Marynarze znaleźli opustoszały jacht w Trójkącie Bermudzkim

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dwóch żeglarzy z Ocean Research Project odkryło porzucony jacht na Oceanie Atlantyckim. Zauważyli, że jego żagiel jest opuszczony, silnik nie pracuje, a na pokładzie nie widać nikogo.

 

 

Marynarze w obawie, że na statku mogą być ofiary, postanowili wejść na niego i sprawdzić. Jeden z członków załogi nagrał na wideo jego przejście przez jacht: „Nie wiem, co jest w środku. Teraz pójdę zobaczyć i mam nadzieję, że nie znajdę trupów ani niczego podobnego”. W rezultacie na jachcie, który znajdował się 800 mil od Bermudów i 1500 mil od Stanów Zjednoczonych, nie było nikogo.

 

Marynarze postanowili odholować jacht do brzegu. Później zaczęło im brakować paliwa i poprosili przejeżdżający frachtowiec o zatrzymanie się i uzupełnienie paliwa. Kontynuowali ciągnięcie żaglówki, ale ostatecznie musieli przeciąć linę holowniczą po tym, jak zaczepiła się o ster ich łodzi i prawie ją złamała.

 

Udało się ustalić, że żaglówka o nazwie Woolfhound należy do Irish Yacht Club. Jacht został poważnie uszkodzony podczas sztormu dwa miesiące wcześniej i załoga musiała go porzucić. Zostali później uratowani przez grecki statek towarowy 64 mil od Bermudów.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Istnieje sporo dobrze

Istnieje sporo dobrze udokumentowanych spotkań z UFO w trójkącie ! Możliwe że spora część ludzi została tam bezpowrotnie porwana, choć i to Bóg potrafi zmienić ! Zgodnie z Biblią, z Nowym Testamentam...

Kosmiczne Avatary istnieją, widzieli je porwani do UFO, służą duchom do tworzenia hybryd -Marzulli !

https://www.youtube.com/watch?v=K57444H9bS0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj