Ludzki samozapłon? Świadkowie twierdzą, że kobieta zaczęła nagle płonąć

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Według niemieckiej gazety Flensburger Tagesblatt,  w miejscowości Flensburg w Niemczech doszło do nietypowego zdarzeenia. Kobieta około czterdziestu lat, która siedziała na skraju ławki w parku miejskim, bez wyraźnego powodu zaczęła się dymić, a po chwili zajęła się ogniem.

 

Niewiasta w wieku około czterdziestu lat siedziała na ławce w pobliżu placu zabaw, który znajduje się w miejskim parku Flensburga. Bez wyraźnego powodu jej ciało nagle zaczęło dymić, a potem zajęło się ogniem. Na pomoc ruszyli przypadkowi przechodnie, próbując gasić pożar kurtkami. Świadkowie twierdza, że ofiara nie wydobyła z siebie słowa, ani żadnego dźwięku.

 

 

Widzący rozwój wypadków ludzie przebywający w parku ruszyli do pomocy próbując ugasić ogień za pomocą dostępnych środków, na przykład kurtki. Świadkowie twierdzą, że, gdy płomienie pokrywały jej ciało, ofiara w trakcie zdarzenia nie wypowiedziała ani jednego słowa. Chwilę potem, poszkodowana została przewieziona w stanie krytycznym do pobliskiego centrum oparzeń.

 

Niektóre publikacje niemieckich mediów donosiły o śmierci kobiety, ale informacja ta nie została potwierdzona. Policja ogrodziła obecnie okolice placu zabaw w Flensburgu z feralną ławką włącznie. Śledczy nie potrafią jeszcze określić przyczyny pożaru, wersja o samobójstwie jest również rozpatrywana. W pobliżu miejsca zdarzenia widziano również dwóch mężczyzn, pośpiesznie oddalających się w nieznanym kierunku tuż przed pojawieniem się ognia.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika RW

Były już opisywane takie

Były już opisywane takie samozapłony nieznanego pochodzenia ,mój znajomy spłonoł zapalając się wewnątrz przypadkowo ,pili spirytus zapalił papierosa ,chcąc zdmuchnąć zapałkę zbliżył ją blisko ust kiedy nabierał powietrza wciągnął ogień i opary spirytusu zapaliły się wewnątrz niego .

Portret użytkownika antymosiek

@taki sobie Ktoś przepalona

@taki sobie Ktoś przepalona krtań od nadużywania denaturatu sprawiła, że wydajesz z siebie nieartykułowane dzwięki, a to twoje niudolne tfu skutkuje wiecznie spływajacą sliną po twojej brodzie, biedny ktosiu musisz przedstawiać żałosny widok 

Portret użytkownika Sio

Czytałem o przypadkach

Czytałem o przypadkach samozapłonów  jeszcze w szkole podstawowej z parapsychologii.
Wcale nie było ich mało, ale przyczyna nie jest jasna. Coś się dzieje wewnątrz komórek i następuje samozapłon. Czasami płonie ręka a w skrajnych przypadkach cały organizm. Zawsze towarzyszy temu jakiś stan emocjonalny może też obecość demona  ognia.
Moja teoria to ukryte zdolności samounicestwienia ze zgryzoty wewnętrznej, żalu lub niemocy.

Strony

Skomentuj