Ludzie twierdzą, że nad Argentyną objawił się "Chrystus"!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Argentyńskie sieci społecznościowe w krótkim czasie rozpowszechniły niezwykłe zdjęcia wykonane w mieście San Salvador w Argentynie. Przestawiają One postać która do złudzenia przypomina wyobrażenie Jezusa Chrystusa. 

 

Ta dziwna pareidolia wystąpiła w chmurach i spowodowało ją oświetlające je w niezwykły sposób Słońce. Dla wielu osób obserwujących to zjawisko miało ono charakter mistyczny. Podobieństwo chmur do postaci Jezusa Chrystusa według wielu osób było nieprzypadkowe i potraktowano to jako "znak niebios".

W przeszłości wielokrotnie dochodziło na świecie do tego typu obserwacji rzekomych "znaków". Większość tego typu konkluzji bierze się z tego, że ludzki mózg często próbuję nadawać przypadkowym kształtom logiczne interpretacje. 

Jednym z przykładów takich chmurowych objawień Chrystusa mieliśmy niedawno we Włoszech. Niesamowite naturalne kompozycje świateł zachodzącego Słońca i przytłumiających je chmur również stworzyły obraz, który tysiące ludzi wzięły za "biblijny znak końca świata".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zolik

22 Do uczniów zaś rzekł:

22 Do uczniów zaś rzekł: «Przyjdzie czas, kiedy zapragniecie ujrzeć choćby jeden z dni Syna Człowieczego, a nie zobaczycie. 23 Powiedzą wam: "Oto tam" lub: "Oto tu". Nie chodźcie tam i nie biegnijcie za nimi! 24 Bo jak błyskawica, gdy zabłyśnie, świeci od jednego krańca widnokręgu aż do drugiego, tak będzie z Synem Człowieczym w dniu Jego.

Skomentuj