Meksykański rząd ujawni artefakty, które mają dowodzić kontaktów Azteków z obcymi

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Ile to już razy widywaliśmy niesamowite, rzekomo prekolumbijskie artefakty, które zdawały się ostatecznie potwierdzać, ze w przeszłości dochodziło do kontaktów mieszkańców Ameryki z przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji. Teraz pojawiła się nowa sprawa tego typu.

 

Podobno meksykański rząd zamierza ujawnić pewne artefakty jednoznacznie wskazujące na to, że mieszkańcy obu Ameryk, doświadczali kontaktów z istotami pozaziemskimi.

Ujawnione artefakty mają dowodzić tego, że kultura Azteków, która rozkwitała na terytorium dzisiejszego Meksyku, była w jakiś sposób powiązana z obcymi. Padają sugestie, że być może nawet byli oni jakoś spokrewnieni genetycznie.

W przeszłości podobne artefakty ujawniał już rząd Gwatemali, ale ostatecznie większość specjalistów uznało, że jest to tylko sposób na  pobudzenie ruchu turystycznego. Być może tym razem jest podobnie, ale nie można wykluczyć, że cisza środowiska historycznego na temat takich ewidentnych dowodów na kontakty pozaziemskie, jest po prostu rozpaczliwą próbą zachowania status quo.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

    "Kultura" azteków i

 
 
"Kultura" azteków i "kultura" żydów ma wspólny panteon, modlitewnik, i sposoby mordowania ludzi na potrzeby kutu demona yahwe który siłą rzeczy po aztecku nazywany był inaczej. Także "geny" wspóldzielą podobne "wyróżnienia" w budowie członków rasy panów. Obu, bo obydwie za takie, pod wpływem rasistowskiego jadu sączonego z ust swoich rabe, za takie się uważają. Przynajmniej jeszcze jedna się uważa bo tą drugą konkurencja do tytułu wymordowała by być tą jedyną.
 
 

Portret użytkownika baca

sporo hebrajskich monet

sporo hebrajskich monet znaleziono w grobach wodzów indiańskich - i to by sie zgadzało ze żydy do Ameryki dopłynęłi bardzo dawno na początku naszej ery, po rozwaleniu im tej koszernej rzeźni (tak zwanej świątyni Salomona) aby tam te swoje kulty składania ofiar z ludzi dalej praktykować...
no i wykończyli tamte cywilizacje - do naszych czasów dotrwały jednynie jakies zdegenerowane, półdzikie i koczownicze plemiona czirokezów i innych apaczów Smile

Portret użytkownika Itsari

raczej stacjonujący

raczej stacjonujący -mieszkali to zbyt dalekie słowo biorąc pod uwage to iż w kosmosie praktycznie podczas kazdej misji obserwowali co robimy z zewnatrz Ziemi .co do tych artefaktów te filmiki to fake-gdyby naprawde takie istniały to byłoby wiecej niz 100 procent pewne ze Obcy tu byli czy są jednak media milcza i nic sensacyjnego w wiadomosciach o tym nie było a takiego znaleziska nawet archeologia ta na która są dotacje i jest absurdalna musiałaby sie odniesc i skomentowac

 

Portret użytkownika aron jasnowidz

jakie to proste ,wystarczy

jakie to proste ,wystarczy zapytac dlaczego w tym roku nagle naukowcy ,archeolodzy,papież ,premier rosji ,były minister kanady itd ,mówią ze nie jestesmy sami ,ze najwyzszy czas przyjąc to do wiadomości ,pytanie po co ? ano po to aby rozwalic program w głowie ,który nam wszepili ,program który powiela religia ,robią wszystko aby slepcy przejżeli na oczy ,aby religijni fanatycy zaczeli rozmyslac nad religią  wiarą ,wszytko po to aby móc ujawinic tych którzy siedza pod ziemia i nami manipulują ,oczywiscie że ogłosza ich ze sa dobrzy ,a ludzie uwierzą no bo jak maja odóżnic która rasa chce dorbze a która żle dla nas .A to znów jest takie proste ,gdyby ci co wspópracują z naszymi rządami ,byli naprawde dobrzy to mielibysmy raj na planecie a nie piekło ,wiec każdą rasę którą przedstawią rządyusa i uni  będzie to rasa zła ,działająca przeciwko ludzkości ,jedynie z rasa dobra wspópracują wyznaczeni ludzie ,oraz Rosja i to ona czeka na to co pokaze usa aby móc dementowac brednie na temat dobrych ras .czeka nas to o co tak sie tutaj spieramy ,pokaza nam wszystko tak jak pisałem od samego poczatku ale w momencie kiedy będzeimy juz wiedzieli kto jest przyjacielem a kto wrogiem .

Portret użytkownika Arkatch

Podanie przykładu z papieżem

Podanie przykładu z papieżem (fake), premierem Rosji (żart) i byłym ministrem kanady (fake) jest śmieszne i tylko pokazuje twoją naiwność w łykaniu KAŻDEJ informacji.

Teraz niech tallin napisze coś o kosmitach którzy porwali 3 kozy i muzułmanina w celu ich krzyżowania a Ty jak zawsze to łykniesz.

 
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

tak ,program wyparcia jaki ci

tak ,program wyparcia jaki ci zainstalowali nie przyjmie nic ,ale to problem twój i jeszcze wielu ludzi ,którzy udają że nic się nie dzieje i nic sie nie stanie ,ja tylko piszę co widze, ty nic nie widzisz więc to wyśmiewasz a czas pokaże kto był niewidomy a kto naiwny .

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

No dobra, to jeszcze

No dobra, to jeszcze chciałbym wiedzieć, czym jest ten materiał, na którym wyrysowano te obrazki? Napewno nie jest to złoto bo pewnie ten kto to znalazł już dawno przetopiłby to i sprzedał. Więc z czego to to jest zrobione ,że przetrwało z czasów Azteków do naszych i nie skorodowało?

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika kurde

Ty, a jakie to ma znaczenie ?

Ty, a jakie to ma znaczenie ? Sens jest taki żebyś skumał, że SĄ KOSMICI i kuźwa nie jesteśmy sami i przestał w to wątpić, a nie badał merytoryczny przekaz autora. Ludzie weźcie kuźwa w końcu skumajcie, że to co myślicie to nie wy, a narzucone coś co wami steruje, aby bronić tego starego, śmierdzącego kłamstwem aż do Słońca systemu WŁADZY na Ziemi. Na prawdę nigdy się nie zastanawialiście nad reakcjami SIEBIE ? Czy zawsze jesteście w zgodzie ze sobą ? Czy w obliczu takich informacji dzieje się coś z wami dziwnego ? Ten system chce dla siebie wszystko dosłownie, nawet interesuje go o czym rozmawiamy z ciocią czy dziadkiem przez telefon i wszędzie czego szuka ? Czy już przypadkiem nie zrobiliśmy czegoś co mu nie odpowiada, a robi to ciągle obserwując nas i zarazem powodując to, że mamy go dosyć, podnosząc opłaty za życie, dając stres i ograniczając wolność. System tego Świata to ZŁO i to takie właśnie z dużej litery, które dopuszcza się wszystkiego co jest w stanie, aby nie upaść wobec tych sił PRAWDY jaka się teraz nam, ludzkiej ciemnocie wreszcie ukazuje. Oni wiedzą, że zmanipulowane nasze mózgi to ich siła, oni wiedzą, że muszą je przejąć jakkolwiek, aby z tego korzystać po swojemu i oni wiedzą, że człowiek w obliczu niskich wibracji, czyli czegoś czego nie lubimy, ulega temu, aby tylko nie cierpieć przez co zmienia się w coś co nie jest już czułym i kochającym życie kimś. Dlatego wielu medytuje, nie je mięsa i odmawia sobie innych "super" rzeczy, aby po prostu nie dać się zmanipulować czymś i nie zatracić swojej głowy. Im szybciej otworzymy się na prawdę, która jest tuż przed nami tym lepiej dla nas. Wiadome, że nasze ego ma problem z przyjęciem tego, że moglibyśmy być wczesniej głupi, czy tępi i ślepi, ale i ta prawda chyba jest lepsza niż życie w ciągłym siebie oszukiwaniu, nie ?

Skomentuj