Ludzie i dinozaury żyli w tym samym czasie

Kategorie: 

Róg triceratopsa z zachowanym kolagenem - źródło: www.dinosaurc14ages.com

Oficjalna nauka twierdzi, że pierwsi ludzie pojawili się na Ziemi długo po tym, gdy wyginęły wielkie gady. Istnieją jednak dowody wskazujące na to, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu na naszej planecie mogły żyć niedobitki dinozaurów i nasi przodkowie mieli z nimi kontakt.

 

Dowodem w sprawie ma być róg triceratopsa znaleziony w hrabstwie Dawson w stanie Montana. Znalezisko zbadano za pomocą technologii węgla C14 i o dziwo datowano go na 33,5 tysięcy lat.

[ibimage==23827==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Triceratops - źródło: wikipedia.org

Oficjalnie triceratopsy wyginęły 65 milionów lat temu, dlatego trudno się dziwić, że ustalenie, iż żyły na terenie dzisiejszej Ameryki Północnej i to stosunkowo niedawno, nie spotkały się z dużym zrozumieniem społeczności naukowej.

[ibimage==23829==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jeden z kamieni z Ica przedstawiający triceratopsa - źródło: Internet

Problematyczny róg ticeratopsa odnaleziono w maju 2012 roku, a obecnie eksponat znajduje się w muzeum w Glendive. Został zbadany w University of Georgia w ośrodku Center for Applied Isotope Studies. Adwersarze stwierdzili, że izotop C14 nie jest skuteczny dla znalezisk o wieku powyżej 55 tysięcy lat, ale tak na prawdę po prostu nikt wcześniej nie próbował badać w ten sposób skamieniałości dinozaurów.

[ibimage==23826==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gdy weźmie się pod uwagę mnogość legend i mitów zawierających odniesienia do wielkich gadów, zwanych smokami, to można się zastanowić czy nie tkwi w tym jakieś ziarnko prawdy. Być może to nie były wytwory wyobraźni naszych przodków, ale strzępy opisów spotkań ludzi i wielkich gadów, do których doszło przed kilkudziesięcioma tysiącami lat.

 

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/wiadomosc/dinozaury-wymarly-dopiero-40-tysiecy-lat-temu

http://innemedium.pl/wiadomosc/ludzie-dinozaury-mogli-istniec-w-tym-samym-czasie

http://innemedium.pl/wiadomosc/dinozaury-mogly-przetrwac-czasow-obecnych

http://innemedium.pl/wiadomosc/kamienie-ica-genialne-falszerstwo-czy-dowod-istnienie-innych-cywilizacji-ziemi

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika LordGazeta

Może zacytuję człowieka z

Może zacytuję człowieka z pewnego plemienia w Afryce ,kiedy powiedziano mu ,że dinozaury wymarły miliony lat temu : ,,Przepraszam ,nie wiedzieliśmy o tym ,co jakiś czas wynużają się z jeziora ,my wiemy tylko tyle". Więc kto ma rację?
 

Portret użytkownika Shagrath

Moja "teoria" brzmi

Moja "teoria" brzmi następująco:
Sądzę, że dinozaury faktycznie wyginęły na przełomie kredy i paleocenu. Być może w jakichś enklawach przeżyły nawet milion czy 5 mln lat, ale to niczego nie zmienia. Dopuszczam jednak możliwość, że istnieją rzeczywistości alternatywne, w których te zwierzęta żyją nadal. Czasami można przeczytać informacje o ludziach, którzy nagle zniknęli, choćby na pewien czas i pojawili się w świecie alternatywnym. Również do nas inni mogą się przenieść - choćby taki Pokrowskij (ten od "norweskiej strefy okupacyjnej"). Jeżeli w tych historiach istnieje choćby źdźbło prawdy i faktycznie czasami tworzą się jakieś niestabilne "tunele", to okazjonalnie taki dinozaur mógłby przeleźć do naszej rzeczywistości. Powiedzmy raz na tysiąclecie. Jeżeli na dodatek miał możliwość naskładania jaj w jakimś odludnym zakątku, to młode, które wyklułyby się, mogłyby pożyć wystarczająco długo, aby mogły się natknąć na ludzi. Stąd rysunki na czarnych kamieniach z Ica (o ile te akurat nie są fałszywkami) przedstawiające ludzi i dinozaury. Stąd też legendy o smokach niszczących stada zwierząt hodowlanych, gdy grasujący dinozaur był mięsożerny...

Portret użytkownika Ropzio

Smoki - Urzeczywistniona

Smoki - Urzeczywistniona Fantazja (lektor pl) 1/10 zobacz to na you tube, a następnie wypowiadaj się na tak trudne tematy, a swoją drogą w filmie jest wspomniane o walce dinozaura i smoka ale wypowiedz w tej kwestii jest bardzo asekuracyjna że musiało to być miliony lat temu i staje się to absurdem, tylko dlatego żeby nawiązać do głównego nurtu, naukowych tetryków.
 
 
 

Portret użytkownika N4rk0tyk

Nie zamierzam kwestionować

Nie zamierzam kwestionować samego teoretycznego wspołżycia czy też koegzystencji dinozaurów i gatunku ludzkiego w tym samym czas-okresie. Ale metoda C14 jest efektywna do 5000 lat a nie 55 000. Człowiek który ją opracował stwierdził to sam po jakimś czasie. Notabene wszystkie te "metody" bazują na przypuszczeniach bardziej lub mniej. Ang. "to assume" potocznie znaczy to make ASS out of U and ME. Generalizując, wiemy tylko tyle na ile wygodne i konieczne jest to dla molocha rządzącego obecnym systemem. Niestety lub stety narzędzie ogólnoswiatowego ogłupienia jakim w założeniu był internet, okazało sie mieczem obusiecznym i wraz z dystrybucją materiałów zidiotyczniających ogół, jednostki myślące alternatywnie są w stanie przemycić pewną ilość informacji niewygodnych i niepasujących do naukowych stereotypów, które to z kolei niczym wirus rozprzestrzeniają się po sieci szybciej niż administracja jest w stanie je wykasować. Za przykład może posłużyć ogromna ilość filmów na YT, które mimo natychmiastowej kasacji z jednego kanału, jak grzyby po deszczu lub wielogłowa hydra odradzają się kilka dni później na kilku innych jednocześnie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Nie ma najmniejszej

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że dinozaury były współczesne ludziom.
 dowodów równoległości tych gatunków sa zarówno w starozytnych pismach, rysunkach, rzeźbach oraz w skamielinach. ( nakładające się ślady istot humanoidalnych o budowie stopy współczesnego cżłowieka oraz dinozaurów w skamielinach błotnych)
 Osobiście jako dziecko nie wierzylem w ewolucję i wiek Ziemi oraz okres życia dinozaurów sekwoi itp dyrdymały  podawany przez głupich nauczycieli tej hipotezy.
 I miałem za to "pod górkę"

Portret użytkownika Znawca Tematu

Księgi Kronik i historia o

Księgi Kronik i historia o Danielu podają, że  Daniel został znienawidzony przez Babilończyków za to, że zabił smoka, który żyl w Babilonii, a któremu Babilończycy oddawali cześć.  Od tego czasu kapłani przekonali Nabuchodonozora  aby zgładził Daniela...
Jeśli weźmiemy pod uwagę legendy i mity o smokach - a także biblijiny fakt historyczny z Babilonii - i odkrycia archeologiczne w Północnej Afryce  i Europie -  to najwyraźniej  gatunkiem dinozaura, który najbardziej do tych mitów i legend  pasuje jest Stegozaur - zwany potocznie Smokiem.

Portret użytkownika adzislaw86

ciekawe w jakiej biblii to

ciekawe w jakiej biblii to przeczytałeś... przeczytałem biblie kilka razy całą i nie ma nic na ten temat oczym ty piszesz ale z biblii można wywnioskować że ostatnie dinozaury wygineły w wielkim potopie wraz z nefilimami (wielkie olbrzymy z krzyżówki demonów z kobietami)...

Strony

Skomentuj