Ludzie, którzy nie czują bólu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rozwój wrażliwości na ból – „Święty Graal” różnego rodzaju służb specjalnych. Tymczasem w prawdziwym życiu zdarzają się ludzie, którzy mogą osiągnąć ten stan przy braku jakichkolwiek szkoleń. 

 

 

Niewrażliwość na ból zazwyczaj rozwija się przy okazji tzw. anhidrosis (dana osoba nie odczuwa bólu i nie czuje ekstremalnych temperatur).

 

W rzeczywistości nie jest to dar wysłany z nieba. Ludzie z tymi objawami często się ranią lub przegrzewają w słońcu i w ogóle są w grupie podwyższonego ryzyka. Jednak naukowcy wciąż studiują gen odpowiedzialny za rozwój tej choroby, aby w przyszłości stworzyć idealny środek znieczulający.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Romboid

nie wnikając w wasze spory,

nie wnikając w wasze spory, to opanowanie bólu nie jest trudne ... ból to tylko przekazenie ostrzegawszego sygnału z komórki, do mózgu ... to tylko impuls odczuwalny w mózgu, którym potrafimy sterować ... uświadomiłem to sobie (zaprogramowałem mózg) i potrafię zapalić zapałkę, położyć ją sobie na otwartej dłoni i poczekać aż się wypali ... nic trudnego, serio ... ale fakt - bąbel po oparzeniu jest realny Wink

Portret użytkownika zibi1973

Dużo chorób u człowieka się

Dużo chorób u człowieka się znajduje,co to oznacza że oni tam z góry nie są idealni i fuszerki porobili,proponuje by bardziej się postarali i więcej bawełny a mniej poliester i będzie człowiek idealny długo wieczny silny a pracował będzie 15 h,ale na ten nowy model to trzeba będzie poczekać do następnej cywilizacji 

Portret użytkownika sandrax

Ciebie kiedyś wrzucą do kosza

Ciebie kiedyś wrzucą do kosza,jak juz wycisną wszystko.Także,ucz sie pilnie,i powiedz rodzicom żeby wyleczyli cie z pareidolii,zabierajac do specjalisty w tym kierunku.Może hipnoza,co u ciebie jest oznaką dobrobytu?rozwiń.Jakie dusze?reinkarnujesz sie kiedys jako ślimak.

Strony

Skomentuj