Ludzie z całego świata widzą w koronawirusie czterech złowrogich jeźdźców Apokalipsy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po pandemii koronawirusa chrześcijanie w sieciach społecznościowych na całym świecie dostrzegają podobieństwa między bieżącymi wydarzeniami a proroctwami z czasów zagłady przedstawionymi w Nowym Testamencie w Objawieniu - pisze Jerusalem Post.

 

Objawienie Jana Ewangelisty lub Apokalipsy to nazwa ostatniej księgi w Biblii. Książka podzielona jest na 22 rozdziały i jest jedyną księgą proroczą Nowego Testamentu. Księga opisuje serię katastrofalnych wydarzeń, które dewastują świat, a niektóre z nich zostały popełnione przez czterech jeźdźców Apokalipsy.

 

Chociaż role tych jeźdźców mają wiele interpretacji, często nazywa się ich wojną, plagą, głodem i śmiercią. Według nauk chrześcijańskich ci czterej jeźdźcy są zwiastunami Sądu Ostatecznego. Podobieństwa między tymi opisami a bieżącymi wydarzeniami wydają się zbyt podobne do niektórych, aby można je przeoczyć, a w sieciach społecznościowych coraz częściej ludzie twierdzą, że doświadczamy końca naszych dni.

„Ci, którzy nie wiedzą nic o Nowym Testamencie lub Armagedonie, mogą myśleć, że to koniec świata, ale tak nie jest” - powiedział Jeff Kinley, ekspert teologii.

Księga Objawienia mówi, że będzie głód, trzęsienia ziemi i choroby, które dotkną kilka miejsc na świecie. To są wyraźne znaki otwarcia niebiańskich bram. Czy to się już wydarzyło? To na razie chyba nie jest Armagedon. Jest to jedna z wielu teorii na temat wirusa, który zabił wiele osób na całym świecie. Teorie obejmują tworzenie wirusa w laboratorium, w którym został opracowany jako broń biologiczna i że został on stworzony przez ludzi w nieznanym celu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zdzichumichu

Co kto lubi.Ciemnota też ma

Co kto lubi.Ciemnota też ma swoje prawa...chociaż robienie z Boga tyrana faworyzującego lizusów to wiecej niż chore.Ja w wirusie widzę bombę biologiczną wyprodukowaną przez Chińczyków.Podczas gdy świat zdycha,a "wielkie" USA staje się ekonomiczną katastrofą,Chińczycy w 97% uruchomili przemysł i handel.Rządzą na rynkach.Żadnego końca świata nie będzie,tylko świat zmieni dyktatorów.

Skomentuj