Mała dziewczynka z Magnitogorska przemówiła w języku staroegipskim

Kategorie: 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fJUIDWqhqZY

Rodzice małej Angeliny byli zaskoczeni, kiedy ich córka wypowiedziała pierwsze słowa w życiu. Opiekunowie myśleli, że dziecko mówi niewyraźnie, więc trafiło do logopedy, psychologa i innych specjalistów, ale zagadkę „dziwnych dźwięków” rozwikłał dopiero lingwista.

 

 

Nietypowy język, którym mówiła dziewczynka, okazał się być już dawno nieużywanym staroegipskim. 

 

Obecnie Angelina ma dwa i pół roku. Doskonale rozumie, co mówią do niej jej rosyjscy rodzice, choć ta dalej używa starożytnej mowy.

 

Zjawisko mocno zainteresowało badaczy, lekarzy, językoznawców, a także tych, którzy studiują zjawiska paranormalne. Okazuje się, że dzięki małej dziewczynce znacznie poszerzona zostanie dotychczasowa wiedza językoznawcza z egiptologii. Eksperci badają także procesy, zachodzące w mózgu, jak również aktywność umysłową Angeliny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

w germanistanie już niedługo

w germanistanie już niedługo mnóstwo dzieci indygo przemówi językiem staroarabskim... stawiam na wrzesień kiedy się wyklują jajeczka zapłodnione w noc sylwestrową... naukowcy już zacierają ręce nie mogąc się doczekać jaki będzie wynik krzyżowki pustynnego pasterza z podmiejskim bambrem - może powstanie nowy heh... owczarek niemiecki... owczarek zwei, znaczy

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj