Mapa Stwórcy, tajemniczy artefakt sprzed 120 milionów lat

Kategorie: 

Źródło: images.google.com

W 1999r.Vladimir Krainov znalazł duży kamień, który posłużył mu za stopień do domu. Był tak ciężki że zaczął zapadać się pod własnym ciężarem powodując wyciek wody. Była to płyta o wymiarach 5 metrów x 40 cm szerokości i 6,4 cm grubości, o wadze około 1 tony. Nazwana Mapą Stwórcy, została zidentyfikowana przez Bashkir'skich naukowców kilka lat temu. Ma około 120 milionów lat i jest dokładną mapą terenu, taką jakiej używa dzisiaj wojsko.

 

Rzekoma mapa ma naniesione cywilne budowle inżynieryjne, system kanałów o długości około 12000 km, jazy oraz potężne tamy. NIedaleko od tam, zaznaczone są kształtem diamentu tereny, których przeznaczenia jest nieznane. Mapa zawiera również liczne napisy.

[ibimage==16039==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na początku naukowcy myśleli ze jest to Stary Chiński język, jednak po analizie napisów okazało się ze jest to hieroglificzno-sylabiczny język nieznanego pochodzenia i pomimo wielu prób nikomu do tej pory nie udało się go odczytać.

[ibimage==16041==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==16040==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zastanawiające jest, jak powstała mapa. Otóż wszystko wskazuje na to, że do jej wykonania użyto zaawansowanych, nieznanych obecnie technologii. - Wiemy tylko, że wizerunek nie został wykonany ręcznie przez starożytnego kamieniarza. Wygląda to raczej na obróbkę maszynową! Zdjęcia rentgenowskie poświadczyły, że pochodzenie reliefu nie jest naturalne. Sporządzono go za pomocą niezwykle precyzyjnych narzędzi - twierdzi Chuwyrow. Co ciekawe, w USA trwają właśnie prace nad trójwymiarową mapą świata. Mają się zakończyć w 2010 r. To bardzo skomplikowane zadanie, wymagające użycia superkomputerów i zdjęć satelitarnych. Kto w takim razie jest autorem baszkirskiej mapy? - Nazwijmy go po prostu Stwórcą - proponuje Chuwyrow. Jego zdaniem nie musi tu chodzić o pozaziemską inteligencję.

[ibimage==16042==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika N4rk0tyk

Niestety ale nie ma

Niestety ale nie ma wiarygodnej metody szacowania wieku czegokolwiek starszego niż 5000 lat. Czasy połowicznego rozpadu pierwiastków sie nie nadają, człowiek który to wymyślił po kilku latach sam to powiedział. Metoda ta bazuje na założeniu ze zawartość tych pierwiastków w otoczeniu jest i była niezmienna, co niestety jest błędem, bo ilość np izotopyów c14 mogła rosnąć lub maleć w zależności od aktualnego uwarunkowania geofizycznego ( aktywność wulkaniczna, meteory i wszystkie inne obiekty w obrębie naszej orbity).
Także niestety ale tak naprawdę bardzo mało wiemy poza tym co zostaje nam serwowane w tym ewolucyjno-teoretyczno-założeniowym gniocie telewizyjno reklamowym.

Portret użytkownika BRUTAL

z tą mapą to tak trochę jak

z tą mapą to tak trochę jak na budowie "troche krzywo też jest proste "a moim zdaniem te rysunki niby mapa ,i całe to porównanie do tematu ,pasuje jak pięść do nosa, cóż  gdyby nikt nic nie pisał to byśmy nie mieli co czytać , a może to jest mapa?

Portret użytkownika promień

Podaję ciekawe tematy

Podaję ciekawe tematy poszukajcie sobie: Czy ktoś mieszkał na ziemi przed nami? - reksio-cs.pl, INDIANIE HOPI I KACZYNOWIE npn.org.pl. - tu jest dużo innych ciekawych tematów.

Portret użytkownika DNA.

                             

                                           Witam 
 
Adminie, Moderatorzy, szanowni Forumowicze, chciałbym się
podzielić z wami bardzo ciekawym linkiem, pod nazwą :
Alien Surgeon's Link, zamieszczam go pod spodem, jest to
o tyle ciekawy link że z niego można wejść praktycznie wszędzie
nawet w bardzo ukryte miejsca na necie, posiada on tysiące,
jak nie miliony stron, i podstron na różne tematyki po przez
UFO, naukowe, astronomiczne, Errory 404 pages not found:,
tajne archiwa rządowe i NASA, prywatnych i tajnych korporacji,
itp: w tych stronach działa wszystko, klikasz na nazwy, kropki
przecinki, zdjęcia, i otwierają się następne pod strony, żeby
przejrzeć chodź małą część tego trzeba by było poświęcić chyba
kilka lat, więc sam nie dam rady, lecz z waszą pomocą można
to przyśpieszyć, każdy coś znajdzie tam ciekawego na poruszane
tu tematy, bardzo mnie ciekawi kto, i ilu ludzi zadało sobie
tyle trudu żeby coś takiego powstało jak ta strona i w jakim celu? 
Zapraszam was wszystkich na przejażdżkę po Matrixie:
http://www.aliensurgeon.com/links.htm 

Strony

Skomentuj