Masoński krąg w zbożu pojawił się w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Najnowszy krąg w zbożu jaki odkryto w Angielskim hrabstwie Wiltshire jest jeszcze bardziej zaskakujący niż wszystkie poprzednie. Piktogram zlokalizowany 24 lipca w Etchilhampton Hill, koło miejscowości Devizes, wygląda jak logotyp wolnomularzy.

 

Może nie jest to stuprocentowe podobieństwo, ale skojarzenie z masonerią wydaje się oczywiste.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika greg

Nie potzreba żadnego wielce

Nie potzreba żadnego wielce lotnego umysłu by zauważyć, że tzw. "ufo" to manifestacje demoniczne - a hołd tym demonom składają prawie lub wszyscy władcy światowi - czyż nie napisano, że władcą tego świata jest szatan?, który jest świadom, że ma bardzo mało czasu?

Pozdrawiam

Portret użytkownika Homo sapiens

...było zamówieni to i jest

...było zamówieni to i jest krąg... Smile 

"Dwudziestego lipca 2022 r. pastor Hoggard opublikował na swoim kanale YT program pt.: "Plan porwań" (ang. "Abduction Agendas"). Przez grubo ponad godzinę opisuje przypadki porwań ludzi przez UFO istoty. Są tam informacje z różnych książek w tym temacie: ofiary spotkań z UFO zostają wzięci na "pokład", albo do innej rzeczywistości, gdzie przeprowadza się na nich różnorakie eksperymenty, a co najważniejsze pobiera jajeczka i spermę, by tworzyć całkiem nowe byty humanoidalne tzw. "kosmitów". Twierdzi tak niezliczona ilość badaczy, w tym, jak pamiętacie ufolog Derrel Sims. Wspomniana audycja Hoggarda jest o tyle istotna, że mowa tam jest o duchach oraz konkretnym duchu, ukrywających się za UFO zjawiskiem, za UFO istotami. UFOlogia jest to forma duchowości, a nawet część religii tajemnicy, organizacji tajemnicy, istot które mają na czole wypisane tajemnica ! „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6)."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj