Marsjańskie anomalie – mężczyzna spacerujący z psem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na Marsie znaleziono kolejną niezwykłą anomalię. Zdjęcie, na którym widać brodatego mężczyznę z psem, wykonał łazik Opportunity. Osobnik z brodą, być może myśliwy, ukrywa się pomiędzy dwoma dużymi ciemnymi głazami z wilczurem, bądź haskim. Na fotografii widać rysy łysej głowy, oczy, nos i czarną brodę.

 

 

Czy to możliwe, że NASA ukrywa wiedzę o niezwykłych zjawiskach przed opinią publiczną? Przy prezentacji fotografii z Marsa agencja używa czarno – białych lub brązowych filtrów.

 

Ponadto, ufolodzy narzekają, że jakość udostępnianych obrazów jest coraz gorsza i bardzo trudno jest na nich odróżnić formy życia od okolicznych skał. Potem rodzą się niepotrzebne wątpliwości. Jedni widzą myśliwego z psem, patrzącego w kierunku kamery, a inni mówią, że to kamień, figura, bądź po prostu złudzenie optyczne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Taki

MA KTOS z was starego

MA KTOS z was starego smartfona zeby tym DEBILOM z NASA dac dobry aparat kolorowy , juz jest nie do wytrzymania ja ONI ludzi w H...ja robia--- !!!!!!

ciagle te kolory ,wszystko przeklamane,widzialem wywiad z jednym z NASA .a na SCIANIE zdjecia z MARSA z B L E K I T N Y M  niebem .moze kamera sie popsula ??????

Strony

Skomentuj