Marsjańskie anomalie – mężczyzna spacerujący z psem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na Marsie znaleziono kolejną niezwykłą anomalię. Zdjęcie, na którym widać brodatego mężczyznę z psem, wykonał łazik Opportunity. Osobnik z brodą, być może myśliwy, ukrywa się pomiędzy dwoma dużymi ciemnymi głazami z wilczurem, bądź haskim. Na fotografii widać rysy łysej głowy, oczy, nos i czarną brodę.

 

 

Czy to możliwe, że NASA ukrywa wiedzę o niezwykłych zjawiskach przed opinią publiczną? Przy prezentacji fotografii z Marsa agencja używa czarno – białych lub brązowych filtrów.

 

Ponadto, ufolodzy narzekają, że jakość udostępnianych obrazów jest coraz gorsza i bardzo trudno jest na nich odróżnić formy życia od okolicznych skał. Potem rodzą się niepotrzebne wątpliwości. Jedni widzą myśliwego z psem, patrzącego w kierunku kamery, a inni mówią, że to kamień, figura, bądź po prostu złudzenie optyczne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Taki

MA KTOS z was starego

MA KTOS z was starego smartfona zeby tym DEBILOM z NASA dac dobry aparat kolorowy , juz jest nie do wytrzymania ja ONI ludzi w H...ja robia--- !!!!!!

ciagle te kolory ,wszystko przeklamane,widzialem wywiad z jednym z NASA .a na SCIANIE zdjecia z MARSA z B L E K I T N Y M  niebem .moze kamera sie popsula ??????

Portret użytkownika SevenSeven77

Nie ma co medykować różnę

Nie ma co medykować różnę skojarzenia przychodzą na myśl gdy patrzy się na fotografię , pierwsze co rzuciło mi się w oczy to sylwetki "żołnierzy" bądź nawiązując do powiększonej fotografii "myśliwi" http://pl.tinypic.com/view.php?pic=34i4rjl&s=9#.WBDlfzWg_IU na linku umieściłem ramkę na owych rysach.

Nie posiadam orginału zdjęcia więc nawet na powiększeniu zdjęcia sylwetka pozostaje.

Kto wie może udało się uchwycić moment polowania w nieznanym nam otoczeniu oczywiście trzeba mieć dystans i puścic wodze wyobraźni Smile

Portret użytkownika eman

Ludzie Kochani ogarnijcie się

Ludzie Kochani ogarnijcie się,na marsie a przynajmniej na jego powierzchni nie istnieje zycie.Ta planeta jest martwa,nie posiada pola magnetycznego ktore chronilo by ja lrzed wiatrem slonecznym.To naukowo wykluczone.Podobnie jak kolonizacja marsa,no chyba ze astronauci chodzilk by w olowianych skafandrach;-)To czysta fikcja.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Dawid156

Rozumiem że formy życia tzw

Rozumiem że formy życia tzw nieinteligentne typu bakteria też wykluczasz?

Dobrze ,ze nie wykluczasz życia pod powierzchnią planety.Natomiast każdz planeta może być zamieszkana przez tzw. byty niecielesne, czyli zamieszkana duchowo.Zapeniam Ciebie że na ten temat nie ma do tej pory żadnych informacji , a zycia w formie duchowej na Marsie do tej pory nikt nie wykluczył.

Czyli Twoje stwierdzenie że na Marsie nie istnieje życie jest zbyt pochopne, bo nikt do tej pory nie był na Marsie i nie może tego potwierdzić.

Po trzecie na miejscu Marsjan nie chciałbym odwiedzin żadnych złota i surowców i zaboru planety Ziemian- zachowałbym jak najdalej posunięty kamuflaż - satelity Ziemian dostałyby taki obraz Marsa na jaki zezwoliliby Marsjanie

Portret użytkownika Zainteresowany

Byłeś, widziałeś. Rządy nie

Byłeś, widziałeś. Rządy nie jedno ukrywają przed opinią publiczną. Może łazik Europejskiej Agencji Kosmicznej, podobno rozbił się o powierzchnię Marsa (by nie było ciekawskich do oglądania zdjęć wykonanych przez tego łazika, bo mogły by się różnić od tych z NASA). A czy na pewnno się rozbił? Tego też nie widzieliśmy, są to tylko informacje ludzi na usługarz rządu.

 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

osobiście uważam, że

osobiście uważam, że reklamodawcy powinni w końcu wycofać się z innego medium - tylko w tym widze możliwość jakiejkolwiek zmiany w jakości postów. Na dzień dzisiejszy mamy posty lepsze, gorsze i te tallinna czyli wzięte chyba z dupy....

Portret użytkownika X

wszystkie zdjęcia z "łazika"

wszystkie zdjęcia z "łazika" sa robione na ziemskiej pustyni. Stąd te anomalia.

To samo dotyczy większości zdjęć z ISS - wszystkie robione sceny z nieważkością są symulowane lotniczo.

USA to kraj picu i klamstw medialnych. 

I tu zgadzam się z Lisem: opinia publiczna to idioci.

Portret użytkownika SN69

I tu się mylisz... to jest

I tu się mylisz... to jest Mars albo przynajmniej Milky Way...facet na zdjęciu to prawdopodobnie TALLINN ( zdradza go rosyjska broda ) i jego specjalnie szkolony do wykrywania ważnych tematów REXIO.

Portret użytkownika Srallinn

To po prostu pieprznięty do

To po prostu pieprznięty do kwadratu przygłupi Srallinn. Jego miejsce i miejsce jego wypocin powinno być w jakimś totalnym żałosnym brukowcu typu Fuckt gdzie pojawiają się "artykuły" w stylu Srallinnowskim np. "Drzwi chciały mnie zabić", albo "Mój koń czyhał na moją butelkę wina". Tam jest jego miejsce. 

Najwyraźniej Innemedium i ZnZ mają z tego jego wypocin wymierne korzyści. Sam fakt, że tu siedzimy i komentujemy jego błazenadę daje do myślenia.

Skomentuj