Masywna bryła lodu spadła na ulicę w Londynie. Człowiek cudem uniknął śmierci

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

W londyńskiej dzielnicy Kew na jedną z ulic niespodziewanie spadła potężna bryła lodu. Incydent o dziwo nie wyrządził żadnych szkód - lód roztrzaskał się między człowiekiem a jednym z domów. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu.

 

Ciężka bryła lodu upadła z dużą prędkością tuż przy krawężniku. Kilka metrów dalej stał mężczyzna, który w tym czasie sprzątał ulicę. Niewiele brakowało, aby doszło do tragedii. Serhiy Mysehkov twierdzi, że miał wiele szczęścia.

Świadek tego zdarzenia, które miało miejsce w środę szacuje, że bryła lodu mogła ważyć około 20 kilogramów. Takie uderzenie z powodzeniem mogłoby zabić człowieka lub poważnie uszkodzić samochód.

 

Rzecznik Urzędu Lotnictwa Cywilnego powiadomił, że w skali roku dochodzi do około 30 takich zjawisk. Lód ten mógł uformować się na powierzchni samolotu pasażerskiego, gdy ten znajdował się na bardzo dużych wysokościach. Następnie gdy maszyna obniża wysokość lotu, lód podgrzewa się i odrywa, a następnie spada na powierzchnię Ziemi. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki. Wspomniany urzędnik nie wyklucza, że upadek potężnej bryły lodu mógł być rezultatem jakiegoś zjawiska meteorologicznego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

"Serhyi" nie Siergiej? Znaczy

"Serhyi" nie Siergiej? Znaczy ukrop! Widać banderowców nawet Niebo ma dość, tylko trochę nie trafili... Albo to ostrzeżenie od bogów, że jak się na terenie wymyślonego 100 lat temu przez Niemca pseudosłowiańskiego "starożytnego narodu ukraińskiego" nie skończy gloryfikacji Bandery, Szuchewycza i zwyrodnialców z UPA, UON, SS-Galizien, itd. to wkrótce lodu będą mieli pod dostatkiem - wujek Wołodia chyba jeszcze nie zlikwidował tych zimowych obozów na Syberii po wujku Józku...

 

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj