąt pod jakim patrzy kamera

A pozatym ziemia jest płaska i księżyc nie istnieje i nikogo tam nie było więc skąd zdjęcia

Skomentuj