Magiczne portale czasowe oraz starożytna symbolika globalnych bram

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

To co państwu tu zaprezentujemy jest naszym zdaniem sensacyjne. Chodzi o mało widoczne elementy globalnej układanki. Dzieje się dziś globalnie ogromnie dużo, jest to wynikiem wcześniejszych, starożytnych wydarzeń z dalekiej przeszłości. Wszyscy w Polsce są już chyba świadomi tego, że globalne elity uwielbiają, wręcz kochają symbole, okultystyczną symbolikę i tajemnicę. To co ostatnio odkryłem, medytując nad starożytnością, badając przesłania Biblii, ale i przekazy iluminatów, spowodowało zimny pot na plecach, duchowe doświadczenie, jednak było to w ramach bojaźni Bożej, czegoś pozytywnego. Zacznijmy od początku, czyli od daty dwóch tysięcy lat przed naszą erą. 

Dokładnie dwa tysiące p.n.e miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Chodzi o "akejdes-Jicchok", jest to termin określający biblijną opowieść z Ks. Rodzaju 22:1-18, opowiadającą o ofiarowaniu przez Abrahama swego pierworodnego syna Izaka (Jiczok'a). Abraham jest w tym opowiadaniu figurą posłuszeństwa, a Izaak męczeństwa. Równocześnie znaczące jest samo miejsce planowanego złożenia ofiary. 2 Ks. Kronik 3:1 opisuje, że właśnie na górze Moria Salomon zaczął budować Świątynię Jerozolimską. I teraz najważniejsze, dla chrześcijan związanie Izaaka jest typologiczną zapowiedzią ofiary Jezusa. 

Typologia jest cudownym, nie skomplikowanym kodem Biblii, jednym z kodów, dotyczącym różnych zagadnień, wydarzeń, osób lub obiektów ze Starego Testamentu, które są traktowane jako zapowiedź tego co miało nastąpić w Nowym Testamencie. Jest to bardzo ważne dla zrozumienia o czym tu za chwilkę napiszemy: "A wszystko to przydarzyło się im jako zapowiedź rzeczy przyszłych, spisane zaś zostało ku pouczeniu nas, których dosięga kres czasów." 1 Koryntian 10:11

Chodzi o czas tego wydarzenia. Bibliści uważają, że "składanie ofiary z Izaka", czyli symboliczne przekazanie informacji o Ofierze z Jezusa odbyło się dokładnie dwa tysiące lat przed narodzeniem Chrystusa. No dobrze, a licząc od daty śmierci Zbawiciela, w roku 2033 będzie to dokładnie kolejne dwa tysiące lat ! Na początku wspomnieliśmy o tajnych bractwach i globalnej symbolice jaką stosują już od dziesięcioleci. 

W każdym swoim posunięciu kodują symbole, wszystko jest u nich przekazem symbolicznym. Dochodzimy tu, w tym artykule, do bardzo ważnej daty. Chodzi o totalnie tajemniczą liczbę "2030 Zrównoważonego Rozwoju", albo inaczej o "Agendę Zrównoważonego Rozwoju 2030" (ang. The Sustainable Development Goals). W Polsce komunistycznymi przodownikami w głoszeniu tez tego globalnego planu ("Lucifer Trust") jest kierownictwo PiSu. Na każdym spotkaniu i wszędzie gdzie się da rozgłaszają założenia okultystycznej Agendy 2030.

Większość z państw już jest obeznana z iluminackim symbolem "33 - Ordo ab Chao". Agenda 2030, a dokładniej "2033" wygląda na duchowy i kulminacyjny zbliżający się moment ludzkości ! Trzeba to podkreślić z całą stanowczością, tajne bractwa (Bafometa) iluminackie łączą się nie tylko z duchami, UFOnautami oraz innymi kosmicznymi inteligencjami, oni wykonują ich plany. Iluminaci są duchowo złączeni z innowymiarowymi istotami. 

Moim zdaniem, ale i zdaniem wielu innych badaczy, jak choćby pastor Hoggard, to co się dzieje w sferze wielkiej rewolucji pandemicznej, przekształcania normalnej cywilizacji chrześcijańskiej, w coś nowego,  antyludzkiego, jest realizowane rękami masonerii. Symbolika liczby 2033, albo okultystycznej Agendy 2030 wskazuje na zbliżające się gigantyczne wydarzenie, albo serię wydarzeń. Na szczęście w roku 2017, w czasie świąt tajnych bractw, związanych z liczbą "17" nic szczególnego się nie wydarzyło. Jednak wydarza się teraz, i prawdopodobnie szczyt jakiejś globalnej akcji osiągnie w pobliżu roku 2033 !? W roku 2033, jak wspomnieliśmy, minie dwa tysiące lat od narodzin Jezusa, który przeszedł do Ojca mając 33 lata.

Co jakiś czas tajne bractwa z USA wypuszczają okultystyczne filmy, w których przekazują duchowe przesłania, ale i plany o jakich marzą. Najnowszym produktem iluminatów jest skrajnie masoński film pt.: "Tenet" (premiera sierpień 2020). Agent CIA (John David Washington) zostaje zwerbowany przez tajemniczą organizację Tenet. Jego zadaniem będzie wytropienie ludzi powiązanych z niebezpieczną technologią manipulacji czasem. Aby zapobiec zagrożeniu przemierza on mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa, jako przewagę wykorzystując nie samą podróż w czasie, lecz technologie pozwalającą manipulować nim i dokonywać inwersji. 

Osobiście film mi się nawet podobał. Ci z was, którzy widzieliście tą produkcję, proszę sobie przypomnieć, jeśli zwróciliście na to uwagę, ogromną ilość symboli, starożytnych symboli, budowli z betonu, które naśladują pradawne megality, są tam tajemnicze "BRAMY", przez które przenika się do innego wymiaru (są tam też ciągle pokazywane maseczki i maski gazowe) ! Tematem tego filmu jest "czas" oraz manipulacje czasem". 

Tenet jest jedną z całej serii iluminacko-masońskich produkcji, opowiadających o zagadce czasu ("Na skraju jutra" mowa jest również o "potworze" z Ks. Rodzaju), ale i o chęci manipulacji czasem, budowy wehikułu czasu ! Czas w “Tenecie” nie jest linearny i może przebiegać w kierunku odwrotnym do “normalnego” – od wydarzeń późniejszych do tych wcześniejszych. To skomplikowane zagadnienie jest osią tego ciekawego ale i okultystycznego filmu. 

W filmie mamy poukrywane przez iluminatów "starożytne bramy czasu", to przez nie można dostać się do innego wymiaru, do innego czasu, o tym marzą technokraci, a z nimi spora część "nowoczesnej ludzkości, w tym rządy pisowskie, lewacy i wszelkiej maści niu ejdżowcy ! Wyraz "tenet" jest również specjalnie zaprojektowany, widać tam skierowane na przeciw siebie litery, dwie połowy wyrazu są w przeciwnych kierunkach, jest to symbol hybrydy "orła dwugłowego ordo ab chao" 33-stopnia.

Na jednej z filmowych "bram" widzimy "pentagon", znak-symbol skrótowy "pentagramu" - "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem." Ewangelia wg św. Jana 10:1

"Tenet", tak jak "Na skraju jutra" z Tomem Cruise, to produkcje bardzo mocno propagujące "Tajemnicę", tą o której mówi nam Apokalipsa św. Jana 17:5 "A na jej czole wypisane imię - tajemnica: "Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi". Do tej tajemnicy dorzucają nam w pakiecie "czas", a dokładniej jego brak. W zwiastunie "Tenet'a" słyszymy jak polskojęzyczny lektor mówi nam, że "kończy się czas - jest go coraz mniej". Jakoże iluminaci od symboli bazują na Biblii, to wiemy o którym momencie nam tu opowiadają i o której istocie:

 

"Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i biada morzu - bo zstąpił do was diabeł,

pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu" Apokalipsa św. Jana 12:12

Podsumowując, zbliżamy się jako ludzkość do kluczowego momentu historii. Od dziesięcioleci jesteśmy przygotowywani do magicznej i okultystycznej "Agendy 2030", ktoś, jakaś istota z innego wymiaru, może się objawić na Ziemi. Od wieków tajne bractwa wyczekują na Antychrysta, czy w roku 2033 przybędzie by kierować rewolucją ? Czy może będzie to Zbawiciel Jezus Chrystus ? Kto będzie go witał w Polsce ? Czy polskojęzyczni przebierańcy dalej będą nas wprowadzać w wiek hybryd i manipulacji czasem Agendy 2030 ? Przepowiednie się wypełnią, zwłaszcza te biblijne o przybyciu Chrystusa, czy nadejdzie w 2033 roku, czy może za kilkaset lat, kiedy dojdziemy do tego samego momentu jaki uzyskali przed potopem ? 

Oczywiście wiele jeszcze jest przed nami, wielu rzeczy nie wiemy, domyślamy się badając Biblię i zawarte tam proroctwa, jednak Biblia oraz chrześcijańska duchowość daje nam wskazówki kim są iluminaci i kim są duchowe niewidzialne byty. Ich działalności nie można opisywać w kategoriach oficjalnej ingerencji, te inteligencje, ukrywające się za iluminatami, robią wszystko w białych rękawiczkach ! To dlatego wielu ufologów ma problem z rozpoznaniem zamiarów obcych. 

Czy oni są obcymi ? Biblia pisze o nich jako o części ziemskiej rzeczywistości, możliwe że są do jakiegoś stopnia z nami związani, na co zwracają uwagę także bardziej odważni badacze ufo fenomenu. Wielka rewolucja ufonautyczno pandemiczna, związane z nią przekształcenia cywilizacji, jest krokiem przybliżającym nas do magicznej daty 2033...

Zadano Chrystusowi pytanie dotyczące znaków mającego nadejść specjalnego czasu: "Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?” (Mt 24.1-3). Na co Jezus odpowiedział:

"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego.” (Mt 24.37)

Kluczowym zdaniem według wielu badaczy jest to mówiące o dniach Noego, że czasy zwiastujące nadejście Zbawiciela (około roku 2033?) mają się charakteryzować podobieństwem do tych starożytnych, gdzie ludzkość została zanieczyszczona duchowo i genetycznie.

Archonci z innego wymiaru pomogą budować machinę czasu i rozpoczną inwazje obcych UFO hybryd

https://youtu.be/u1qHv8gPbVM

Nadchodzi Wiek Hybryd - tworzonych przez tajne bractwo UFO bafometa - Ważne kazanie Ks. Natanka

https://youtu.be/iVkITvTBAXM

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Donalt

O tak święta racja PiS to zło

O tak święta racja PiS to zło. Ja sam udałem się do kościoła tuż przed samymi wyborami by poślubić Małgorzatę. Ale przed księdzem nie uklekne. Mowy nie ma. To dobre dla ciemnogrodu z PiS i szatana z Torunia. 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Film "Tenet" ma więcej

Film "Tenet" ma więcej zagadek, tu tylko trochę o tym wspomniałem, proszę sprawdzić ten film, który tu zamieszczam, jest tam więcej o "Tenet" ale i o rewolucji 2033 ! Zresztą przypomnijcie sobie te wszystkie przekazy jakoby ktoś mówił w nagraniach od tyłu, jakaś istota mówi od tyłu w niektórych nagraniach dzwięku z innego wymiaru, chyba czasami chodzi o Lucyfera...? W materiale jaki tu wam proponuję macie dokładne wytłumaczenie o co chodzi tajnym bractwom wielkiej globalnej achemiczno-genetycznej przemiany 2033 !

Bramy czasowe iluminackiej (r)ewolucji istot humanoidalnych loży ufonautycznych hybryd GMO Lucyfera

https://youtu.be/qR4k7So4Kd0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Toxic

ale ty wiesz, że to moźna

ale ty wiesz, że to moźna leczyć? Homoś, ty bredzisz, zmień pieluchę, nie jaraj się tak filmami i dzwoń do poradni. tam ci coś zapiszą, nawet przez telefon. przez takich jak ty, właśnie takich jak ty, do jednego wora z foliarzami wrzuca się normalnych myślących ludzi zadających niewygodne pytania. popełniasz tu bezkarnie bełkot za bełkotem, komuś najwyraźniej jest to na rękę

Skomentuj