Na Marsie zidentyfikowano coś, co wygląda jak robot

Kategorie: 

Źródło: NASA

Na zdjęciach udostępnionych przez NASA, a wykonanych przez łazik Curiosity widać kolejną niezwykłą marsjańską anomalię. Fotografia wykonana w dniu marsjańskim SOL 862, co na Ziemi odpowiada dacie 8 stycznia bieżącego roku, przedstawia coś w czym niektórzy widzą robota.

 

Nie jest to jednak łazik tylko coś jak robot podobny do tych znanych z filmów science fiction. Oczywiście wiele osób uzna, że jest to złudzenie i postrzeganie czegoś, co jest de facto jedynie kupą kamieni, ale jeśli tak to jej kształt jest na tyle niezwykły, że warto o tej anomalii przynajmniej wspomnieć.

Każdy może sam sprawdzić na stronie NASA, co opublikowano i przeanalizować to samemu, aby utwierdzić się w przekonaniu, że to pozostałość jakiejś dawnej marsjańskiej technologii, albo wręcz przeciwnie, że jest to przypadkowy zlepek głazów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Openmind

We wszechświecie jest tyle

We wszechświecie jest tyle cywilizacji, i tyle incydentów z nimi związanych że jeśli są jeszcze ludzie co myślą że są sami we wszechświecie to sory ale trzeba być naprawdę ograniczonym debilem... Wink

Portret użytkownika KoFi+

a ja w tym niebieskim kole

a ja w tym niebieskim kole widzę wypięty tyłek admina tego forum kiedy pisze się do niego w sprawie naprawienia rejestracji nowych uzytkowników...
 
czy zna ktoś jakieś poważne forum na temat UFO ?

Portret użytkownika Kazek12

Zycie na Marsie i ina innych

Zycie na Marsie i ina innych planetach toczy się wewnątrz , a nie na zewnątrz, podobnie zresztą prob lem ten dotyczy również Ziemi, w której wnetrzu żyjemy wszyscy, gdy nam się wemawia, że zycie toczy sie na zewnątrz Ziemii tj, na zewnętrznej stronie skorupy ziemskiej, na którtej życie z uwagi na panujące tam warunki nie jest mozliwe. 
Swiadcza o tym liczne dowody w budownictwie stanowiące symbole okreslające organizację życia wewnątrz Ziemii. W rozrywce widoczne są równiez symbole ukazujące tą organizację zycia wewnątrz Ziemii. Mozna podac rózne inne przykłady , które o tym mówią, a które nie sa odczytywane przez ludzi, którzy wierzą w to co im "autorytety" mówią , nie zastanawiając sie nad tym jaka jest prawda i jaka jest rzeczywistość.

Portret użytkownika zielonawyspa

Mars kiedyś mógł być bazą

Mars kiedyś mógł być bazą Ufoli ! W czasach gdy okupowali Ziemię, a teraz znowu nas okupują ! Planeta Ziemia od niepamiętnych już czasów znajduje się pod ową niewidzialną okupacją UFOnautów (diabłów). Naszym zasadniczym celem musi się więc stać uwolnienie Ziemi spod tej sztańskiej okupacji. Aby jednak osiągnąć ten cel, nie wolno nam dłużej zwalczać diabłów wyłącznie metodami religijnymi, a musimy zacząć z nimi walczyć metodami militarnymi. Praktycznie to oznacza, że już w najbliższej przyszłości na ludzkość czeka otwarta wojna z UFOnautami (diabłami). Zgodnie z przepowiedniami zawartymi w Biblii, wojna ta zakończy się naszym zwycięstwem i wypędzeniem UFOnautów (diabłów) z Ziemi z powrotem w bezdenne odchłanie kosmosu - gdzie faktycznie oni przynależą.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika Paweł

byl

byl robot,yeti,trumna,jaszczurka,jajko,chelm,,jezus w zorzy,mnich ktory martwy wysylal smsy z lodowki,moze zamiast sie szmacic przedstawcie jakies ciekawe przypadki bliskich spotkan z 20 wieku?a nie brniecie w szambo...nawet na forumDI jaszczuroswiry was wysmiewaja:)powodzenia

Portret użytkownika ...

Te zdjęcia nie pochodzą z

Te zdjęcia nie pochodzą z przekazu na żywo, a ich "transport" na Ziemię trwa zazwyczaj kilkanaście godzin. W dodatku łazik pstryka je najczęściej przy okazji w chwili wolnej od innych zadań...

Portret użytkownika lambada

Prawdopodobnie to robi tylko

Prawdopodobnie to robi tylko NASA nie udostępni zdjęć, które udowadniają, że istnieje tam życie BO PRZECIEŻ NIE JESTEŚMY NA TO GOTOWI. O matko ile razy już to słyszałem, dali by zdjęcia i nie walili farmazonów.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

To że jest to jakiś robot to

To że jest to jakiś robot to nadinterpretacja.Natomiast jest to fragment wiekszej całości jaiegoś elementu architektury.Ściągnijcie sobie to drugie duże zdjęcie i przy powiekszeniu zobaczycie na tym gruzowisku więcej fragmentów gzymsów i obramowań pilastrów.

Skomentuj