Ludzkie DNA zawiera w sobie matematyczny podpis od istot pozaziemskich

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Według naukowców z Kazachstanu, ludzkie DNA jest zakodowane wedle specjalnego kodu skonstruowanego dzięki ingerencji zaawansowanej starożytnej obcej cywilizacji. Dzięki nowemu badaniu o nazwie ""Sygnał Wow!" ludzkiego kodu genetycznego", badaczy podjęli próbę udowodnienia istnienia "Biologicznej wersji projektu SETI".

 

 

Przynajmniej taką roboczą nazwę przyjęto na ten moment ponieważ naukowcy natrafili na ślady kodu matematycznego umiejscowionego w ludzkim DNA. Czegoś tak niezwykłego, że nie może to być wyjaśnione przez zwyczajny proces ewolucji jak zakładają modele tradycyjne .

W starciu z takim odkryciem, teorie o starożytnych astronautach i pomysł, że ludzie są rezultatem inżynierii genetycznej nie brzmi tak prowokacyjne jak to miało miejsce w przeszłości. Niezliczona ilość starożytnych tekstów wspomina o tym, jak ludzie zostali stworzeni na obraz "bogowie", a teraz nauka jest o krok bliżej do uznania tego za fakt. Ale przejdźmy do konkretów. Według artykułu opublikowanego w czasopiśmie Ikar, naukowcy opisali swoją tezę w następujących słowach:

"Raz ustanowione stałe kodu, mogą pozostać niezmienione nawet w kosmicznych skalach czasowych... W związku z tym DNA stanowi  wyjątkowo niezawodne miejsce na przechowywanie inteligentnego podpisu. Nawet gdy genom jest już odpowiednio przepisany w nową formę, kod z podpisem pozostaje niejako zamrożony w komórce i przekazany jej potomstwu, co w rezultacie pozwala na dostarczenie go w czasie i przestrzeni. "

 

Teoria przedstawiona przez dwóch naukowców sugeruje, że ludzkie DNA jest skonstruowane tak precyzyjnie, że ujawnia się w nim "zespół arytmetycznych i ideograficznych wzorców języka symbolicznego". Brzmi to oczywiście mocno niezrozumiale dla kogoś kto nie zajmuje się na codzień matematyką, niemniej rezultaty otrzymane przez naukowców z Kazachstanu doprowadziły innych badaczy do sugestii, że ludzie mogli być w rzeczywistości owocem inżynierii genetycznej lub mogą pochodzić spoza naszego układu słonecznego.

Oczywiście nikt nie usiłuje jeszcze wmawiać, że rasa obcych stoi za powstaniem ludzi. Na pomoc idzie tu bowiem teoria panspermii, zgodnie z którą zaszczepienie życia na Ziemi miało miejsce w wyniku kolizji naszej planety z bliżej nieokreślonym ciałem niebieskim lub poprostu zwyczajnym meteorytem. Jednak jeśli nasze DNA prezentuje tak duży poziom zaawansowania  jak twierdzą naukowcy z Kazachstanu to gdzie mógł mieć miejsce początek całej tej podróży ?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Michał

Polecam książkę prof. Werner

Polecam książkę prof. Werner Gitt "Na początku była informacja" Profesor na podstawie praw przyrody wskazuje, że informacja genetyczna zawarta w DNA nie mogła powstać na drodze przypadku. Udawadnia, że informacja sama w sobie nie jest przypadkowym zlepkiem, ale ideą - myślą, która ma osobowe i twórcze źródło. Podstawą wszelkich systemów - od lodówki po szpilkę czy żywą komórkę jest to, że nie powstały samoczynnie przez samoorganizację materii, ale jako przejaw inteligencji, która nie mogła powstać tak ot w piasku czy w prazupie materii. Książka naprawdę ryje banię, daje kłam pseudonaukowemu bełkotowi twierdzącemu, że "na początku było nic i wtedy to wybuchło..." [email protected]

Portret użytkownika pilipp

jakie blokady komentarzy to

jakie blokady komentarzy Smile to matis, odpowiedziałbys na moje pytania a nie blokował komentarz skoro luzno sobie stwierdzasz ze w naszym kodzie jest podpis, no to jak jest  to chyba kazdy chce wiedzisec jaki

Portret użytkownika pilipp

co ma sygnał wow do podpisu w

co ma sygnał wow do podpisu w kodzie genetycznym Smile sygnał wow został juz wyjasniony o ile dobrze pamiętam

a swoją droga, matis, stwierdzasz w tytule ze nasz kod posiada podpis obcych, zatem który to fragment kodu i jak ten podpis brzmi? a moze grafitti?

Portret użytkownika Homo sapiens

Oczywiście nikt nie usiłuje

Oczywiście nikt nie usiłuje jeszcze wmawiać, że rasa obcych stoi za powstaniem ludzi." a kto stworzył kosmitów ?! inni komici... a tych innych ? Jeżeli przyjrzeć się bardzo dokładnie teorii doboru naturalnego to nic się nie zgadza w nauce proponowanej przez ewolucyjne grono. Są oni zwiedzeni przez potężne Istoty kosmiczne i ich zaawansowaną myśl, która została przekazana Darwinowi oraz jego wcześniejszym "kolegom" po fachu ewolucjonistycznym, okazali się oni zresztą spirytystami-ezoterykami z prawdziwego zdarzenia. Dotarłem ostatnio do historycznych materiałów opisujących "zródła wiedzy ewolucjonistycznej" !

http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

Historę tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz duchowy zamieniony na naukę lub jak by go dzisiaj nazwano channelingową ideę, pochodzącą od istot innowymiarowych (z innego wymiaru). Wiara w Boga jako Stwórcę została zastąpiona przez teorię Darwina. Ewolu­cja, nauka o cudownym i nieprawdopodobnym rozwoju od związków chemicznych do człowieka, zdawała się czymś bardziej namacalnym, łatwiej wyobrażalnym niż cudowne stworzenie przez potężną Istotę duchową.

Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel

https://www.youtube.com/watch?v=iVLDS3cQWAo

Darwin będąc na pokładzie statku Beagle w latach 1831-36 dotarł do Ameryki południowej, gdzie został wtajemniczony w obrządek czarowników, po tej inicjacji (prawdopodobnie podobnej do tej jaką przeszedł Hitler) Charls doznał dziwnych "zdarzeń" w wyniku których miał kłopoty ze zdrowiem, od tego czasu postanowił walczyć z wiarą w Stwórcę i stworzenie !

W jaki sposób informacja może powstać spontanicznie. DNA jest konkretną informacją, każdy programista wie, że nawet najmniejsze programy nie powstają spontanicznie, trzeba je napisać. http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie udawaj głupka Homo...

Nie udawaj głupka Homo... Ludzi stworzyli nie kosmici, tylko Synowie Boga( tzw. Aniołowie) wykreowani jak cała materia do administrowania Wszechświata. I na tym historia stworzenia człowieka sie kończy. Część z tych Aniołów się zbuntowała, gdyż człowiek otrzymał dar, którego oni nie dostali. Cząstkę boską jako duszę i Wolną Wolę. Administratorzy owi są pozbawieni i jednego i drugiego,więc obawiając się człowieka wystąpili przeciwko niemu.

 Znamienne są słowa Administratorów zapisane w sumeryjskich pismach a skradzione i przepisane do Biblii, że "człowiek może osiągnąć to co oni i nikt ich nie powstrzyma" Wieża Babel została zburzona i nie była to oczywiście wieża, lecz ludzka technologia zagrażająca anielskim bytom. Więc przestań farmazonić o UFO. UFO to własnie upadłe, zbuntowane Anioły, zdegenerowane fizycznie i upośledzone mentalnie. One nas hodują dla swojej nieśmiertelności kradnąc nasze dusze a przez to boską energię...

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj