„Maryja Dziewica” pojawiła się w chmurach nad sanktuarium w Irlandii

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W zeszłym miesiącu, podróżujący po Portugalii chłopiec, stwierdził, że miał wizję. Maryja Panna podeszła do niego i powiedziała mu, że pojawi się ponownie w sanktuarium Knock w hrabstwie Mayo w Irlandii o godzinie 15:00 w sobotę 10 czerwca br.

 

 

Wierni wierzą, że Matka Boża ukazała się im we wskazanym przez nastolatka czasie po prawej stronie od ww. sanktuarium. Tłumy ludzi zebrały się przy rzeczonej świątyni, o godzinie 15:00 w sobotę, oczekując że ujrzą na własne oczy Matkę Boską. Zdarzenie mogło mieć podobny charakter, jak słynny cud w Fatimie. Co ciekawe, wielu ludzi uważa, że Maryja Panna pojawiła się w Knock już w cześniej w 1879 roku. Tym samym, tegoroczna obserwacja byłaby drugim tego typu zjawiskiem w tym samym mieście.

Początkowo wydawało się, że nic szczególnego się nie wydarzy, ale w sieci opublikowano film, pokazujący coś, co według częsci obserwatorów jest postacią Maryi widoczną w chmurach nad świątynią. Maryja miała powiedzieć wcześniej chłopcu, że pojawi się w Knock i pobłogosławi wszystkich obecnych. Informacja o tym wydarzeniu,  rozprzestrzeniła się za pośrednictwem mediów społecznościowych za sprawą ojca czternastolatka.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika o_Onufry

Umiłowani, nie każdemu

Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat (1J.4:1).

 

Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,

- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.

Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

5.30...MAGuADEe:LUPE e:!1531

5.30...MAGuADEe:LUPE e:!1531 !...Komu TAM wtedy?

57 l.indianinowi: TEMU KTÓRY MÓWI JAK ORZEŁ!

umiecie koJARZYĆ?

   Ur.1953r...MIESZKA...jący na dz.11 ar(geodeci SAMI...z siebie dodali 1 ar(SIC!) do 10 o jakie zabiegałem...5 lat! CzasY...komuNY!) i MIESZKA 1 11 pracujący:JEŚZCZE...ŁAN rok i 29 deY...

   Dwa dni temu...w necie wrzuciłem OPIS...swego "WnieBO WZięcia"...z jesieni 1990 r...nad j.JAM NO,kiedy to niemal do"zaPLOdnienia" MATKI...przybyłej z...KOSMOSU niemal nie doszło!

   No a dzień potem...gdym wracał do bazy(ul.M 1 11!) com ta ujrzAU na niebiesiech?

Ano...w całkowicie zachm.niebie...pojawiła się giga DZIURRA...GDZIE...błęKIT ?NIE!ba...się ukazAUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

AkuQ:ratnie nad mjsc....pojawu owegoRZko...sMIczNEgo...scia GOŚCIA?

No tak...PANNA MŁODA...???NO tak...sprzed tys.leciSSs...kuQ:wBAŃCE...CZASOwej...

??????????????????????????????????????????

Podrzucili mi LADY......ADY?ć RZem O+ieC NY?11.9 x+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.41...Oj.BIEDAcy...itDeUmmm...

Portret użytkownika ryba

Nie posiadasz nawet

Nie posiadasz nawet elementarnej wiedzy na temat Maryji a wypowiadasz się publicznie. Gdybyś wiedział w jak wielkim jesteś błędzie to nigdy takiego sądu o drugim człowieku nie wypowiedział byś. Znałeś Maryję, żę o niej piszesz ?

Portret użytkownika sekator

Te "męskie" nadzwyczaj

Te "męskie" nadzwyczaj komentarze, gówniarzy z odprysku żydokomuny, to ściek!. Skąd oni się wzięli?. Jakiej sroce, wypadli spod ogona?. Jedno jest pewne!. Szacunek dla innych przekonań, dla własnych przodków i kultura języka, porównywalne z czasami splugawienia się polskości!. Zaraz po wejściu, do żydowskiej formacji, zwanej w skrócie Unią!.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wy chrześcijanie z ze sraki

Wy chrześcijanie z ze sraki splugawiliście naszą słowiańską polskość. O jakich to przodkach prawisz? O jakiej wierze przez demona Rzymu wprowadzonej co zrobiła z nas agresorow w imię czarownicy woo-doo...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika marczaj

ja prdle jeden głupszy od

ja prdle jeden głupszy od drugiego, moja dobra-twoja fe, qrwa kupa gówna zamniast mózgu,

jedni w pisane po latach herezje drudzy qrwa słowianie hahah dzicz która biegala w skórach niedzwiedzich wierząc w drzewa, jedni warci drugich...

Skomentuj