Manipulacja w XXI wieku

Kategorie: 

planeta wiezienie
Źródło: truthcontrol.com

Nasze pochodzenie, to skąd wzięliśmy się na tej planecie to tajemnica, którą chce wyjaśnić wiele, osób, instytucji i organizacji państwowych czy też prywatnych. Zastanawiamy się nad naszym życiem, nad tym, jaki jest nasz życiowy cel, i co tutaj właściwie robimy, czy też robić będziemy. Mijają kolejne lata, dni i noce, które nie powrócą, a my zaczynamy coraz lepiej rozumieć i dostrzegać, że byliśmy okłamywani. Wiedza, jaką nas obarczono w dużej części opierała się na kłamstwie i wytworze ludzkich umysłów.

Obecnie możemy śmiało wysunąć hipotezę, że nie ma na świecie takiej instytucji, która by nie dopuściła się kłamstwa, i nie chodzi tutaj o drobne półprawdy, lecz o monstrualne wypaczenia i zakłamanie. Kościół nie jest instytucja nietykalną, dziewiczą i cudowną, podobnie rządy Państw, organizacje takiej jak ONZ czy UE, to wszystko opiera się na religii, błędnej religii. Ci ludzie wiedzą, że kto włada sumieniem człowieka ten może kontrolować społeczeństwo. Ci ludzie znają doskonale sens słowa manipulacja. Wiedzą, co to jest manipulacja i jak wprowadzić ją w życie.

 

Instytucje religijne współczesnego świata trwają za sprawą tych samych osób, które dają nam rządy a później w nich zasiadają, dają nam edukację, często wypaczoną a nawet chorą. Ci sami ludzie mają w rękach światowe kartele bankowe, instytucje ekonomiczne i finansowe, można napisać, że trzymają swoją łapę na każdym banknocie, który zostaje wpuszczony do obiegu. Zatem dlaczego tak jest, dlaczego świat leży u stóp garstki wybranych elit?

 

Dzieje się tak, dlatego ponieważ ich nie obchodzi nasz los, oni nie interesują się mną czy Tobą, nie obchodzi ich nasza rodzina i nasza przyszłość. Jedyne, na co zwracają uwagę to na kontrolę i poszerzanie horyzontów panowania oraz współczesnego zniewolenia. Najlepszy sposobem osiągnięcia tego celu, jest sprawowanie kontroli nad edukacją, religią i całym systemem bankowym. Jeżeli ma się władzę w tych obszarach wówczas można rewidować obieg informacji, wytwarzać nowe pojęcia, kreować rzeczywistość a przede wszystkim manipulować prawdą i kłamstwem.

 

Więcej na: http://www.tajemnice-swiata.pl/manipulacja-xxi-wieku/

Tajemnice Świata

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika D.O.A.

Bardzo dobry temat ale ( jak

Bardzo dobry temat ale ( jak dla mnie ) zabrakło jakiegoś konkretnego rozwinięcie tematu, przyczepić można się do wszystkiego ale nie o przyczepianie mi chodzi, bo tak na prawdę to wszystko może posłużyć do manipulacji i prawie a może i każdego można zmanipulować i oto też mi nie chodzi, podam dwa linki jako przykład ale nie jako wzorzec, być może ktoś nie lubi takich tematów lub tych osób z podanych linków ale mimo wszystko warto je zobaczyć i chwilę się nad tym zastanowić, pozdrawiam ; link 1 https://www.youtube.com/watch?v=cHMwEetaghI   link 2 https://www.youtube.com/watch?v=dXb-nUGve04

Portret użytkownika D.O.A.

Tak przeczytałem, strona

Tak przeczytałem, strona bardzo czytelna lecz jeszcze wszystkiego nie przeczytałem bo jestem trochę zarobiony ze swoimi sprawami i jeszcze nie wiem dokładnie co proponujesz na tej stronie, nic wiecej jeszcze nie mogę napisać ale będe komentować jak coś będę mieć do napisania bo manipulacja towarzyszy nam codziennie ; w domu i w pracy, na baletach, w telewizji , prasie i w kościele wyznaniowym pod każdą nazwą i oczywiście w tak zwanej i popularnej reklamie szeroko pojętej bo to też jest manipulacja, ale to jest mój subiektywny punkt widzenia i nikt nie musi się z nim zgadzać, pozdrawiam

Portret użytkownika zibi1973

Co ja bym mógł zrobić i robię

Co ja bym mógł zrobić i robię w sprawie tego niewolnictwa to nigdy już więcej nie będę miał potomków,a córce przetłumaczone że żadnych dzieci,może zostać zakonnicą,jeszcze jedno to by było samobójstwo ale to grzech,nie znam innej możliwości jak ma człowiek się uwolnić,zobaczymy kogo będą wtedy zamykać

Portret użytkownika zibi1973

Ktoś tu polecił wampira

Ktoś tu polecił wampira energetycznego a ja tak myślę jakbym zatrzymał ten proces przejścia duszy,filmu z życia i widzenia się z Aniołem chodzi o 40 sek,w innym wypadku znowu się narodzę,chodźbym nawet nie chciał,znajdzie się taki  dumny ojciec co będzie chciał potomka,wcześniej też miałem takie myślenie, i tak dusza dalej się będzie kręcić w kółko,i tak niewola nie ma końca

Portret użytkownika Diament

No i nie mogę się oprzeć...

No i nie mogę się oprzeć...

Jedynie im się Afryka nie daje Wink ... a to cwaniaki! Niby nie kumate, ale chyba kumate aż za bardzo. Biednie żyją bo..? kasa tam nie leci.. bo się nie opłaca. Nic nie wytwarzają- nie są dla nich warci zachodu, nie warto w nich inwestować ale żyją sobie spokojnie jedzą normalne jedzenie- nie podrasowane jakimiś E120, E133, E151, E210, EEEEEEE można by wymieniać ;).

Szacun heheh Wink

A my jak my- wytwarzamy dobra to i nas podtrzymują tyle o ile Wink

 

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika Diament

Bo 95% lidzi żyjących na

Bo 95% ludzi żyjących na globie jest durnych, głupich albo zbyt wygodnych, by chcieć poznać prawdę. Jak muchy do gó.....  yyyy *jak pszczółki do kwiatów lecą tylko do tego co im podsuną. Karmią się powszechnymi używkami, dziadostwem w mass mediach i łapią się na pułapki kontroli każdego dnia. Wszystko musi być dawkowane stopniowo, by pierwszy lepszy człowiek mało co zrozumiał i takiego kierunkowania ludzi mamy przykładów aż zanadto. I trzeba przyznać, że inteligentnie jest to wszystko robione, bo zaczynają już kształtować od dzieciaka. Patrząc na ówczesną edukację szkolną aż przeraża to utrzymywanie dzieci na tak niskim poziomie intelektualnym, że aż słabo się robi- nie okłamujmy się większość dzieci jest głupich teraz! A rozhisteryzowane mamusie drąc gębę jak już ktoś się krzywo spojrzy podczas lekcji odrabiają swe "zlecone" zadanie idealnie! 

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Skomentuj