Malezyjski Boeing mógł paść ofiarą kopii eksperymentu Philadelphia

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Tajemnicze zniknięcie malezyjskiego Boeinga 777-200 z pewnością pretenduje do miana najbardziej niezwykłych incydentów w historii awiacji. Nadal pozostaje on oficjalnie niewyjaśniony, ale nawet jeśli znajdą się teraz cudownie jego szczątki wiele osób nie uwierzy w ich prawdziwość.

 

Interesujące jest to, że na pokładzie feralnego lotu MH 370 znalazło się aż 20 pracowników amerykańskiej firmy Freescale Semiconductors, którzy byli oficjalnie zatrudnieni jako inżynierowie pracujący przy produkcji mikroprocesorów, półprzewodników i urządzeń elektrycznych. W praktyce Freescale pracuje dla amerykańskiego rządu i to notabene nad technologiami zapewniającymi niewidzialność samolotów na radarach.

 

Poza tym pojawiły się pogłoski, że na kilka dni przed feralnym lotem z Kuala Lumpur, do amerykańskiego Urzędu Patentowego wpłynął wniosek o ochronę patentową technologii pozwalającej osiagnięcie niewidzialności. Cztery osoby będące właścicielami patentu były na pokładzie tego zaginionego samolotu. Wszystko to prowadzi do sugestii, że na pokładzie tego samolotu mogło dojść do jakiegoś eksperymentu, który wymknął się spod kontroli.

 

Trudno nie mieć skojarzeń do słynnego "eksperymentu Philadelphia" z niszczycielem"Eldridge" w roli głównej. Przypomnijmy, że w 1943 roku przeprowadzono eksperyment o takim kryptonimie. Rzekomo był w to zaangażowany sam Albert Einstein,   który przy okazji potajemnie sprawdził poprawność jednolitej teorii pola. Eksperymentatorzy wygenerowali wtedy silne pole elektromagnetyczne, co spowodowało, że niszczyciel zniknął na chwilę, a następnie został przeniesiony do miejsca oddalonego o dziesiątki kilometrów. W tym przypadku ze 181 członków załogi niszczyciela przeżyło tylko 21 osób.

 

Być może coś takiego spotkało zaginionego Boeinga 777. Jeśli jest faktem, że na pokładzie znajdowali się właściciele patentów wartych miliardy dolarów, to wszystko jest możliwe. Niektórzy zwracają uwagę, że Freescale Semiconductor należy do funduszu inwestycyjnego Blackstone Group, który nabył firmę za 17,6 mld dolarów. Ale Blackstone Group jest też znane z tego, że wzięło w dzierżawę World Trade Center w Nowym Jorku, na krótko przed tym, gdy bliźniacze wieże zostały zniszczone przez rzekomych terrorystów.

 

Sprawa lotu MH 370 obrosłą takimi mitami, że nawet, jeśli dowiemy, się, iż spore fragmenty nieznanego pochodzenia dryfujące na oceanie należą do tego poszukiwanego Boeinga 777-200 to spora grupa ludzi nie uwierzy, że to coś więcej jak próba zamknięcia tematu dla opinii międzynarodowej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika OOB

Wątpie zeby padł ofierą

Wątpie zeby padł ofierą experymentu filadelfia poniewaz takie niebezpieczne experymenty mają swój własny okreslony czas ostatni był w 2003 roku co spowodowało blackout 60 m ludzi bez prądu , a wiec nastepne wydarzenie mamy w 2023 roku dokładnie w sierpniu

Portret użytkownika Dr Piotr

A ja podsumuję tak...z jakiś

A ja podsumuję tak...z jakiś powodów ktoś chciał, żeby ten samolot i jego zawartość, czyli ludzie i łaunek zniknęła i zadanie wykonano. Zrobiono to perfekcyjnie, żadnych śladów ani tropów nie ma, poza tymi oficjalnie podawanymi nam do gdybania. Można tylko pogratulować dobrze wykonanego zadania i tyle. Może kiedyś się dowiemy co i jak było.

Portret użytkownika ShinTekk

Świat już stracił poczucie

Świat już stracił poczucie godności w tej sprawie.Zaczynają snuć domysły wyssane z filmów sci fi:D Wysoko rozwinięta cywilizacja zależna od wróżek, jasnowidzów i astrologów Biggrin
Jeśli rozbił się na głębokim akwenie,np jakiegoś rowu o dużej głębokości, to go nie znajda. Nie znajdą z 2 powodów.
1.Wysokie cisnienie zgniecie taką blaszkę, 2.dlatego że nie wpadną na pomysła szukania w takim miejscu.
Więc można teraz snuć każda teorię.Kosmici, eksperyment filadefia, teleportacja, może Widma ich porwały? Biggrin
 

Portret użytkownika pasjonat

"9 marca z radarów

"9 marca z radarów niespodziewanie zniknął samolot Malaysia Airlines z 227 pasażerami i 12 członkami załogi na pokładzie. Maszyna wystartowała z lotniska w Kuala Lumpur. Miała wylądować wczesnym rankiem w Pekinie. Od tego czasu media na całym świecie żyją tą sprawą. Zrozpaczone rodziny pasażerów nie wiedzą, co się stało z ich bliskimi. Samolot dosłownie rozpłynął się w powietrzu. Początkowo myślano, że pasażerowie zostali porwani, później jednak znaleziono wrak i tym samym potwierdzono tezę o tragicznej katastrofie.
Tajemnica prawdopodobnie niedługo się wyjaśni. Według wstępnych ustaleń specjalistów badających sprawę najprawdopodobniej dwaj piloci odpowiedzialni za lot MH370... popełnili samobójstwo. Prowadzący maszynę celowo zeszli poniżej dozwolonego pułapu, aby odurzyć pasażerów. Następnie odcięto im dostęp tlenu i wszyscy stracili przytomność. Wtedy piloci skierowali samolot prosto do morza...
25 tysięcy ochotników przegląda aktualnie zdjęcia satelitarne udostępnione przez Stany Zjednoczone i poszukuje śladów świadczących o przyczynach katastrofy. Linie lotnicze zazwyczaj o tym milczą ale samobójstwa pilotów, a nawet całych załóg, zdarzały się już w przeszłości. Jest to wciąż temat tabu i właściwie trudno się temu dziwić... Od 1970 roku co najmniej osiem katastrof było spowodowane celowym działaniem pilotów, którzy postanowili zabić się razem ze wszystkimi ludźmi na pokładzie.
Wyobrażacie sobie bardziej egoistyczną metodę samobójstwa?"

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

a wiec doucze Cie

a wiec doucze Cie lekko
 
radar wojskowy czesze pulap juz od 2 m.n.p.m wiec gdyby sie rozbil wiadomo gdzie i o ktorej
radar moze nie obejmowac w niektorych warunkach ladowych - takie miejsca skutecznie sie omija ( nie dziala zasada linii prostej
 
cisnienie najpierw musi miec co zgniatac...
mimo wszystklo dziekuje za ta chałupnicza analize 

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj