Meksykanin zbliżył się do lewitującego pojazdu UFO i go dotknął - sensacyjne nagranie video !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Coś się wielkiego dzieje w świecie ufologii. Senat USA oficjalnie bada zjawisko nieznanych nauce inteligencji. Ujawniane są nagrania wojskowych zaawansowanych systemów rejestracji obrazu. Pojawiają się poważni wojskowi świadkowie spotkań z UFO. Pomimo tego na świecie ciągle istnieje spora grupa ludzi odrzucających istnienie tzw. "kosmitów". Tak ich nauczono w szkołach, wyprano im mózgi. Darwinizm jeszcze istnieje, jeszcze funkcjonuje, ale to już jego koniec. Coraz więcej ludzi nagrywa niezwykłe rzeczy, byty z innych wymiarów - Obcych, a także wytwory ich technologii, ich myśli.

 

 

W Polsce ciągle jeszcze pojawiają się głosy otumanionych redaktorów, zaprzeczających faktom i wojskowym rządowym informacjom. Sprawa przerasta ich, lepiej jest wmawiać wszystkim, że fani UFO to wariaci-oszołomy-cykliści i foliarze. Na szczęście prawda wychodzi na jaw, wbrew darwinowskiemu poglądowi elit.

Od około roku (licząc od 2023) słychać z Meksyku o nowym UFO kontakterze Juanito Juanie (Huanito Huanie). Nazywa siebie Juanito Juan, pochodzi z północno-zachodniego meksykańskiego Tamaulipas i są tacy, którzy uważają go za "wybrańca" „Przypadek Juanito Juana jest niezwykły, udało mu się uchwycić (już przeanalizowane zdjęcia), na których wyraźnie widać obecność UFO w regionie Tamaulipas” – powiedział Juan Carlos Ramon Lopez Diaz, prezes Stowarzyszenia Badawczego Naukowiec UFO z Tamaulipas (AICOT).

W marcu ubiegłego roku w wywiadzie przeprowadzonym z youtuberem specjalizującym się w zjawiskach UFO, Josepem Guijarro, Juanito Juan podzielił się szczegółami ze swojego życia według stanu na sierpień 2022 r., kiedy udało mu się uchwycić wyraźne obrazy latającego dysku. Od tego czasu jego obserwacje UFO w dalszym ciągu zaskakują wszystkich sceptyków: „Od dziecka miałem obserwacje, widziałem kule, a z biegiem czasu, w młodości, nadal widziałem tego typu zjawiska, ale starałem się nie zwracać na to zbytniej uwagi w obawie przed tym, co ludzie powiedzą” – wyjawił . Juan Manuel Sanchez, to jego prawdziwe nazwisko, zajmuje się naprawą pojazdów, wyjaśnił, że początkowo nie miał zamiaru udostępniać swoich zdjęć, ale spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami stały się tak częste, że poczuł potrzebę upublicznienia tych zdjęć. „Chciałem, żeby ludzie otworzyli oczy. To jest prawdziwe, to się dzieje”.

Jego zdjęcia UFO pojazdów są niezwykłej jakości. Zostały przeanalizowane przez meksykańskich ufologów. Wszystkie są uznane za prawdziwe. Huanito Huan (Juan Manuel Sanchez) nagrywa także video, na których widać w jego obecności nieznane rodzaje pojazdów Obcych, albo lewitujące kule kosmitów - sztuczne kosmiczne inteligencje, jako konstrukcje nieznanych ludzkości inżynierów. Udalo mu się wyczuć i zarejsestrować na kamerze wiszący pojazd-istotę w pobliżu meksykańskich piramid. Jednak najwiekszą sensacją jest to co zarejestrowały jego domowe kamery CCTV !

Posiada ich kilka w środku i na zewnątrz-na murach jego domu. Na przestrzeni miesięcy nagrały kilka razy sondę obcych - pojazd kulę - wielkości piłki, potrafiący bezgłośnie lewitować, jak i latać dookoła jego posiadłości i coś jakby skanować-badać, wydaje się być kosmiczną sztuczną inteligencją, należy do niej. To jeszcze nic, bo po pewnym czasie, kiedy napotkał UFO pojazd w swoim domu postanowił zbliżyć się do niego i nawet go dotknął, na szczęście całą sytuację nagrał na video. Możecie to sensacyjne video obejrzeć w dołączonym tu filmie. Huanito Huan dołączył to światowej klasy kontakterów, którzy przełamują zmowę milczenia w sprawie UFO inteligencji, albo jak wierzymy w stprawie: duchów Obcych, aniołów, demonów oraz bytów bionicznych-biorobotów, czy innego rodzaju wytworów starożytnych "bogów". Z tego powodu niektórzy zastanawiają się czy UFO istoty to byty pozaziemskie, z innych wymiarów, czy moze pochodzą z Ziemi, lub z Ziemi, ale z innej rzeczywistości, leżącej tuż obok nas ? W tej sprawie wysnuto "hipotezę pozaziemską".

Pochodzenie terminu „hipoteza pozaziemska” jest nieznane, ale wydaje się, że jego użycie w drukowanych materiałach na temat UFO datuje się co najmniej na drugą połowę lat sześćdziesiątych XX wieku. Francuski ufolog Jacques Vallee użył go w swojej książce "Wyzwanie nauki: tajemnica UFO" (ang. "Challenge to science: the UFO enigma") z 1966 roku . Został on wykorzystany w publikacji francuskiego inżyniera Aime Michela w 1967 r. przez Jamesa E. McDonalda na sympozjum w marcu 1968 r. oraz ponownie przez McDonalda i Jamesa Hardera podczas zeznań przed Kongresową Komisją ds. Nauki i Astronautyki w Lipiec 1968. Sceptyk i darwnista Philip J. Klass użył go w swojej książce z 1968 roku "UFO – zidentyfikowane". W 1969 roku fizyk Edward Condon zdefiniował „hipotezę pozaziemską” lub „ETH” jako „pomysł, że niektóre UFO mogą być statkami kosmicznymi wysłanymi na Ziemię z innej cywilizacji lub przestrzeni innej niż Ziemia lub z planety powiązanej z bardziej odległą gwiazdą ”, prezentując jednocześnie ustalenia szeroko dyskutowanego znienawidzonego Raportu Condona.

Niektórzy badacze sugerują, że UFO istoty mogą być ciałami bionicznymi, wykorzystywanymi przez byty niematerialne-duchowe, coś na wzór filmu "Surogaci" (2009), służącymi do kontaktu z istotami ziemskimi-materialnymi, czyli ludzmi. Z drugiej strony, możliwe są i inne wyjaśnienia, znacznie bardziej zbliżone do religii, i to większości religii tej planey, w których istoty wyższe ingerują w ludzką płciowość tworząc nowe typy istot, ale o tym innym razem. Na tą chwilę zapraszamy do obejrzenie wielkiego UFO ujawnienia z Meksyku ! I to bez zgody rządów, czy jakichś dziwnych ministerstw prawdy...!

Huanito Huan UFO kontakter dotyka lewitujący pojazd UFO - sensacyjne nagranie i wielkie ujawnienie!!

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alojzy Kukaracza

No nie mogę, znowu teksty o

No nie mogę, znowu teksty o "ufo-duchach" do tego przesłanki religijne. Później mainstream wyśmiewa się jak tylko wspomni się o obcych cywilizacjach - nic dziwnego jak takie rewelacje zawiera się w artykułach, to już poziom gazetki Fakt...

Co do samego wideo - ciekawe czemu nie zapalił światła w pomieszczeniu w którym znajdowała się ta niby sonda? Bo byłoby widać że to cgi?

Jestem przekonany, że kosmici istnieją i odwiedzają naszą planetę ale to co tutaj zostało pokazane i do tego opisane to bujda na resorach. Podobnie jak domniemany film z przesłuchania szaraka w jakimś ściemnym pomieszczeniu, nagranie niby sprzed kilkudziesięciu lat a widać wyraźnie że to cgi. Ludzie zejdźcie na ziemię, traktujcie temat poważnie zamiast wypisywać bajki.

Portret użytkownika wiktor wektor

Przecież tych bredni

Przecież tych bredni wypisywanych przez typka o pseudonimie *inżynier magister* = *homo sapiens* to nawet czytać nie warto, a już w szczególności tych komentarzy które zamieszcza wszędzie i wielokrotnie. To idiota schizofremik czyli zwykły czub.

Portret użytkownika BTwing

JPRD nie wierzę. Jaki drut?

JPRD nie wierzę. Jaki drut? tam z lewej strony jest ręka.

Kilka razy osobiście widziałem niezidetyfikowane obiekty na niebie. Coś co wygladało jak Starlink nagle zmieniało trajektorję lotu grubo ponad 90 stopni i z o wiele większą  prędkością odlatywało, lub migający rząd świateł (naprzemiennie od lewej do prawej). Niestety przez takie filmiki przestaje mnie dziwić sceptycyzm moich znajomych.

 

Portret użytkownika kotJones

Po pierwsze: czytam artykuł i

Po pierwsze: czytam artykuł i coś mi nie odpowiada w konstrukcji zdań, skądś to znam... I dobrze myślałem bo autorem jest Pan powyżej o nicku Homo sapiens. Zaczynam podejrzewać że jest to jeden z adminów, a nie zwykły user.

Po drugie: nie dość że w komentarzach tego Pana jest rzeka indoktrynacji to jeszcze w samym artykule. Niech każdy wierzy w co chce ale osobiście nie jestem chrześcijaninem i w ogóle nie uznaję do końca żadnej religii więc odnoszę wrażenie jakby ktoś cały czas usiłował mi wmówić tylko sobie objawioną prawdę.

Nie ma w polskim internecie poważnej strony poświęconej ufo i innym zjawiskom parapsychologicznym, więc szanujcie czytelników i starajcie się być bardziej obiektywni zamiast cytować co chwilę Biblię.

Mamy doczynienia z kompletnie wykraczającym poza nasze zrozumienie zjawiskiem, więc miejmy bardziej otwartą głowę zamiast doklejać do tematu łatki wyznaniowe. 

Bez urazy.

Portret użytkownika Homo sapiens

Nagrania od Huanita Huana są

Nagrania od Huanita Huana są wspaniałe, tak jak jego zdjęcia ! Pamiętam za komuny to tylko można było pomarzyć o czymś takim, żeby zobaczyć takie nagrania. Szkoda tylko że nagrania z Las Vegas nie są tak dobre bo byśmy zobaczyli prawdziwych szaraków i reptilian, ale to pewnie kiedyś też się uda nagrać ! W tym roku mamy bardzo dobre dwa super spotkania z UFo, ten z Las Vegas i te Huanita ! Te rzeczy ciężko ogarnąć, na szczęście rządy nie dały rady tego zatuszować ! UFO istnieje, nie mam najmniejszych wątpliwości, tylko szaleńcy i opętańcy od darwina będą ciągle zaprzeczać. Z drugiej strony świat UFO potwierdza wszystko co jest w religiach jakie mamy na planecie Ziemia, a do tego mało kto jest w stanie uwierzyć że Ziemia została stworzona, terraformowana i do tego Super Inteligencja stworzyła ludzi ! Jak by tego było mało trwa jakiś kosmiczny konflikt sił dobra i zła Efezjan 6:12 - Synów ciemności i Synów Światłości !

To co nagrywa Huanito to coś pięknego, to obala całą narrację darwinistów i wszelkiej maści enwuowców od marksizmu naukowego ! UFO istoty są wszędzie, jest ich dużo i są niewidoczne, z reguły, są częściowo cielesne, ale także niecielesne, albo są stworzone z innych rodzai materii, co także potwierdza Biblia !

Termin „Synowie Światłości” pochodzi ze Zwoju Wojny, oznaczony jest jako 1QM, znany również jako „Wojna synów światłości z synami ciemności”, jeden z siedmiu pierwszych zwojów znad Morza Martwego odkrytych w Kumran w 1947 roku w „grocie numer jeden”. Górna część zwoju z marginesem szerokości 3 cm, zachowała się niemal w całości w dobrym stanie, dolna natomiast uległa zniszczeniu. Pismo pochodzi z ręki biegłego pisarza (jednego z pierwszych wyznawców Jezusa, jak tego dowodzi doktor Ken Johnson, objawiał się od jakiegoś czasu Esseńczykom pod postacią „Nauczyciela Sprawiedliwości”), który z wyjątkiem ״jod” i ״waw” używanych zamiennie, odróżniał starannie wszystkie litery alfabetu hebrajskiego oraz odmienną pisownię liter końcowych. Nieliczne zaś błędy pisarz ten starannie poprawiał umieszczając nad linią opuszczone litery. Względy paleograficzne przemawiają za tym, że w obecnej postaci zwój ten został napisany przed zburzeniem świątyni jerozolimskiej w r. 70. Zwój zaczyna się od słowa „hamilhamah” — wojna. Istniejącą przed nim lukę w tekście należy uzupełnić słowami ,,ta jest reguła porządku wojny”. Otóż treść tej reguły wojennej przedstawia się następująco, proszę zwrócić uwagę na podpunkt dziesiąty: 1) Wprowadzenie. Autor charakteryzuje na wstępie wrogów ״Synów światłości”. 2) Koniec walk i ostatnie plany bojowników. 3) Przepisy dotyczące sprawowania obrzędów religijnych i plan 40-letniej wojny. 4) Trąby wojenne, ich przeznaczenia, zastosowanie oraz inskrypcje. 5) Chorągwie bojowe zgromadzenia. 6) Uzbrojenie oddziałów. 7) Formacje bojowe. Dirol Wiek poszczególnych członków formacji zbrojnych. 9) Rola kapłanów w bitwie. 10) Manewry taktyczne specjalnie uzbrojonych jednostek, których poszczególne oddziały pozostają pod stałą opieką aniołów. 11) Modlitwy i wezwania, przypuszczalnie arcykapłanów, przed bitwą. 12) Modlitwy po zwycięstwie. 13) Modlitwy po pierwszej walce a przed drugą “i modlitwy końcowe.” Te 13 punktów to właściwie, w większej części, dokładne wskazówki jakie wygłasza, a wręcz wykrzykuje Ks. Natanek ! Na dodatek Ks. Natanek, jak sam twierdzi ma kontakt z samym Chrystusem, co szczerze powiedziawszy nie powinno dziwić żadnego Chrześcijanina. Tak jak Synowie Światłości w Qumran mieli tuż przed przybyciem Zbawiciela kontakt z Synem Boga, tak też kontynuator Świętej Wojny z Synami Ciemności loży iluminackich Ks. Natanek posiada instrukcje podyktowane mu przez Super Potężną Istotę Logosu. Księga Wojny z Qumran podaje przepisy odnoszące się do czasów, w których gmina była, lub miała być, w walce z ״synami ciemności”, i stanowi niejako podręcznik duchowego bojownika. Duchowy super podręcznik Synów Światłości stanowi także pewnego rodzaju rytuał, zawiera bowiem zbiór przepisów rytualnych.

Np. w drugiej kolumnie spotykamy najpierw przepisy odnoszące się do sprawowania ofiar i obrzędów religijnych, a następnie równie drobiazgowe przepisy wojenne, które szczegółowo regulują sposób prowadzenia świętej wojny. Obecność bowiem Izraelity na wojnie i kapłana przy ołtarzu stanowi jedną służbę. Wojna ta jest wojną świętą całego ludu. Każdy akt tej wojny jest również święty, ponieważ zmierza do usunięcia Beliala i jego zwolenników ״synów ciemności”. Księga wojny omawia szczegółowo rolę kapłanów jaką spełnić mają w walce ״synów światłości” z ״synami ciemności”. Niemało miejsca w księdze zajmuje również angelologia. Archanioł Michał jest opiekunem całego ludu świętego. W Księdze Wojny nie spotykamy żadnej wskazówki co do czasu jej powstania, prawdopodobnie była pierwszą Księgą pochodzącą z innego wymiaru od nadchodzącego Pana Światłości – Jezusa Chrystusa.

Symbolika światłości w wielu kulturach ma pozytywne odniesienia i staje się opozycją do ciemności, w której człowiek czuje się niepewnie, i dlatego nadaje jej negatywne znaczenie. Światłość, ze względu na swoją nieuchwytną formę, symbolizuje rzeczywistość duchową, mistyczną, często sferę boską. Według mieszkańców Qumran ciemność to niegodziwość, a światłość to sprawiedliwość (1QS 1,5) Wspólnota z Qumran w szczególny sposób uwypuklała dwie przeciwstawne drogi życia ludzkiego. Drogą światłości podążają wszyscy czyniący dobro, na drogę ciemności schodzą czyniący zło. Przychodzący Mesjasz będzie „światłem narodów i nadzieją tych, którzy smucą się w sercach swoich” (1 Hen 48,4; por. 1 Hen 48,4). Między synami światłości i ciemności toczy się nieustanna walka, która zakończy się, gdy Bóg przybędzie na Sąd Ostateczny i przyzna zwycięstwo synom światłości. Synowie światłości powinni być zawsze gotowi do ostatecznej walki eschatologicznej z synami ciemności, z wojskami Beliala (1QM 1,1.10.13)

Darwinizm jest dawno obalony przez II zadadę termodynamiki ! Cywilizacja Boska z poziomu VII potrafi stwarzać całe kosmosy !

Druga zasada termodynamiki mówi, że entropia układu zamkniętego nie może się zmniejszyć: każdy układ pozostawiony samemu sobie, zawsze ma tendencję do przemieszczania się od porządku do nieporządku, jego energia ma tendencję do przekształcania się w niższe poziomy dostępności (do pracy), ostatecznie stając się całkowicie przypadkowym i niedostępnym do pracy. Pisarz i naukowiec Isaac Asimov wyjaśnił: Wszechświat jest coraz bardziej nieuporządkowany! . . . Wszystko, co musimy zrobić, to nic, a wszystko się psuje, rozpada, psuje się, zużywa samo z siebie — i o to właśnie chodzi w drugim prawie. Innymi słowy, z biegiem czasu wszystko zmierza w kierunku nieładu, przypadkowości i dezorganizacji.

Ewolucja naturalistyczna wymaga, aby każdy system fizyczny, od poziomu atomowego w górę, był wynikiem spontanicznego, coraz bardziej złożonego i uporządkowanego procesu składania. Darwin zasugerował na przykład, że żywe organizmy powstały w wyniku długiego ciągu nieskończenie złożonych, ale przypadkowych procesów ewolucyjnych. Gdyby Ziemia była układem całkowicie zamkniętym, taki postęp byłby całkowitym pogwałceniem drugiej zasady termodynamiki. Należy jednak zauważyć, że nasza planeta nie jest zamknięta pod względem termodynamiki, głównie ze względu na pozyskiwanie energii ze słońca. Tam, gdzie koncepcje takie jak ewolucja naturalistyczna są sprzeczne z drugą zasadą termodynamiki, dzieje się to w ogólnym, wielkoskalowym ujęciu.

Trend, zgodnie z tymi prawami fizycznymi, jest taki, że entropia wzrasta, a zatem naturalne procesy muszą się załamywać, a nie budować (lub ewoluować w coś bardziej skomplikowanego).

Prosta obserwacja empirycznie potwierdza prawdziwość drugiej zasady termodynamiki. Maluj na wiórkach domowych i peelingach. Gromadzi się kurz. Sam dom popada w ruinę, jeśli nie zostaną podjęte środki zapobiegawcze. Żywe istoty, które umierają, gniją i rozkładają się. Wyniki drugiej zasady termodynamiki możemy oglądać na naszych oczach każdego dnia.

Ewolucja naturalistyczna wymaga jednak czegoś więcej niż tylko prostej zmiany entropii. Taki proces to nie to samo, co zamarzanie wody lub tworzenie się kryształków soli lub kurzu zbierającego się w układzie słonecznym. Aby wyewoluować z nie-życia, materia na Ziemi musiałaby stale, konsekwentnie i bezpośrednio poruszać się wbrew sile entropii. Może się to zdarzyć w stosunkowo prosty sposób i dla stosunkowo prostych procesów w systemie otwartym, takim jak Ziemia. Takie zdarzenia dziejące się w minutę, delikatne, konkretne i stałe nie pasują do tego, jak to prawo funkcjonuje we wszystkich innych okolicznościach.

Pozostałe dwie zasady termodynamiki nie mają znaczenia, jeśli chodzi o kwestie stworzenia. Trzecie prawo wskazuje, że entropia zbliża się do zera, gdy temperatura bezwzględna spada do zera. Czwarte prawo jest często nazywane prawem zerowym, ponieważ jest tak fundamentalne. Wskazuje to, że równowaga termodynamiczna jest asocjacyjna; jeśli dwa układy są w równowadze z trzecim układem, to są one również ze sobą w równowadze.

Najprostszym, najrozsądniejszym wyjaśnieniem praw fizyki jest oczywiście stworzenie. Biblia potwierdza stworzenie przez jedynego prawdziwego Boga w Księdze Rodzaju. Dlaczego więc niektórzy wierzą w ewolucję naturalistyczną, a nie kreacjonizm? Psalm 14:1 podsumowuje to: Głupiec mówi w swoim sercu: „Nie ma Boga”.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj