Materiał siewny obcych znaleziony w stratosferze ziemskiej

Kategorie: 

Źródło: journalofcosmology.com

Brytyjski astrobiolog, dr Milton Wainwright wysłał w górne warstwy atmosfery sondę, która dotarła do stratosfery ziemskiej. Uczony twierdzi, że urządzenie wróciło na Ziemię z tajemniczymi obiektami. Znalezisko nie było większe od ludzkiego włosa i sączyło się z nich coś w rodzaju śluzu.

 

Mikroskopijne cząstki badali naukowcy z University of Sheffield oraz University of Buckingham. Eksperci doszli do wniosku, że może to wskazywać na istnienie inteligentnego życia pozaziemskiego. Okazało się, że małe metalowe kulki zostały odkryta gdy sonda zasilana balonem wspięła się na wysokość 27 kilometrów. Znaleziono je w próbkach pyłu w stratosferze.

Dr Milton Wainwright, dyrektor wspólnego badania powiedział, że konstrukcja jest wykonana z tytanu i wanadu i wciąż sączyła się z niej "lepka" substancja biologiczna. Co więcej, naukowcy twierdzą, że znajduje się tam materiał genetyczny, który mógł być stosowany do rozpowszechniania pozaziemskiego życia na Ziemi.

 

Szerokość tych małych kulek to nie więcej niż średnica ludzkiego ludzkiego włosa. Analiza rentgenowska wykazała, że ​​sfera składa się głównie z tytanu z domieszką wanadu. Według jednej z wersji kulki niczym materiał siewny zostały wysłane na Ziemię przez nieznaną nadrzędną cywilizację, która de facto odpowiada za osiedlenie się na naszej planecie pozaziemskiego życia.

Profesor Wainwright twierdzi, że dowodem na to, że kulki przyleciały z przestrzeni kosmicznej jest to, że przyczepiona do niego sonda została uderzona przez jedną z nich po czym został ślad w postaci mikro krateru na sondzie, a to świadczy o nadanej dużej prędkości.  Naukowcy z innych ośrodków ostrożnie wypowiadają się o rewelacjach Brytyjczyków i zgodnie twierdzą, że konieczne są następne badania potwierdzające, czy ten materiał siewny jest powszechny w innych miejscach stratosfery.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika oja

Taaa... czytajcie Daily Mail

Taaa... czytajcie Daily Mail Wink
 
Wszystkie te rewelacje o kosmitach na ziemi wynikają z niewiedzy. Słuchajcie ludziska: Voyager wystrzelony w 1977 leci z prędkością 200000 km na godzinę. Pokonał dotychczas odleglość niecałych dwoch naszych układów słonecznych. załóżmy, że nasz US, czyli orbita Neptuna, ma wielkość złotówki. Najbliższa gwiazda alpha centuri w tej skali jest w odległości 100 m. Żeby pokonać takie odległości, cywilizacja musiałaby posiadać energię calej galaktyki. Jeżeli istnieje taka cywilizacja, to jej technologia jest niewyobrażalnie dla nas zaawansowana. Naprawdę ktoś taki nie rozbijałby się w naszej atmosferze. Nie wiedzielibyśmy raczej nawet, że tu są. Zresztą nie wysyłaliby żadnej "osoby", tylko roboty, po co mieliby narażac swoje życie? Nawet my, prymitywni ludzie, pracujemy nad takimi rozwiązaniami (np. żeby wysyłać roboty na wojne, jednostki bezzałogowe). Ale gdyby jakaś cywilizacja była tak zaawansowana, żeby w ogóle obejrzeć sobie inną planetę z takiej odległości, znalazłaby sobie odpowiednią, nie zamiszkaną, żeby nie robić sobie kłopotu. Nasz cały układ słoneczny w naszej galaktyce nie jest nawet rozmiaru jednego piksela... wracając do skal, jeśli znów nasz US jest wielkości zlotówki, to nasza galaktyka jest wielkości Europy. Wszystkie te Roswell i inne sensacyjne historie to robota armii amerykańskiej. Pewnie robili tam sami jakieś okropne eksperymenty i zeby gawiedź się za bardzo nie interesowała, sami wymyślili te bajeczki, a potem zaprzeczali, że to było UFO, żeby podkręcić dynamikę sprawy.

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Hah Dawno się tak nie

Hah Biggrin Dawno się tak nie uśmiałem Blum 3
Pytania:
nr1) Dlaczego nie napisał tego Tallin?
nr2) dlaczego? Dlaczego nas obsiewają?? czy np nie mogą obsiewać innych? Mi się kojarzy obsiewanie z sianiem przenicy...np takiej po zmarznięciu w zimie...

Chciałbym coś jeszcze napisać ale mi się już nie chce więc nie będzie dalej moich wywodów. Pozdrawiam

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika RCio

to się smiej ale moze z

to się smiej ale moze z siebie co ? bo to jest strona dla ciekawych swiata i wszechswiata a z tego co ja widze po twojim komentarzu to to ze jesteś polaczkiem któremó niec się nie podoba nic nie pasuje i umie tylko nazekać elo

Portret użytkownika Matsuri

"Profesor Wainwright

"Profesor Wainwright twierdzi, że dowodem na to, że kulki przyleciały z przestrzeni kosmicznej jest to, że przyczepiona do niego sonda została uderzona przez jedną z nich po czym został ślad w postaci mikro krateru na sondzie" Za dużo profesor lata w startosferze, że aż w przyczepioną do niego sąde uderzył mikro meteoryt.

Portret użytkownika Kazek12

A może to jakaś zaraza

A może to jakaś zaraza wpuszczona w atmosfere ziemską, tak jak w książce Wiliama Bramley'a pt. Bogowie Edenu, kiedy to w starożytności rozpuszczano zaraze  , od której w Europie zmarło wiele milionów osób. To moze byc to samo.

Portret użytkownika Polsky

Ah! A Blue zawsze ostatni?

Ah! A Blue zawsze ostatni? Smile Jak to się dzieje że Blue zaadoptowany jest gorzej upośledzony od dzieci? Ciekaw jestem czy wogóle te przypalanie ma jakiś sens? Pewnie ma bo gdybyście chcieli mnie zabić to nic prostrzego wystarczy wyjąć wtyczkę;) kocham was! Powaga! Ale wodą ziemi nie zaleje Smile Mam wrażenie, że was kocham a wy zrobicie wszystko, żeby blue nie cierpiał! Prawda?

Portret użytkownika Sunsky

  Tata taki opiekuńczy? A

 
Tata taki opiekuńczy? A zapomiał o Afryce! [ciach] do Afryki bo Cię jeszcze bardziej zniewolą! A co z naszymi dziećmi? Bawisz się a dzieci z tobą robią co chcą! [ciach] do Afryki tam też masz dzieci! 
 
 
 
edit: skasowano
ostrzeżenie za wulgarne słownictwo
/mod/

Portret użytkownika Polsky

zresztą z diabłem ciężko się

zresztą z diabłem ciężko się bawić! Dlatego zamiast po Afryce buszować to bym mu proponował pracę w ITI znaleźć co by się na grach wyżył i przewymiarował a nie mi nową arke noego każe budować! Potem mam niby wszystko wodą zalać Smile Kusi kusi! Draco to diabeł! lelelele Blum 3

Portret użytkownika El Koto

Dnia pierwszego lutego 2015

Dnia pierwszego lutego 2015 roku w imieniu ruchu Chabad Lubawicz, rabin Abraham Aronian przedstawiciel centralnego rejonu Kfar Saba ogłosił, że żydowski mesjasz. (tj. antychryst) żyje już na świecie. Pod kanonicznym dokumentem stwierdzającym autentyczność tej informacji podpisało się 45 czołowych rabinów z Izraela i innych części świata. Czy kandydat na żydowskiego mesjasza naprawdę istnieje, czy nie, nie jest teraz najistotniejsze. Ważne, że oni w to wierzą i będą gotowi zrobić wszystko, aby ich mesjasz został ogłoszony … i narzucony nie tylko dla nich, ale zgodnie z żydowskimi planami – dla całego świata. Jako, że  ruch Chabad Lubawicz jest bardzo wpływowy, wydarzenia tego nie można pominąć, jako mało istotne.

Portret użytkownika Polsky

A pan to co? Faszysta?

A pan to co? Faszysta? Przepraszam a co za różnica jaka religia? Wszyscy jesteśmy tacy sami! Tacy sami tylko diabła trzeba wywalić. Diabła! Gdzie najwięcej jest diabła? gdzie najbardziej pokazuje swoje oblicze? W Libi! Dlaczego tam? kradnie i kradnie i kradnie i kradnie! Problemem diabła jest brak umiaru! Więc trzeba go zlikwidować bo morduje dzieci!

Portret użytkownika El Koto

Wróćmy do podstaw. Co do tego

Wróćmy do podstaw. Co do tego czy wszyscy są tacy sami zdania są obecnie podzielone. Gatunek ludzki w krwi ma hemoglobinę czyli żelazo i to jest jego głównym składnikiem krwi który barwi ją na czerwono. Gady zamieszkujące planetę Ziemię, mają we krwi hemocyjaninę opartą na miedzi i stąd błękitne zabarwienie koloru krwi ...  Różnica jest tylko w tym jednym składniku cała reszta jest taka sama.
Co do Faszystów to nie rozumiem o co kaman panu chodzi ? Nic o religiach nie pisałem. To tylko informacja bez agitacji religijnej i bez komentarza. Dlaczego pana obraża radosna wieść o tym że na świecie jest już obecny Prawdziwy Mesjasz ? W zeszłym roku wybudowali mu nawet Świątynie Salomona:
https://www.youtube.com/watch?v=brsz3OIti90
http://www.proroctwa.com/falszywa-swiatynia-salomona-juz-istnieje.htm
Ciekawe czy Mosiah w wolnych chwilach gdy zabija nudę podczas ukrywania się przed ''ujawnieniem'' - uczestniczy w dyskusjach na forach ?
Blum 3

Portret użytkownika El Koto

O_O jaka romantyczna fotka!

Shok jaka romantyczna fotka! Dzięki podoba mi się. (Biedny kiciuś - pewnie psotnik?) W zamian daje Ci Baca zdjęcie koleżanki aszkenazistki z Izrahella. (Ach ten nos!) Ona też czasem czyta Twoje posty ale tylko za pomocą translatora bo nie umie jeszcze ludzkiej mowy zbyt dobrze.

Portret użytkownika Cabaj

Nie trzeba ani płacić, ani

Nie trzeba ani płacić, ani mieć specjalistycznej aparatury by skontaktować się z przybyszami.Wystarczy popracować trochę nad sobą i przypomnieć sobie uśpione zdolności by móc kontaktować się na odległości o wiele większe niż pojmowane na Ziemi.Jeśli dana osoba mocno chce, może nawet kontaktować się osobiście ze Stwórcą i w dodatku będzie miała odpowiedź, ale do tego wszystkiego należy włożyć trochę OSOBISTEGO WYSIŁKU i nie zadawać błahych pytań.Generalnie przy nawiązywaniu kontaktów należy być bardzo ostrożnym, gdyż istnieją tak sprytne i świetnie maskujące się nieprzyjazne istoty, że trudno jest je odróżnić od tych dobrych.Myślę, że jako ludzkość, swoim zachowaniem sami wybierzemy z kim się będzie można kontaktować, bo istnieją na Ziemi różni przybysze, którzy przyglądają się zachowaniom ludzi i wyciągają z tego wnioski.
 

Portret użytkownika icee

Ludzie są tak bardzo pewni w

Ludzie są tak bardzo pewni w otwieraniu się na różne moce i próbach kontaktu... Tak łatwowierni w tym co "tam" widzą i słyszą... Wiem czym jest rzeczywisty świat i jak mniej więcej działają ludzie, co nimi kieruje, co motywuje. To jest mój świat na który mam wpływ, który potrafię odbierać i przetważać dzięki mojej ludzkie powłoce pełnej receptorów. Mam oczy, uszy, potrafię poznawać i poruszać się... Jest wiele rzeczy do zrobienia, zwiedzenia, nauczenia się że, życia mi nie starczy... Też kiedyś chciałem wiedzieć co jest tam po drugiej stronie. Czym jest moc wpływająca na wszystko, kim jest stówrca, duch, niematerialny byt... chciałem polegać na sile swojej woli w świecie tzw. oobe... Co odkryłem? To że istnieje strach którego nie można opanować, byty które mogą przedstawiać się jako każdy i wpływać na moją prywatną rzeczywistość, jeśli się na nie otwieram. Nie mamy takiej siły by kontrolować eteryczny świat... Możemy sie tylko na taki świat otwierać za pomocą siły woli i nieustannie pragnącej "poznania" świadomości. Tu jest półapka. Jeśli raz Ci się uda, tam wejść... otwierasz jakby wrota, których nie możesz już sam zamknąć. Nie masz na to wpływu, czy chcesz tam być czy nie... To cię tam zabiera, okłamuje cię, chce dać ci siłę i umiejętności paranormalne. Kiedy je przyjmiesz tracisz własną wolność, odbierasz sobie wolę, "to" ci ją odbiera. Ostrzegam was przed egoizmem w działaniu, przed praktykami okultystycznymi - bo wiedza tajemna to okultyzm i tak to trzeba nazywać. Jeśli chcecie działać i odkrywać prawdę. Uczcie się ludzi, kontrolowania emocji. Naprawiajcie świat uśmiechając do wrednej sąsiadki, mówiąc dzieńdobry do ponuraków. Nieście własne światło innym. To jest nasz świat i to nasza plansza do gry. Nie dajcie się zwieść i nie traćcie życia nad ezoterycznymi przygodami, nic wam to nie da, a dużo możecie stracić. Powodzenia. 

Portret użytkownika krzyma7

  ADMIN , proszę zrób coś z

 
ADMIN , proszę zrób coś z tego , to tu jest dowód tego co się dzieje w naszej atmosferze , ten film chyba wyjaśnia wszystko i wyczerpuje temat smug chemicznych .
Najlepszy niemiecki film dokumentalny na temat Chemtrails!

Portret użytkownika baca

materiałem siewnym nie z tej

materiałem siewnym nie z tej ziemi jest między innymi kukurydza - to coś, co każdy zna jest w pełni sztuczną rośliną i niezdolną do samodzielnej ewolucji albo rozmnażania...
tylko żmudna praca ludzików czyli zrywanie kolb a potem sadzenie jest w stanie sprawić że ta roślina nie wymiera, bo gdyby nie ludzie kukurydza by na pędach bezpotomnie zgniła i w zyciu sama się nie rozsiała dając nowe pokolenie...
no i jeszcze nie jest ona z niczym genetycznie spokrewniona na Ziemi tak więc jest sztuczna kompleksowo...
kolesie ze środka Ziemi pewnie ją dla nas stworzyli, podobnie jak banany - to prawdopodobna wersja w przypadku cywilizacji zaawansowanej... nieprawdopodobne kompletnie jest że jakieś kolby kukurydzy z kosmosu na Ziemię przywędrowały i spadały jak meteoryty Smile

Portret użytkownika benet

 Baca ci kolesie ze środka

 Baca ci kolesie ze środka Ziemi to Koncern Monsanto "twórcy" GMO,,aspartamu,roundupu itd.

    "Wszystkie gigantyczne korporacje nastawione są wyłącznie na zyski ale Monsanto zdecydowanie przewyższa rywali, konsekwentnie niszczy naturalne środowisko i przejmuje kontrole nad żywnością, zmieniając życie na ziemi w piekło"  cytat zaczerpnąłem z artykułu, który znajduje się w poniższym linku, jak ktoś zainteresowany, to proszę bardzo: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/monsanto-historia-zniewolenia-ludzkosci-2014-12  

                                                     
                                                                                                                                                                                                 

Portret użytkownika drako_tr.

Czemu głupoty…? Myślę, że

Czemu głupoty…? Smile
Myślę, że jeden z obcych ujrzał naszego, naszą, no wiesz, to nasze „coś”, i zwyczajnie mu „pociekło”…tylko nie wiem, czy z podniecenia, czy ze śmiechu Biggrin
[ciach]
Oho, widzę, że jeden z mod-ów jest zwolennikiem palikociarni… to może, linka dam, bo bez obrazka mój komentarz stracił sens… :/
Dodam, że „foto” było na temat, i nie odbiegało zbytnio od wątku w artykule.
 
http://www.iv.pl/images/31827479680020151085.jpg

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika benet

drako_tr.  myślę, że Kuzyn

drako_tr.  myślę, że Kuzyn usunął zdjęcie, bo mógł to odczytać jako promowanie kandydatki Angel na?... kuchfa nawet klawiatura mi odmawia napisania na co toto chce kandydować ... ale do tematu... otóż, ja mam takie podejrzenie, że temu obcemu pociekło ze wstydu, bo tak naprawdę to "coś" jest ich i oni wiedzą, że my o tym wiemy Biggrin

Portret użytkownika drako_tr.

Jeżeli to kuzyn [ciach]-nął

Jeżeli to kuzyn [ciach]-nął fotkę, to cofam „…zwolennikiem palikociarni”, bo ten moderator, dlatego, że jest obiektywny i rzeczowy, zaskarbił sobie moje „względy”, i darzę Go szacunkiem.
Odnośnie trzeciej opcji, mianowicie wstydu, nie przyszła mi ona wczoraj do głowy, i faktycznie, jest najtrafniejsza :/

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika KoFiPL

 Myślę że ratują nas przed

 Myślę że ratują nas przed skażeniem Fukushimskich stopionych reaktorów, to skażenie rozprzestrzeniło się na cały nasz glob, oni wiedzą doskonale że koniec z nami, bo nie potrafimy się z tym problemem uporać, jedynie co robimy to powstrzymujemy od ponownego wybuchu, a to tak smrodzi bez przerwy już od prawie 4 lat!
Tego ciągle przybywa i przybywa, aż szlak wszystko trafi... Ja już czasami płuca czuję i krtań, a ani nie piję ani nie palę i uprawiam sport nie na byle jakim poziomie...
 
A minusujcie sobie ile wlezie moją wypowiedź - życie wam pokaże prawdę, ja nie muszę...

Portret użytkownika Q...

Ograniczenie się do

Ograniczenie się do dziesięciu papierosów dziennie pozwala na względnie sprawne samooczyszczanie się płuc z produktów spalania papierosów.
Spowoduje to że będziesz miał silniejsze wydzielanie śluzu z oskrzeli i mniejsze narażenie na ekspozycję  od wewnątrz ze strony promieniowania jonizującego.
Niemniej jest to jak leczenie bólu ręki odcięciem jej, z uwagi na wielość substancji szkodliwych w dymie z papierosa.  
Po za tym nikotyna silnie uzależnia i od pewnego momentu zaczniesz sięgać znowu po więcej, dlatego nie polecam tego typu "prewencji".
Ale potencjalnie jest sposób min. na chorobę popromienną:   "Protect yourself from radiation PL"  https://www.youtube.com/watch?v=6xn-6fupVmI

Portret użytkownika KoFiPL

Nie chce żebyś moją odpowiedź

Nie chce żebyś moją odpowiedź odczytał odgryźliwie i dokuczliwie.
Napiszę Tobie panie Q tak:
Przestań wierzyć w to co jest tylko na ekranie monitorów, a zacznij sprawdzać wszystko na własną rękę tak aby twoje oczy widziały wyniki twojej pracy ale nie przez monitor cudzej kompilacji obrazu.
 
Niech pan zbada ile ma herbata i tytoń Bq, to sobie zdasz sprawę że to co wiedziałeś do "tej chwili" dawno już się zdezaktualizowało i jest już nie aktualne i nie ważne i nigdy za twojego życia aktualne już nie będzie...
Tu już nie chodzi o nikotynę i substancje smoliste : [
 
 

Portret użytkownika pasjonat

Kofi anan czytasz czasem co

Kofi anan czytasz czasem co sam nabazgrasz ?
Bekerel tez sie zdeaktualizowal teraz uzywa sie milisilwertow jako dawki wchlaniania substancji promieniujacych
w herbacie grozniejsze jest aluminium od tego jaki % radioaktywnosci jest w czekoladzie grzybach czy tytoniu...
A Ty na wlasna reke z czego sprawdzasz ?

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj