Na Marsie wypatrzono coś co wygląda jak ruiny pozaziemskiego Stonehenge

Kategorie: 

Źródło: Scott C Waring/ HiRse

Tajemnicza budowla z Anglii zwana Stonehenge rozpala umysły badaczy przeszłości już od dawna. Teraz jednak okazało się, że bardzo podobną budowlę na powierzchni Marsa wypatrzył jeden z oblatujących tę planetę orbiterów.

 

Wirtualni archeolodzy przeglądający tysiące zdjęć nadsyłanych na Ziemię przez agencje kosmiczne często dostrzegają wiele dziwnych rzeczy. Słynny kształt twarzy z obszaru Cydonia jest jedynym z przykładów takich obserwacji. Tym razem odkryto coś wyjątkowego. Grupę skał, która wygląda tak jakby była ustawiona celowo, a na dodatek w podobny sposób jak w ziemskim Stonehenge.

[ibimage==25333==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: NASA

Na Marsie widziano już wiele dziwnych rzeczy. Większość z nich jest tłumaczona jako pareidolia, czyli doszukiwanie się znajomych kształtów w przypadkowych strukturach. Tym razem jednak trudno tak zaklasyfikować to znalezisko. Grupa kamieni nie wygląda na ustawioną przypadkowo przez wiatr, zwłaszcza, że znajduje się ona na okrągłym cokole.

[ibimage==25334==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Prawdziwe Stonehenge

Przyjęcie do wiadomości tego, że to pozostałości budowli, którą pozostawili dawni mieszkańcy Marsa wykracza poza zdolność pojmowania naszych naukowców. Prędzej uwierzą oni, że kamienie poukładało jakieś marsjańskie tornado. Badacze zjawisk paranormalnych twierdzą jednak, że ten "Marshenge", jak to nazwano, to kolejny dowód na zapomnianą przeszłość czerwonej planety.

[ibimage==25335==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Znany polski ufolog Jan Pająk

Znany polski ufolog Jan Pająk pisze w ten oto  sposób"Ja niemal przez całe życie odnotowywałem w pobliżu siebie kogoś kto wykazywał się posiadaniem niezwykłych atrybutów "podmieńca". Poznałem więc tych "podmieńców" naprawdę sporo. Stąd większość faktów opisanych na tej stronie zgromadziłem z osobistych obserwacji i doświadczeń. Na niniejszej stronie po prostu dzielę się z czytelnikiem tym co wcześniej boleśnie sam doświadczyłem i ustaliłem."

W swoim nowym tekście pt.: "Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (póki nie jesteśmy podmieńcami)" staram się trochę ogarnąć temat podmieńców:
"Nie wiemy przecież, czy spór ten dotyczył kwestii posiadania ciała, jego pochówku czy czegokolwiek innego -  "Tak przeto teraz wzdychamy, pragnąc przyodziać się w nasz niebieski przybytek, o ile tylko odziani, a nie nadzy będziemy. Dlatego właśnie udręczeni wzdychamy, pozostając w tym przybytku, bo nie chcielibyśmy go utracić, lecz przywdziać na niego nowe odzienie, aby to, co śmiertelne, wchłonięte zostało przez życie." 2 List do Koryntian 5:2. Spróbujmy jednak w oparciu o ufologię (demonologię ?) zrozumieć kilka (nadprzyrodzonych) kwestii...."
http://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

mysle homoś że to stulejka

mysle homoś że to stulejka nie pozwoliła ci zaznać miłości... tak jak wielu innym po potopie - nieszczęśnicy ci szukali sobie następnie sztucznego ekwiwalentu miłości kochając wyłącznie zmyślonych przyjaciół: bozia, matkę boską lub zacieki na ścianie albo figurkę Wojtyły...
przykro mi to mówić ale dopóki się nie obrzezasz pozostanie ci tylko ten żenujący samogwałt przy świętych obrazkach otrzymanych od zboczonego od klechy...
takie coś nigdy ci nie zastapi prawdziwej, afromurzyńskiej żydówki
no zastanów się nad sobą: czy naprawdę chcesz tak spuszczać się nad biblią aż do kolejnego potopu?

Portret użytkownika Sio

El kotku możesz mieć rację

El kotku możesz mieć rację jako że pierwsze religie powstały na izraelskich ziemiach.
Pierwszą z nich była zazdrość - zamieniono faraona jakimś abramem, anubisa i thota jakimś gabrielem i michałem a boga jakimś jahve, który nawet nie wiedział kim jest.
Drugą religią jest pycha, że to niby się jest najwyższym jak się wali głową o ścianę i usuwa napletek okaleczając doskonałą formę człowieka, którego Bóg stworzył własnoręcznie.
Trzecią jest wykrzykiwanie swoich prawd na ulicach, tak aby wszelki fałsz sto razy wypowiedziany stawał się prawdą.
Toż to religia błogosławionego bacy sprzed upadku po zażywaniu piw wszelkiego rodzaju amen

Portret użytkownika Daktyl

Największym idolem Homosia

Największym idolem Homosia jest Baca. Baca jednocześnie podziwia Homosia jak i się go boi, a dzięki publicznemu forum może go znieważać bez konsekwencji. Najwięcej przeraża Bacę prawda objawiona w Bibli ponieważ jest tam napisane : Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Czy Homoś obraził choć jedną osobę, nie. A ile osób obraził Baca : nie da się ich wszystkich zliczyć.

Strony

Skomentuj