Malowidła sprzed 10 tysięcy lat, mogą przedstawiać Obcych i UFO

Kategorie: 

Źródło: Amit Bhardwaj

W Indiach, w stanie Chhattisgarh, odnaleziono niezwykłe naskalne malowidła. Archeolodzy są zaskoczeni tym co odkryli i sugerują, że znaleziskiem powinny się zainteresować światowe agencje kosmiczne.

 

Jeden z hinduskich archeologów, J.R Bhagat oświadczył, że malunki, jakie odkryto w jednej z jaskiń w okolicy wioski Chandeli, przedstawiają istoty, które można uznać za przedstawicieli obcej cywilizacji. Odkrycie to jest kolejnym potwierdzeniem teorii paleokontaktów, czyli założenia, że w czasach prehistorycznych dochodziło do kontaktu między ludźmi i przedstawicielami jakiejś zaawansowanej cywilizacji, co musiało wywrzeć zdecydowany wpływ na prymitywnych mieszkańcach Ziemi.

Źródło: Amit Bhardwaj

Archeolodzy z Chhattisgarh sugerują, że nie mają kompetencji, aby zbadać co przedstawiają te rysunki, ale na pierwszy rzut oka widać, że konieczne jest badanie, które mogłoby rzucić nieco światła na to odkrycie. Zwracają oni uwagę, że wśród miejscowych ludów istnieje opowieść o "ludziach rohela", czyli istotach niewielkiego wzrostu, którzy przylecieli z gwiazd swoim okrągłym pojazdem, a potem zabrali na pokład dwóch miejscowych, którzy nigdy nie wrócili do wioski, z której pochodzili.

Źródło: Amit Bhardwaj

Malunki są wykonane naturalnymi barwnikami, które nieco wyblakły po latach. Dziwne postacie znajdujące się na nich mają nawet w rękach coś, co może być urządzeniem badawczym lub rodzajem broni. Ich anatomia wygląda nietypowo i nie mają nosów ani ust. Bardzo możliwe, że to wizerunki jakichś hełmów ochronnych, będących częścią składową skafandrów takich jakie noszą w przestrzeni kosmicznej ziemscy astronauci. Odkrycie z Indii jest tak niezwykłe, że z pewnością będzie jeszcze wymagało znacznie większej ilości badań. Można się też spodziewać prób jego zdyskredytowania, ponieważ za bardzo nie pasuje do ogólnie przyjętej wersji historii, a nowoczesna nauka bardzo tego nie lubi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj