Masowe opętanie w Kolumbii po nieostrożnych zabawach z tabliczkami ouija

Kategorie: 

Źródło: kadr z YT

Przed kilkoma dniami w kolumbijskim mieście Lloro, doszło do masowego opętania młodych ludzi bawiących się w seans spirytystyczny z wykorzystaniem mobilnych aplikacji symulujących działanie tak zwanej tabliczki ouija. Na skutek tych zabaw aż 20 osób zostało rzekomo opętanych i nie było z nimi normalnego kontaktu.

Tym razem opętanie dotknęło uczniów miejscowej szkoły rolniczej w Lloro. W sumie aż 20 osób zaczęło się dziwnie zachowywać po sesji z ouija. Ludzie krzyczeli, miotali się i wydawali gardłowe dźwięki. Przerażeni świadkowie próbowali ich unieruchomić i przetransportować do miejscowego kościoła.

Burmistrz Lloro był wstrząśnięty tym co widział. Młodzi ludzie bez powodu krzyczeli, że idzie po nich diabeł po czym nagle mdleli. Wezwani na miejsce lekarze rozkładali ręce twierdząc, że nie zdołali odnaleźć naukowego wyjaśnienia dla ich zachowania.

Takie zjawiska zdarzają się od niedawna w Kolumbii. Szczególnie spektakularnie wyglądało masowe opętanie, do którego doszło 29 kwietnia ubiegłego roku w Kolumbii. Na skutek nieostrożnych zabaw z tabliczkami ouija, doszło do opętania aż 80 osób. Byli to uczniowie szkoły  Elsa Perea Flores w Tarapoto w Kolumbii. Wygląda na to, że i tam młodzież wyzwoliła siły, których nikt nie był w stanie kontrolować.

Igranie z okultyzmem potrafi być bardzo niebezpieczne. Czasami nieświadomie poruszy się siły, które potrafią wywołać spore zniszczenie. Jednak moda na wywoływanie duchów trwa i o tym jak bardzo niebezpieczna jest to praktyka przekonuje się coraz więcej młodych ludzi. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika leszkin

BZDURA  nie istnieje zaden

BZDURA  nie istnieje zaden duch zadna zjawa czy demon, to wszystko bujdy, kazda, ale to kazda religia opiera sie na kłamstwie, cos takiego jak religia to wymysł kontroli mas, ludzie juz nie sa ciemni jak kiedys, ze tylko ksiadz umiał na wsi czytac i pisac, sa ludzie ktorzy oferuja miliony za pokazanie im czegos paranormalnego, i jeszcze nikt taki sie nie znalazł, a ci co sie zgłaszali to oszusci, człowiek jest jak inne stworzenia na tej planecie, no moze nawet gorszy, gdyz zabija masowo inne gatunki  bez szacunku do nich,. prosze popatrzec jak traktujemy inne zwierzeta, jesli umrzesz, to tak jak bys zgasił telewizor, bedzie ciemno i koniec, a ciebie nie bedzie, ci co mysla inaczej beda rozczarowani... pozdrawiam

Portret użytkownika Dark

Jak niby Twoim zdaniem będę

Jak niby Twoim zdaniem będę rozczarowany, skoro uważasz że "Będzie ciemno i koniec, a ciebie nie będzie"? Wtedy nawet bym nie poczuł co to rozczarowanie.

A w swoich ateistycznych poglądach zastanowiłeś się może skąd się one wzięły? Odpowiedź jest prosta, uważasz że nie ma nic po śmierci ponieważ nie pamiętasz co się działo przed tym życiem. Tak niewiele potrzeba żeby przekonać Cie że po śmierci nic nie ma.

Co do Jamesa Randiego którego zapewne masz na myśli, to jak sobie wyobrażasz by facet który utrzymuje się ze swojego sceptycyzmu, nagle wyjdzie przed szereg i powie - "wiecie co? myliłem się". Prędzej piekło zamarznie.

Twojej wypowiedzi co do duchów/zjaw/demonów nawet nie będę komentował, bo nie masz żadnej wiedzy o tym jakie rzeczy się dzieją z ludźmi którzy posunęli się za daleko.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Sio

Z wywoływaniem duchów czy

Z wywoływaniem duchów czy nawet demonów jest tak jak z piciem żóbra. Jeden wypije ich 12 i jest w porządku a jak baca czy baron wypije jednego to bełkocze od rzeczy.

Znam takich, którzy posyłają demony tu i tam i nic im nie jest. I znam takich, których mdlitwa doprowadziła do szaleństwa. Wszystko jest wzglądne i prawa nie są takie same dla wszystkich

Portret użytkownika b@ron

wreszcie piszesz coś z sensem

wreszcie piszesz coś z sensem... twoje badania statystyczne bezdyskusyjnie pokazują czym grozi niepicie żubra... po dwunastu żubrach nic nie jest, po jednym się bełkocze, a jak ktoś tak jak np. ty sio... nie wypije ani jednego żubra, to już pierdo.i bez składu ... wnioski nasuwają się same... trzeba wypić 12 żubrów ... i bedzie okej

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj