Ludzie gromadzą się w Kolumbii, aby zobaczyć twarz Jezusa na wzgórzu

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wielu powie, że kształty przypominające twarz Jezusa to nic nadzwyczajnego. Ludzki umysł lubi przypisywać nieznanym kształtom znane wyobrażenia. Tym razem mieszkańcy małego miasteczka w Kolumbii twierdzą, że cudowne pojawienie się Jezusa nastąpiło dosłownie na ich oczach.

 

Nauka ma określenie na zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach. To tak zwana pareidolia. Kolumbijski Jezus jest klasycznym przypadkiem tego typu. fenomenu optycznego wynikającego z możliwości percepcji naszego mózgu.

[ibimage==24309==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niezwykłe osuwisko szybko stało się lokalną atrakcją turystyczną. Zarówno wierzący jak i niewierzący przybywają teraz do San Francisco, w Kolumbii, w prowincji Putumayo, aby zobaczyć na własne oczy to, co jak twierdzą inni, jest wizerunkiem Jezusa.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Po całym świecie można

Po całym świecie można znaleść przybierające na sile oznaki dziłania Gniewu Bożego.Okupanci waszego rozumu i woli i kłamliwe media które sa ich narzędziem,tłumaczą wam to anomaliami i wpływem działalności człowieka na środowisko.Nawet taki czytelny znak jest wam pokazywany najwyżej co ,jako sensacja.Blokada zrozumienia w waszym umyśle przez nich,nie pozwala wam samodzielnie odczytać sensu takiego znaku.Trzeba całym wysiłkiem woli i wiedzy kojarzyć fakty,a sens wyłoni się sam.W Kolumbii miało ostatnio miejsce wiele katastrofalnych osunięć ziemi,które tłumaczono obfitymi opadami deszczu i na tym koniec.Tytmczasem watykańskie żródła podają ,że w kraju tym zamordowano najwięcej katolickich misjonarzy.Jak byście odpowiedzieli ludziom że osunięcia ziemi to kara Boża a nie anomalia natury,jeśli nie tak jak na wyżej zamieszczonej fotografii ?!!!.Zobacie jak jesteście informowani przez media,o których myślicie że podają wam co istotne.Oto przykład który przemilczano|:|"Dzikie słonie zaatakowały prześladowców chrześcijan w rocznicę pogromów w Indiach
Dokładnie rok po fali pogromów chrześcijan w Orisie stado słoni zniszczyło wioski, w których mieszkali ich prześladowcy. Teraz to oni szukają schronienia w obozach, w których jeszcze kilka miesięcy temu chronili się chrześcijanie - donosi "Nasz Dziennik"
Jak informuje na swoich stronach internetowych archidiecezja w Kolombo, dokładnie w dniu pierwszej rocznicy ataku na chrześcijan z Orisy, dzikie słonie, które wynurzyły się niespodziewanie z dżungli, stratowały dom i zagrodę lidera hindusów. Zwierzęta wyrządziły podobne szkody w gospodarstwach pozostałych ciemiężycieli, doszczętnie niszcząc ich uprawy. W największe jednak zdumienie wprowadza fakt, że niszczycielskie ataki ominęły sąsiadujące domostwa chrześcijan.
W sumie w trakcie ataków zginęło 7 osób, kilka kolejnych zostało rannych, a 2,5 tys. mieszkańców pochodzących z 45 wiosek, które zwierzęta niemal zrównały z ziemią, szuka schronienia w byłych obozach chrześcijan - czytamy w "Naszym Dzienniku".
Indyjska społeczność jest bardzo zaskoczona tymi atakami. Zwierzęta pokonały ponad 300-kilometrową drogę. Pracownicy rezerwatu, z którego pochodzą słonie, podkreślają, iż nie są w stanie znaleźć żadnego logicznego wytłumaczenia ich zachowania.
źródło: piotrskarga.pl".Na świeżo czytacie o trzęsieniu ziemi w Nepalu.Taka kara wydaje się wam bez sensu,a ona ma ogromny i nie cierpiący zwłoki sens.Sens który okupanci waszej świadomości zakryli przed waszymi oczyma.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Po ostatnich doniesieniach z

Po ostatnich doniesieniach z Kolumbii ,nadal będziecie twierdzić że ?:"Ludzki umysł lubi przypisywać nieznanym kształtom znane wyobrażenia.".Albo zaczniecie czytać znaki i na nie reagować poprawą i skruchą,albo będziecie "chłopakiem do bicia".Pomiędzy Gniewem Bożym a Bestią która wam odbiera zdolność zrozumienia,dając mylące i uspokajające wytłumaczenia przez fałszywe autorytety i ludzi bez wiary zaprzedanych Bestii.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika 497

  Dokładnie na to chciałem

 
Dokładnie na to chciałem zwrócić uwagę.
 
Sprawa może być jednak sporna w kwestiach objawień. O mechanizmie tych jednak nic tak na prawdę nie wiemy. Może nam się w nich przedstawia kosmiczny ziltoid podszywający się pod jezusa XD

Portret użytkownika niebieski52

Diabelskie sztuczki.Nie

Diabelskie sztuczki.Nie jestem katolikiem ani chrzescijaninem(żydem)Jezus powiedział że po nim nie będzie żadnych cudów i ostrzegał przed wielkim zwodzeniem przez szatana...pojawi się wielu proroków i udających Jezusa.Ziemia jest pod kontrolą szatana(UFO),który chce zapanować nad Ziemią.Bądźmy czujni.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Po treści twojego wpisu

Po treści twojego wpisu mniemam,że jesteś śj.Wasze teorie jak zwykle są fałszywe.Podaj gdzie Jezus powiedział ,że nie będzie już cudów!.To nie odnosi się do ludzi ,więc się zaniechaj tego cytatu:*|Zaden znak nie będzie im dany,oprócz znaku Jonasza|*.Jezus mówił o niewidocznym dla ludzkiego wzroku*|plemieniu przewrotnym i wiarołomnym|*inaczej *|plemieniu żmijowym|*.Co zaś do cudów i zanków Bóg przez proroków obiecał powtórzyć to i na wielką skalę.A to że pośród tych cudów i znaków będą cuda i znaki zwodzące od szatana i jego sług,to normalne ,bo czym by na tym polu mogli zwodzić?.Najpierw kup sobie oliwy do swojej lampy która dawno już zgasła,a potem oświetlaj drogę innym !.

Strony

Skomentuj