Masowa obserwacja UFO na Florydzie - prawda czy mistyfikacja

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Eksperci z grupy CSETI powołanej w celu poszukiwania pozaziemskich cywilizacji twierdzą, że udało im się doświadczyć masowej obserwacji UFO. Miało do tego dojść 27 stycznia tego roku w Vero Beach na Florydzie.

 

W sieci pojawiło się też nagranie całego zajścia, które dokumentuje jego przebieg. Uzbrojeni w aparaty fotograficzne na statywach i noktowizory, zwolennicy poszukiwania obcych zebrali się tłumnie na miejscowej plaży gdzie po chwili po zachodzie Słońca mogli zaobserwować dziwne zjawisko.

[ibimage==23891==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: kadr z YouTube

Członkowie CSETI (Center for the Study of Extraterrestrial Intelligence ) twierdzą, że to co uwiecznili na horyzoncie to dwa UFO, które przyleciały po tym, gdy wezwali je siłą umysłów. Przekonują oni, że obiekty pojawiają się nagle na zawołanie i wiszą w miejscu przez chwilę po czym znikają. Większość ze świadków jest bardzo poruszona tym co zobaczyli.

[ibimage==23892==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: kadr z YouTube

Jednak patrząc na to sceptycznym okiem należy stwierdzić, że te rzekome dwa UFO wyglądają raczej na race sygnalizacyjne. Kto wie czy nie wystrzelił ich ktoś współpracujący z CSETI. W trakcie nagrania widać wyraźnie, że obiekty powoli obniżają lot po czym znikają. To prawdopodobnie spadające race, które po prostu się wypalają i stąd nagłe ich "zniknięcia".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Race albo bomby świetlne.

Race albo bomby świetlne. Jedno i drugie na spadochronach. Na płynnym przyspieszeniu widać że światełka przemieszczają się z prędkością wiatru i opadają w kierunku morza. Kolor też pasuje.

Portret użytkownika patriota

Jeszcze jedno pranie mózgu.Po

Jeszcze jedno pranie mózgu.Po to aby ludzie nie odróżniali prawdy od kłamstwa.Zamydlanie,dezinformacja i ośmieszanie zagadnienia ufo,aby móc dalej pod tym płaszczykiem kreować własne rządowe cele na oczach ogłupianego społeczeństwa.A czy stoi za tym ufo? Dalej nie będziemy prędko wiedzieć.

Strony

Skomentuj