Martwe łosie z USA znaleziono w okolicy kręgów w zbożu

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Do niepokojącego odkrycia w postaci blisko 120 martwych łosi doszło już jakiś czas temu w pobliżu Las Vegas w stanie New Mexico. Stało się to 26 sierpnia, ale tajemnica ta do dzisiaj intryguje wielu ludzi. Pojawiły się nawet teorie, że śmierć zwierząt ma jakieś podłoże paranormalne.

 

Sam fakt znalezienia tak wielu dużych zwierząt, które padły na obszarze 1500 metrów kwadratowych to powód do zmartwienia. Biolodzy uznali, że musiał to być efekt działania jakiegoś patogenu. Dużo łatwiej byłoby uznać, że to ofiary kłusowników, albo innych drapieżników, ale łosie nie miały śladów ran po broni palnej, czy po pazurach bądź zębach drapieżników. Głównie, dlatego uznano, że za śmierć zwierząt odpowiada jakiś patogen. Trudno jednak wyobrazić sobie jak mógłby w krótkim czasie położyć nagle aż tyle zwierząt.[ibimage==18978==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Internauci wypatrzyli w przekazach medialnych, że ze zdjęć z helikoptera stacji KRQE wynika, iż w bliskiej odległości od martwych łosi znajduje się coś co wygląda na krąg w zbożu. Można uznać, że to wymaga przynajmniej rozważenia, czy śmierć zwierząt nie ma przypadkiem jakiegoś związku z jego pojawieniem się w tej okolicy. Dla niektórych kręgi w zbożu prowadzą do skojarzenia z UFO, które jest przez niektórych uważane za winowajcę nagłej śmierci tych zwierząt.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Ufo to okupanci naszej

Ufo to okupanci naszej planety i nas !
  Biblia jest (i zawsze pozostanie) najbardziej istotnym, pierwotnym i początkowym "wzorcem moralności" wywodzącym się od samego Boga.
       Tyle tylko, że będąc pisaną około 2000 lat temu, Biblia używa języka i przykładów które dzisiaj są już widziane jako nieco przestarzałe do dzisiejszych czasów. (Np. tych co dzisiaj nazwywamy "robotnikami" lub "pracownikami", w Biblii nazywani są "niewolnikami".) Ponadto, aby NIE wspierać ludzkiego "lenistwa" i "nieuctwa", Bóg tak sformułował Biblię aby udzielała ona odpowiedzi na pytanie "co", jednak NIE dawała ludziom gotowych odpowiedzi ani receptur dla zapytań "dlaczego", "jak", "skąd to wynika", "co to potwierdza", itp. Odpowiedzi na owe pytania ludzie muszą pracochłonnie poznajdować sobie sami. Faktycznie też poznajdowała je już i obecnie upowszechnia wśród ludzi nowa filozofia zwana filozofią totalizmu.
Każdy z ludzi posiada też wbudowany we własny mózg rodzaj "jednokierunkowego telefonu" łączącego go z Bogiem. Telefon ten nazywany jest "sumieniem". Z jego pomocą Bóg w każdej sytuacji życiowej dyskretnie nam podpowiada jakie postępowanie jest "moralne", a jakie "niemoralne". Dlatego np. praktykowanie najprostrzej wersji totalizmu, zwanej totalizmem intuicyjnym, sprowadza się do prostego wsłuchiwania się we własny organ sumienia i potem sumiennego wykonywania tego co owo sumienie nam podpowiada.
       Sumienie działa poprawnie u wszystkich ludzi. Z tego powodu często z jego "podszeptów" korzysta też wielu tzw. "ateistów". Ponieważ zaś praktykowana "moralność" jest podstawowym kryterium po jakim Bóg ocenia potem każdą osobę, ci "ateiści" którzy postępują moralnie ponieważ wsłuchują się w (i wykonują) podszepty swego sumienia, takich moralnie postępujących "ateistów" Bóg ceni (i stawia) nieporównanie wyżej niż owych niemoralnych "wierzących" - którzy NIE wsłuchują się w podszepty własnego sumienia i stąd postępują niemoralnie.
       Niestety, sumienie daje się zagłuszać. "Niemoralni ludzie" to więc ci którzy chronicznie zagłuszają podszepty swego sumienia. Dlatego też wielu wysoce religijnych ludzi też postępuje wysoce niemoralnie - po prostu także zagłuszają oni własne sumienie. Oczywiście, postepując niemoralnie są oni karani - tak jak każdy inny niemoralny człowiek. Wszakże to moralne postępowanie, a nie religijność, jest kryterium po jakim Bóg osądza ludzi, oraz na podstawie ktorego serwuje im odpowiednie "nagrody" lub "kary".
http://www.totalizm.pl/morals_pl.htm

Portret użytkownika aloha

W sumie jak zwykle Baca ma

W sumie jak zwykle Baca ma rację. Nie ma co owijać w bawełnę, koczownicy niszczą jak stonka już 3 planetę. 1 był Marduk/Maldona (został po niej pas asteroid) 2 był Mars 3 jest Ziemia którą czeka taki sam los jak Marsa. Faktycznie lepiej obudźcie się zanim będzie za późno.

Portret użytkownika patohunter

koczownicy przyjechali na

koczownicy przyjechali na łosiach nowe kregi wydeptywac ale Baca ich namierzyl swoim judetektorem i zutylizowal niechcacy uszkadzajac bogu ducha winne łosie koszerne...  cel uswieca srodki Wink

Portret użytkownika TP

Z angielskiego elk to łoś,

Z angielskiego elk to łoś, precyzyjnie Eurasian Elk, po amerykańsku moose.
Tylko amerykanie nazywają jelenia wapiti "elk", precyzyjnie American Elk, nie anglicy, którzy na jelenia mówią deer niezależnie od gatunku.

Portret użytkownika jaa

a skąd na obszarze 50 na 30

a skąd na obszarze 50 na 30 metrów wzięło się 120 łosi? Łosie chodzą w takich stadach? Poza tym. Jeżeli padły w tym samym czasie to pewnie były pod wpływem jakichś gazów wydostających się z ziemi. Możliwe też, że coś zostało rozpylone. O ile to rzeczywiście łosie, a nie jakieś jelenie.

Portret użytkownika ad52

Baco, używaj nazwy

Baco, używaj nazwy "patokrata, patokraci..." wprowadzonej prze polskiego twórcę "ponerologii"  dra Andrzeja M. Łobaczewskiego. Jego badania udowadniają istnienie takich 'specjalnych ludzi'. I trudniej będzie innym Tobie złorzeczyć. Pozdrawiam z głębi kopy lat:)

Strony

Skomentuj