Ludzie na całym świecie obserwują tajemniczy niebieski blask na niebie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatnio ludzie z różnych stron świata mówią o dziwnym niebieskim blasku na niebie, który wydaje się im się nieco złowieszczy.

 

Pierwsze doniesienia o niezrozumiałym blasku pojawiły się pod koniec ubiegłego miesiąca w Stanach Zjednoczonych, Australii i Hiszpanii. Wielu naocznych świadków tego niesamowitego zjawiska jako dowodów dostarczyło zdjęcia, a nawet filmy. Kilka dni temu pojawiło się nagranie z Madrytu, gdzie można wyraźnie zobaczyć, jak w nocy jasne niebieskie światło przebija się przez chmury. Zjawisko to obserwowano przez co najmniej siedem minut.

 

Eksperci nie przedstawili żadnego oficjalnego wyjaśnienia tego dziwnego zjawiska. Z kolei naoczni świadkowie przypisywali wszystko obcym lub jakimś tajnym testom. Niektórzy nawet uważali to za zwiastun silnych trzęsień ziemi i katastrof na całym świecie.

 

Wiele osób wie, że w epicentrum trzęsienia ziemi, gdzie warstwy kwarcu są ściśle dociskane do siebie, powstaje bardzo silne pole magnetyczne. W rezultacie na niebie może pojawić się określony blask. Jednak w krajach i miastach, z których pochodzą filmy i zdjęcia , nie stwierdzono ostatnio żadnego zagrożenia trzęsieniami ziemi. Dlatego dziś nie wiadomo nic o prawdziwych przyczynach tego zjawiska.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj