Ludzie w niewytłumaczalny sposób znikają w amerykańskich parkach narodowych

Kategorie: 

Mapa miejsc gdzie doszło do zaginięć w amerykańskich parkach narodowych

W amerykańskich parkach narodowych dzieją się dziwne rzeczy. W kilkudziesięciu miejscach na terenie całych Stanów Zjednoczonych, dochodzi do zaginięć odwiedzających je ludzi. Niekiedy za jednym zamachem może zaginąć nawet kilkanaście osób.

<--break->

 

W sumie zlokalizowano około 30 różnych obszarów, w których występują te niezwykłe grupowe zaginięcia. Grupy ludzi po prostu znikają tam bez śladu. Ofiarami są ludzie w różnym wieku. W niektórych przypadkach bez śladu znika kilka osób, ale znikają też grupy liczące nawet do 30 ludzi. Czasami dzieje się to niemal pod nosem innych turystów, którzy byli w parkach narodowych razem z zaginionymi. 

 

Wiele z miejsc, które można by było przeszukać jest trudno dostępna, ale wiele lokalizacji zostało już przeczesane przez policję i służby. Bardzo dziwna jest też reakcja amerykańskich agencji federalnych, które otrzymując wnioski o udzielenie informacji publicznej na temat skali zjawiska konsekwentnie odmawiają.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Czy nie chodzi o pozwolenie

Czy nie chodzi o pozwolenie na ten poroceder ze strony władz marionetkowych w USA, bo zawarły porozumienie z obcymi, ze zezwalaja na taki proceder za ujawnienie technologii, co opisywane jest juz wielokrotnie w Internecie.

Portret użytkownika harmagedon

W USA ginie rokrocznie ok.

W USA ginie rokrocznie ok. 200 000 ludzi bez śladu i nikt ich nie szuka;nagłaśnia się pojedyncze przypadki przeważnie związane z przestępstwem.W Polsce ginie w ten sposób ok. 5 tys. ludzi.Ponoć to ludzie złożeni w ofierze bogom(UFO,upadłe anioły) przez ludzi ,którzy zawdzięczają im władzę.Każdy kraj składa ofiarę proporcjonalną.

Portret użytkownika zielonawyspa

Znikają bo się porywa na

Znikają bo się porywa na badania i wszczepianie implantów ! A część jest zabierana na robienie hybryd ! Wszyscy powinni
zadać sobie pytanie "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm
 

Portret użytkownika pasjonat

Właśnie skończyłem sledzić

Właśnie skończyłem sledzić newsy o zaginieciach - oto jeden z nich
ROCKBRIDGE COUNTY, VA - Rockbridge County EMS Coordinator Robert Foresman says there's a search underway for a missing 52-year-old male named Tony Burke on the Blue Ridge Parkway. Rockbridge Co. EMS also says the missing person suffers from a traumatic brain injury.
 
Artykuł to zwykłe kłamstwo tych osób nie jest więcej niz 40-50  w całym roku 2014. Przyczyną smierci przeważnie jest zle dobrane obuwie i rutyna ktora gubi ludzi ( łatwo o poślizg i runięcie w przepaść)
Dzieła dokąńczają dzikie zwierzęta

Nawet na tym ogrodzonym szczycie doszło do 3 wypadkow śmiertelnych w 2012 i 2013 roku.

Amerykanie niestety muszą miec napisane że zjedzenie kostki do zmywarki grozi śmiercią, podobnie jak długotrwałe zamknięcie oczu podczas prowadzenia poważnym wypadkiem.
Tylko strony pokroju IM robia z tego dodatkową historię, prasa amerykańska pełna jest wyjaśnien czyje kości gdzie znaleziono, i co sie wydarzyło.
 
 
 
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

W 2 z tych parków byłem

W 2 z tych parków byłem złaziłem od a do z i to w 3 osoby... zostaje pytanie czy sa w pozostałych parkach autostrady bo moze to demoniczne ufo porywa tych biedaków ... jedno jest pewne sa pumy i sa niedzwiedzie.
Jest tez autor tego przebrzmialego newsa, znika kilkadziesiat osob rocznie - głownie z wlasnej glupoty i te osoby sa ujete co roku na tablicy przed parkiem ku przestrodze innych.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika harmagedon

Jesteś żydem? Chrzescijaństwo

Jesteś żydem? Chrzescijaństwo to judaizm(Jezus:nic nie zmieniłem w Prawie) i nie istnieje od V w.Biblia i Ewangelie to księgi religii żydowskich.Katolicyzm powstały w 325 r. w Rzymie jest mieszaniną judaizmu i kultów rzymskich. Jahwe:" nie ten jest żydem co się nim urodził a ten,który przyjął religię żydów.

Strony

Skomentuj