Ludzie są kosmitami, którzy podbili Ziemię - twierdzą naukowcy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Profesor Chandra Vikramasing z Cardiff University twierdzi, że 3,5 miliona lat temu nasiona życia zostały sztucznie przywiezione na Ziemię. Dowody jego teorii zostały opublikowane w International Jouranl of Astrobiology. Jego zdaniem Ziemia została najpierw terraformowana, co uczyniło ją odpowiednią do życia, a następnie skolonizowana przez ludzi.

Naukowiec twierdzi, iż ma wystarczająco dużo dowodów na to, że ludzie nie pojawili się na Ziemi, podobnie jak wszystkie inne organizmy, ale przybyli tu z innego świata. Przykładowo sądzi, że ludzkie ciało nie jest wcale przystosowane do naturalnych warunków naturalnych Ziemi. Ludzie nie tolerują ciepła, zimna, silnej wilgoci, nasze oczy nie są dostosowane do jasnego światła słonecznego i znacznie więcej.

 

Profesor Vikramasing wyjaśnia, że ludzie nie mogą żyć na Ziemi bez ubrania, narzędzi, maszyn, budynków mieszkalnych chronionych przed zewnętrznymi wpływami środowiska. Ludzie żyją w zgodzie nie z naturą, ale z mechanizmami, które umożliwiają im istnienie na tej planecie.

Naukowiec zauważa także, że ludzie są jedynymi żyjącymi istotami na naszej planecie, które charakteryzują się taką chorobą jak żylaki, a to dlatego, że nie jesteśmy przystosowani do silnego przyciągania ziemskiego. Stąd wszystkie problemy z układem mięśniowo-szkieletowym, kręgosłupem, osteochondrozą. Według naukowca wskazuje to na fakt, iż ludzie przybyli ze świata o znacznie słabszej grawitacji.

 

Badacz twierdzi, że ludzie są kolonistami, którzy podbili Ziemię i czekają na przybycie reszty kosmitów. Jako zaawansowany oddział zesłany w celu opanowania planety i przeobrażeniu jej wedle własnych potrzeb, pozostaje nam czekać na przybycie „obcych”, którzy, co nie powinno nas dziwić, będą wyglądać zupełnie jak my.  

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rutger Korund

To profesor? A skończył

To profesor? A skończył biologię na poziomei podstawowym? Ludzie przustosowali się do wszelkich warunków n Ziemi jak żadne inne zwierzęta. Od biegunów po arktykę, od dżungli po pustynię. Co z naszymi najbliższymi krewnymi, naczelnymi, szympansami?  Żyją dłużej niż inne ssaki. Oczywiście chorują, bo takie są konsekwencje życia, starzenia się i wad genetycznych. I pytanie,skąd wzięli się kosmici? Nie neguję możliwości i ch istnienia, ani nawet tego że tu byli. Po prostu musieli by przejść podobną ewolucję w podobnych warunkach jak ziemskie, tylko wiele wcześniej od nas. 

Portret użytkownika r.abin

Profesor Ijon Tichy (w

Profesor Ijon Tichy (w opowiadaniu S.Lema) spotkał się z podobną argumentacją (dlaczego na Ziemi nie może istnieć Życie), na egzaminie dyplomowym, rozwiniętego Kosmity. Zwróćcie tylko uwagę, że Życie - gdyby przenieść je do pierwotnego środowiska (jakie istniało podczas kreowania tegoż), natychmiast by zamarło. Kompletny brak tlenu, wysokie ciśnienie i kwaśne środowisko (jak na Wenus). Pewnie (oprócz siarki z wulkanów), były huragany,  pyły wulkaniczne i waliły pioruny.

Portret użytkownika Kmieciu

Jak to jak? A tak jak i we

Jak to jak? A tak jak i we wszystkich wcześniejszych eposach, egipskich, sumeryjskich, itd., z których kompilatorzy Biblii bezczelnie zerżnęli co się dało metodą "kopiuj-wklej". I dlatego Biblia jest tak samo "wiarygodna" jak oryginalne mity...

 

Portret użytkownika Jozin

Przed wielkim kataklizmem w

Przed wielkim kataklizmem w którym została zniszczona planeta znajdujaca się miedzy Marsem a Jowiszem czego skutki uderzenia jej resztkami są dobrze widoczne na czerwonej planecie,żyliśmy na Marsie. Nasz cykl dobowy jest dokladnie taki sam jak na Marsie.Hitlerowcy nawet opisali to po badaniach nad grupka "chętnych".

Strony

Skomentuj