Mapa tajnych baz UFO na Ziemi

Kategorie: 

Rzekoma mapa KGB z bazami obcych na Ziemi - źródło: kadr Youtube

Na temat tajnej listy baz UFO znajdujących się na całym świecie od dawna chodzą legendy. Wiadomo, że bazy są pod ziemią, ale niewielu wie gdzie ich szukać. Ostatnio niby w żartach o liście baz UFO wspominał aktualny premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew. Według niego istniała jakaś mapa tych obiektów wykonana jeszcze za czasów KGB.

 

Wśród wielu miejsc wskazywanych za lokalizacje, z których można wejść do baz wymienia się tak osobliwe miejsca jak znajdująca się gdzieś na Manhattanie winda, którą da się zjechać do jednej z baz. Brzmi to jak scenariusz kolejnej części Man in Black i tak też w żartach sugerował Miedwiediew, że Man in Black to film dokumentalny.

Oprócz tego istnieje przekaz, że jedno z wejść do tych baz znajduje się w Nahanni Valley w Kanadzie czy w tak nieoczekiwanym miejscu jak Baza Lotnicza Edwards w USA. Z mapy wynika również, że od bazy idzie tunel do innej bazy, Vanderberg. Z niej powraca do Edwards a potem odchodzi na południowy wschód do podziemnej bazy zwanej Cat., co prawdopodobnie oznacza wyspę Catalina w okolicy, której rzeczywiście widywano sporo latających spodków.

Tych lokacji jest dużo więcej i o wielu można poczytać sięgając do źródła. Część z miejsc da się zobaczyć nawet na Google Earth, o czym świadczy powyższa kompilacja. Oczywiście niepodważalnych dowodów na to, że akurat tam znajdują się bazy UFO jak na razie brakuje i należy to traktować, jako dywagacje.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Bars

Miedwiediew powiediał

Miedwiediew powiediał dziennikarce o OBCYCH ktorzy są miedzy nami, wśród nas. A nie o bazach. Znam ten filmik w oryginle (znam j. rosyjski)i dlatego wiem co mówił Miedzwiediew dziennikarce ktora jakos mu do konca nie uwierzyła, sądząc że mowi on to dla zartu albo e jakiejs formie metaforycznej. Ale Miedwiediew powiedział jej że OBCY SA WSROD NAS. Mial na mysli takze siebie ... o czym wie bardzo bardzo bardzo niewiele osob.

Portret użytkownika GodzinaW

Apel do wszystkich którym

Apel do wszystkich którym zależy na Polsce.Stworzyliśmy stronę www pod akcję.Pierwsza akcja polega na wyemitowaniu spotu reklamowego przed główna emisją wiadomości w tvp.Spot trwać będzie 30 sekund i pokaże oobraz zrujnowanego Państwa pod rządami zdrajców,Pokaże biedę i złodziejstwo oraz bezrobocie!Uderzymy w komunistyczne media od środka!Skąd fundusze?Wchodząc na stronę klikajcie w reklamy i generujcie ruch na stronce.100 % zysków przeznaczymy na akcje a później na wsparcia najuboższych i pomoc im.Ludzie najwyższa pora zrobić coś dla Polski,bo żyć dalej tak nie możemy!Za tydzień pierwsze podanie statystyk z reklam na stronie
www.bzdetywsieci.pl

Portret użytkownika kolo21

Polacy wolą się walnąć

Polacy wolą się walnąć samobója albo się urżnąć i zabić niemowalaka albo zastrzelić żonkę.Czyli my polacy  jesteśmy tchórzami i pijakami co potrafią narzekać w necie i się spić do trupa skopać dzieci a na drugi dzionek do kościółka na msze dać.Zero inicjatywy.Prasa milczy na temat samobójstw w Polsce no bo tak dobrze jest na zielonej wyspie.Potrzeba by było kogoś kto by nas poprowadził.Przywódcy.Ale jak taki się znajdzie za blisko koryta to chce mu się źreć i zaczyna źreć z innymi świniami w chlewie.Później robi się taka tłusta maciora że ledwo powłóczy nogami i musi jeździć limuzyną lub latać samolotem do kibelka.Komuna nigdy nie mineła Polska zawsze będzie zniewolona.Ponieważ to szlachta wybiera co dobre dla plebsu.

kolo21

Portret użytkownika dzień przewrotny

Polacy, Słowianie,

Polacy, Słowianie, Bracia.

Szanując swoje i wasze sumienia, informuję o zaplanowanym dniu przewrotu, który został przygotowany na ten wyjątkowo dwuznaczny dzień 1.04. Niecha wbiję się on w pamięć Nas wszystkich i stworzy nowe, dumne i chwalebne karty historii dla naszych pokoleń. Oficjalna informacja ma zostać masowo ''wypuszczona'' w ostatni postkomunistyczny lub jak kto woli neoliberalny weekend poprzedzający. Znając Was drodzy użytkownicy sieci i jeszcze drożsi konfidenci maści wszelkiej, wiedzcie że jedynie czyn da Nam wyzwolenie. Tak więc pomyślcie Wy, którzy stoicie z boku i refleksją dajecie wsparcie niepewnym i słabym. Przekażcie i Wy, którzy słowem władacie i wiedzą się dzielicie. W końcu donieście Wy wszyscy, Polski nie godni i tchórzem podszyci ale bowiem informacja dziś nie zna tożsamości ani własności. Dlatego wyłamując się z deklaracji poufności, nawołuję już dziś:

Jeśli siła Bułgarów, potrafi wyjść na ulicę i żądając zmiany władzy, wygrać! Jeśli mądrość Węgrów dają przykład legislacyjny jak wyrwać swoje państwo z obcej sabotażowej ingerencji w jego struktury i przetrwać. Jeśli w końcu, jawnie zaczyna się nas przymierzać do masowej grabieży resztki prywatnego majątku na rzecz utrzymania zaufania dla instytucji europejskich, które same to reżyserują, to powiadam: Polacy! Kto inny dawał w przeszłości przykład narodom. Kto brał główny ciężar wyzwolenia narodów na swoje barki? Kto ma tak wiele pokładów zaufania u swoich braci z Europy i Świata aby dostać nie pisaną legitymację na prawdziwe przywództwo? KTO INNY MA TYLE ODWAGI?!

Strony

Skomentuj