Masoneria kościołem Antychrysta

Kategorie: 

masoni
Źródło: pixabay.com

‘‘Antychryst jest wśród nas (…) Nie możemy przeoczyć faktu, że wraz z kulturą miłości i życia na świecie rozpowszechnia się inna cywilizacja, cywilizacja śmierci, będąca bezpośrednim dziełem szatana i stanowiąca jeden z przejawów zbliżającej się apokalipsy.’’ - Jan Paweł II, podczas homilii wygłoszonej ostatniego dnia roku 1993 w kościele Ignacego Loyoli w Rzymie.

 

Antychryst, określenie ideologii oraz konkretnego człowieka, który ma się objawić w czasach ostatecznych. Z ową ideologią mamy do czynienia już dziś, jest to zorganizowana siła polityczno ekonomiczna, dążąca do narzucenia całemu światu nowego porządku i nowego ładu z jednym globalnym światowym rządem oraz z całkowitym wykluczeniem Boga. Jan Paweł II nazywa to cywilizacją śmierci. Owa cywilizacja rozwija się z inspiracji Lucyfera, ponieważ jeżeli sięgniemy do samych korzeni, to właśnie tę postać będziemy mogli dostrzec u samych początków, to on jest źródłem odstępstwa i zła. Piekło po przez Masonerię, oraz tak zwany antykościół, czyli hierarchiczny kościół szatana, próbuje tę destrukcyjną utopię urzeczywistnić.

 

Aby tego dokonać zostanie użyty podstęp i przemoc. Wystarczy sięgnąć do artykułów, które umieściliśmy wcześniej na stronie. Artykułów poświęconych III wojnie światowej, bractwu Iluminatów, fałszowanych wynikach badań nad GMO, depopulacji, czy chociażby artykułom zatytułowanym ‘‘Czas jest bliski’’ Z nich możemy dowiedzieć, się tego, co się właściwie dzisiaj dzieje, możemy dostrzec naszą planetę, którą szarpią dziwne i nie naturalne konwulsje, podobnie jest w przypadku ludzi i społeczeństw. Nie jest to normalna sytuacja, jest to sytuacja budząca niepokój, aż ciśnie się pytanie na usta, jak długo jeszcze?

 

Idźmy dalej. Kolejna rzecz, która rzuca się w oczy, to panujący głód. Skąd wziął się tak nie równy podział społeczny, że jedna część ludzkości ma tyle pieniędzy, że nawet nie zdoła jej wykorzystać, a druga cierpi głód lub dosłownie umiera z braku pożywienia? Liczne zaburzenia w przyrodzie, pomińmy już to, co dzieje się na świecie, spójrzmy na nasz kraj. W zeszłym roku Polskę nawiedził Orkan, Huragan i co ciekawe cyklon. Dawniej był halny dziś to już przeszłość. Dodam tylko, że dzieje się tak, ponieważ w atmosferze jest ogromna ilość energii, która musi się po prostu rozejść. Jest to tak zwany efekt Elnino,wmawiają nam, że powstał on przez nas, przez ludzkość, ponieważ w dużym skrócie to my sprawiamy, że jest cieplej na ziemi.

 

To oczywiście bzdura, jest cieplej chociażby, dlatego, że po przez projekt HARRP, podgrzewa się wyższe partie atmosfery, czego wynikiem jest to, co dzieje się obecnie. Wszystkie te działania nie są przypadkowe, są one celowe i zamierzone, są to działania będące elementem większego planu. Ów plan zakłada pchnięcie ludzkości w wir lęku i strachu. Oni chcą nas doprowadzić do ostateczności. Dlaczego? Mówi się, że człowiek jest zdolny przetrwać jeden do dwóch większych kryzysów w życiu, później po prostu pada. Jest podatny, sfrustrowany, zniechęcony i nie myśli racjonalnie. Jest marionetką, czyli idealną formą przeznaczoną dla nowego porządku świata i przyjścia Antychrysta. Podczas gdy ci ludzie, nazywam ich globalistami, planują, jątrzą i wcielają swoje zamierzenia w życie, po drugiej stronie medalu rodzi się śmierć, zniewolenie, frustracja i całkowity upadek. Czasem tylko w chaosie można stworzyć coś irracjonalnego coś, co w normalnych warunkach nie miałoby prawa bytu.

 

Julia di Bernardo, Wielki Mistrz Loży Regularnej włoskiej podczas konferencji w 1991 roku powiedział. ‘‘W ciągu dwóch lat światło masonerii oświeci wszystkie kraje Wschodu i Kościół myli się, jeżeli sądzi, że może tam wskrzesić dogmatyczną wiarę.’’ Nieco wcześniej, bo w roku 1865, inny przedstawiciel masonerii Edgar Quinet na kongresie loży Wielkiego Wschodu Francji powiedział. ‘‘W porządku moralnym chcemy przez zupełne wytępienie wszelkich przesądów religijnych i Kościoła katolickiego dojść do zupełnej negacji Boga.’’ Na koniec zwróćmy uwagę na pewną zależność, im bardziej wmawia się nam, że jest dobrze, tym w gruncie rzeczy jest coraz gorzej. Oni nie mówią nam prawdy, mówią nam to, co chcą powiedzieć.

 

Oczywiście ktoś może powiedzieć i często mówi, że to wszystko przesada, naciąganie faktów i szukanie dziury w całym. Tak, oni chcą byś tak właśnie myślał. Ale czy coraz to większa liczba samobójstw jest dziurą w całym? A może, głód, ubóstwo, niesprawiedliwość i rosnąca nędza społeczna są naciąganiem faktów? Sterowanie kursem walut, kryzysem ekonomicznym, czy państwami to zapewne także urojenia. Upadek wartości moralnych, zasad, ludzie tracący chęć do życia, cel życiowy to także zapewne wynik wyobraźni. Prawda jest taka, że trzeba dostrzegać to, co się dzieje i nazywać rzeczy po imieniu. A jeżeli dzieje się źle, i ktoś stwierdza, że dzieje się źle, to nie jest ta osoba paranoikiem, lecz człowiekiem dostrzegającym prawdę. Na świecie zachodzą obecnie bardzo gwałtowne przemiany, które czemuś służą, lub komuś służą.

 

 

Artykuł pochodzi z portalu www.tajemnice-swiata.pl

Tajemnice Świata

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika sacro

Szukacie zła, a sami je

Szukacie zła, a sami je tworzycie. Tropicie Antychrysta, a codziennie oddajejecie mu cześć i spędzacie godziny przy jego kapliczkach. On daje każdemu to czego szuka, prawdę inną dla każdego dostosowaną do jego potrzeb, bezmuzgową rozrywkę a nawet sex. Co dzień  się zmienia oferując coraz mniej wartościowej wiedzy a coraz więcej degręgolady umysłowej. Już niedługo zastąpi rządy i polityków, a ustawy będziemy zatwierdzać lajkami na fejsie. Wszyscy będą przekonani, że odnich coś zależy. Chociaż już spora część zaczyna się oriętować że wszystko zależy od nakładów na kampanię reklamową. Nawet ludobujstwo odpowiednio uzasadnione wydaje się jedynym wyjściem. Zastanówcie się nad podstępem doskonałym i dlaczego Antycryst ma tak wielką władzę, że nikt nie moż się z nim równać. Nie ma już nadziei...

Portret użytkownika Krzysiek

Jakbyś tak wiele wiedział o

Jakbyś tak wiele wiedział o Masonerii to powinieneś przyjąć fakt, że właśnie oni wierzą w Boga - Wielkiego Architekta Wszechświata !!! Nie siej bezpodstawnej paniki, bo to zwykłe rządy różnych krajów i chciwi ludzie doprowadzają świat do Apokalipsy!

Portret użytkownika Homo sapiens

Z własnego doświadczenia mogę

Z własnego doświadczenia mogę doradzić wszystkim interesującym się tajnymi bractwami stosowanie świętych obrazów Matki Boskiej, Jezusa Chrystusa a także napisów cytatów z Biblii w języku hebrajskim ! Inaczej można zostać zaatakowanym przez istoty współpracujące z nimi i na prawdę dostać ciężkie baty ! W domu osoby zainteresowanej ufo oraz NWO powinny wisieć święte, poświęcone figurki Matki Jezusa ! Do tego warto mieć medalik poświęcony, ten słynny, Cudowny Medalik – znany też jako Medalik Niepokalanego Poczęcia !

Z nimi nie ma żartów ! Te moce to są moce bardzo niebezpieczne dla zwykłych ludzi, ale i dla chrześcijan ! Wielu katolików na całym świecie (i niektórzy niekatolicy) nosi Cudowny Medalik. Według słów Najświętszej Maryi Panny wypowiedzianych do Katarzyny Labouré podczas objawienia z dnia 27 listopada 1830, ci którzy noszą Cudowny Medalik dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę. Pierwotna nazwa medalika to Medalik Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Ze względu na liczne uzdrowienia, nawrócenia i inne łaski otrzymane, jak uważano, za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny przez osoby noszące ten medalik, zaczął on być nieoficjalnie nazywany Cudownym Medalikiem przez wiernych. Nazwa Cudowny Medalik została oficjalnie zatwierdzona przez Stolicę Apostolską w 1838.

http://popotopie.blogspot.com/2015/05/polskie-elity-ufologiczne-w-kontekscie.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika obserwator888

I to trzeba kupić, żeby być

I to trzeba kupić, żeby być chronionym? Jesteś pewien, że nie wykraczasz poza pewną granicę za którą jest niedorzeczność i hipokryzja? Czy na pewno twoim Bogiem jest Bóg z Biblii? Biblijny Bóg, zakazuje tworzenia podobizn człowieka, czczenia i modlenia się do nich. Jest to napisane w ks. Wyjścia rozdział 20 wers 3: "Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego ... pokolenia..."

Portret użytkownika Rodak

Apokalipsa, to nie Armagedon,

Apokalipsa, to nie Armagedon, to opadanie zasłony z niecnych praktyk manipulacyjnych , praktykowanych od tysięcy lat i jak widać powoli to sie spełnioa, że uyjawniane sa zdarzenia, o których sie nie sniło , az wreszcie zasłona opadnie  zupełnie i pokaże do czego dążyły elity i jak mordlowały zwykłych ludzi.

Portret użytkownika prawda jest ważna

Prawda jest taka, że Kościół

Prawda jest taka, że Kościół Rzymsko Katolicki doskonale pasuje do treści w Apokalipsie św. Jana. Jan pisze, że jest zdumiony kim naprawdę jest Wielka Nierządnica. Wiele fragmentów o tym mówi od rozdziału 17 do 20. Nierządnica, jako równiez bałwochwalczy kult jaki uprawia KRK i omamia tym narody.

(Ap.17,6 )I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa,
a widząc ją bardzo się zdumiałem.

... św. Jan zdumiał się widząc, że to KRK, a wiemy jak dokłądnie było z różnymi świętymi, ci co sprzeciwiali się KRK byli paleni na stosie, np. Giordano Bruna spalony za twierdzenie, że Ziemia jest okrągła.

16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
i Bestia -
ci nienawidzić będą Nierządnicy
i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
i będą jedli jej ciało,
i spalą ją ogniem,
17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
i to jeden zamysł wykonali -
i dali Bestii królewską swą władzę,
aż Boże słowa się spełnią.
18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
mające władzę królewską nad królami ziemi".

... Bestia, może to być islam, lub ktoś, kto doznał krzywd ze strony KRK, choćby wolnomularstwo, wywodzący się z Zakonu Templariuszy, którzy zostali spaleni na stosie, bo KRK , chciał przejąć ich bogactwo. Templariusze to był taki pierwszy bank, który zamiast pieniędzy wydawał kwit i z tym kwitem można było się udać do Jerozolimy i tam dostawało się swoje pieniądze, więc żadni zbóje po drodze nie mogli ich odebrać. 

(Ap. 18,4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
"Ludu mój, wyjdźcie z niej,
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli:
5 bo grzechy jej narosły - aż do nieba,
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.
6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała,
i za jej czyny oddajcie podwójnie:
w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!
7 Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu,
tyle jej zadajcie katuszy i smutku!
Ponieważ mówi w swym sercu:
"Zasiadam jak królowa
i nie jestem wdową,
i z pewnością nie zaznam żałoby",

... Chodzi o kult bałwochwalstwa, który jest jednym z większych grzechów przeciwko Bogu. Za to Bóg karze do 3 pokolenia, a za zabójstwo nie wyznaczył takiej kary jak za bałwochwalstwo. Nierządnica zasiada jak królowa, czyli łamie prawo celibatu, ale nie ma żony, czy męża.

(Ap.18,16) "Biada, biada, wielka stolico,
odziana w bisior, purpurę i szkarłat,
cała zdobna w złoto, drogi kamień i perłę,
17 bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!"

Ap. 18,23 I światło lampy
już w tobie nie rozbłyśnie.
I głosu oblubieńca i oblubienicy
już w tobie się nie usłyszy:
bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi,
bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody -
24 i w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi".

KRK każe umierać za wiarę, nie wolno wyprzeć się wiary w obliczu zagrożenia, bo wedłuhg nauki KRK pójdzie się do piekła, a więc jest to idealne zabezpieczenie swojego interesu.

Ap. 19,19

Zbawienie i chwała, i moc u Boga naszego,
2 bo wyroki Jego prawdziwe są i sprawiedliwe,
bo osądził Wielką Nierządnicę,
co znieprawiała nierządem swym ziemię,
i zażądał od niej poniesienia kary
za krew swoich sług".

Portret użytkownika zyx

"‘‘Antychryst jest wśród nas

"‘‘Antychryst jest wśród nas (…) Nie możemy przeoczyć faktu, że wraz z kulturą miłości i życia na świecie rozpowszechnia się inna cywilizacja, cywilizacja śmierci, będąca bezpośrednim dziełem szatana i stanowiąca jeden z przejawów zbliżającej się apokalipsy.’’ - Jan Paweł II"

Delikatnie mówiąc: mam mieszane uczucia gdy słyszę takie rzeczy od przedstawiciela instytucji która spokojnie potrafiła wyrżnąć i torturować setki ludzi, czy też palić na stosie za zdanie "Ziemia nie jest centrum wszechświata".

Co zabawniejsze: przedstawiciele tej instytucji prosili o wybaczenie niemieckich biskupów w kontekście II w.ś. zupełnie olewając wymordowanych przez siebie za inne myślenie.
Innymi słowy mam nieprzeparte wrażenie, że to właśnie złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja".

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Niestety nie zgadzam się z

Niestety nie zgadzam się z autorem. Prawdziwym kościołem antychrysta jest powstający globalny kościół ekumeniczny, którego korzenie sięgają już lat 50-tych. Od czasów JP2 proces ten nabrał dużego tempa i coraz bardziej przybliżamy się do spełnienia wizji jednego nowego kościoła pod przywództwem właśnie papiestwa. Twórcy usilnie dążą do powstania sztucznego tworu w którym swoje miejsce znajdą buddyści, hinduiści, szamani, sataniści, charyzmatycy, głosiciele ewangeli sukcesu, katolicy, upadli prostestanci nawróceni na papiestwo czy zwiedzeni chrześcijanie itd. - podstawą tej jedności będzie nic innego jak antropocentryz. Na świeczniku będzie człowiek i jego potrzeby a nie ewangelia.

Oto cechy, które już możemy zaobserwować:

* Biblia nie jest już autorytetem i podstawą...

* Centrum wszystkiego zajmuje człowiek i jego potrzeby...

* Szczególny nacisk kładziony jest na tworzenie sztucznej jedności a platformą do tego są właśnie potrzeby człowieka...

* Naucza się, że księga Daniela i Objawienia odnosi się do przeszłości (wypełniły się gdzieś kiedyś i nie należy zawracać sobie tym głowy)...

* Cechą charekterystyczną tego tworu są mistyczne doświadczenia jako drogowskaz "postepu na duchowej ścieżce"...

* Wyznacznikiem tego kościoła są tu znaki i cuda, spirytyzm, osobiste doświadczenia mistyczne, liturgia, eucharystia, medytacja, kontemplacja, praktyki mające na celu zawieszenie umysłu celem rzekomego zbliżenia się do Boga, rzekome objawienia...

* Głowny cel tego kośioła to odkrycie na nowo chrzescijaństwa ale będzie to chrześcijaństwo zmieszane z doktrynami new-age...

Tak więc przed nami jeden kościoł z doktryną luceferiańską (każda doktryna stawiająca na szczycie człowieka jest właśnie doktryną satanistyczną), jeden system bankowy i jeden system polityczny. Historia zatoczy koło a wszyscy wiemy jak skończył się pierwszy projekt budowy super jedności celem butnu przeciwkoboskim Prawom....

A masoneria ?. Masoneria to tylko jedna z wielu części tej układanki. Jest o wiele bardziej otwarcie satanistyczna niż powstająca światowa ekumeniczna religia...

Masoneria, illuminaci, teozofowie itd. nie spełnili pokładanych w nich oczekiwań - owszem przejęli systemy bankowe, polityczne, mass media dzięki którym sterują zza kulis ale tym, któremu naprawde to uda się będzie właśnie światowa ekumeniczna religia....

 

Portret użytkownika Znawca

Moim zdaniem, i nie piszę

Moim zdaniem, i nie piszę tego dla zabawy, ale powaznie, to przeciw nim jest tylko jedna broń, jest ona duchowa, wielu ludzi mówi, że można się bronić przed nimi postem polączonym z modlitwą ! Tak zresztą o tym mówł Jezus w Ewangeliach ! Dlatego jak macie troszkę wiary w sobie to warto odmawiać modlitwy chrześcijańskie w ramach obrony przeciw tym co to chcą wszystkich zaczipować ! Modlitwy pochodzą i dotyczą tej świętej !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Wilkomir

A mi się wydaje że to robota

A mi się wydaje że to robota Watykanu i religi żydokatolickiej aby mieć nas pod kątrolą straszyć piekłem upodlać i nami sterować.Zobaczcie jakie przywileje dostał kler w naszym kraju i macie odpowiedz kto tu jest władzą antychrysta...

Portret użytkownika Kimbur

Ludzkość osiągnęła taki

Ludzkość osiągnęła taki poziom rozwoju technicznego i technologicznego, że z Ziemi można byłoby zrobić raj dla wszystkich. Ale komuś raj przeszkadza, woli widzieć ucisk, nędzę, głód i choroby oraz wojny. A środkiem do tego wstrętnego celu jest pieniądz i gospodarka "rynkowa" (w rzeczywistości niemal całkowicie sterowana).

Portret użytkownika Homo sapiens

"Prawda o tzw. Statule

"Prawda o tzw. Statule Wolności jest o wiele ciekawsza. Proszę zwrócić uwagę, że mowa jest o Wolności opromieniującej. Wiemy, że tajne stowarzyszenia wierzą w/i kontaktują się z istotą "niosącą światło" ! Ktoś kto żyje matrixie telewizyjnej papki sądzi, że USA to państwo dążące do czegoś pozytywnego. Nie wykluczam, że jako państwo mają szczytne cele, jednak same elity, często członkowie tajnych bractw, chcą czegoś odwrotnego.  Co na prawdę symbolizuje olbrzymia figura z Nowego Jorku ?"

całość tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/statua-wolnosci-istoty-nadprzyrodzonej.html

dodatkowo proszę obejrzeć tą kompilację...

W pełnej rozdzielczości w podanym powyżej linku

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

to niestety nie jest

to niestety nie jest naciąganie faktów... jest tak jak w artykule, jedynie cytat J.P 2 niepotrzebny, bo to nie działanie szatana czy też boga, należy zwrócić uwagę ilu bogów było od początku, od kiedy człowiek kojarzy że jest człowiekiem, to właśnie ci "bogowie" służyli do  utrzymywania ludzi w strachu, by można było ludźmi łatwiej manipulować, z biegiem czasu powstawały nowe religie i te wcześniejsze stawały się fałszywymi.

Dlaczego teraz miałoby być inaczej? wszystkie dzisiejsze religie nie są prawdziwe a jedynie komuś służą do manipulacji... ludzie wierzą w jakąś dobroć boga, że jest sprawiedliwy i łaskawy, a niestety... są dwie opcje nasz stwórca już przeminął, lub wcale nie jest do nas przyjaźnie nastawiony... inaczej nie działy by się te rzeczy opisane w artykule i wiele jeszcze gorszych...pisałem o tym tutaj //innemedium.pl/wiadomosc/bog-juz-nie-patrzy-w-nasza-strone bóg i szatan, to jedynie pojęcie dobra i zła... a co jest dobrem/złem, bogiem/szatanem to kwestia punktu widzenia każdego z nas. Stwórca tymczasem pozostaje nieznany, jak i nieznane są nam jego zamiary...no niestety...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj