Meteor, lub coś innego sfilmowane w okolicach Kalisza

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Poniższe nagranie zostało wykonane wczoraj, 29.10.2013 około godziny 16:50 w okolicach Kalisza w Wielkopolsce. Widać na nim coś co przypomina meteor spadający majestatycznie w oddali.

 

Wszystko wskazuje na to, że obiekt znajdował się stosunkowo daleko od miejsca obserwacji. Widoczne na nagraniu drzewa są zlokalizowane około 400 m od punktu z którego wykonywano ten film. Niestety jakość od pewnego momentu pogarsza się (włącza się zoom cyfrowy)

 

Na początku, wracając z pracy, widziałem jedynie mały punkt w oddali.  Z biegiem czasu zaczął się lekko powiększać, tak jakby płonął i  miał coraz dłuższy ogon. Aparat ustawiony był w kierunku zachodnim. Być może obiekt ten jest w istocie niezwykłą manifestacją przelotu samolotu pozostawiającego smugę, ale nie sposób stwierdzić to ponad wszelką wątpliwość.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kustosz

Obiektów kosmicznych

Obiektów kosmicznych przelatujących wokół ziemi jest mnóstwo. Większość przelatuje na bezpiecznych orbitach i od czasu do czasu możemy je tylko dostrzec. Nikiedy niektóre spadają. Jeszcze inne są wychwytywane lub neutralizowane.
A myślicie że jak było nad Syberyjską tajgą w czerwcu roku 1908?
Świadkowie wyraznie mówili i dziwnych światłach które leciały W STRONĘ spadającego obiektu. To nie przypadek. Jesteśmy tu pod płaszczem ochronnym. Dlaczego? Ano dlatego, że o dobrą hodowlę się dba i zapewnia się jej bezpieczeństwo.

Portret użytkownika baryla

Witam co do wizji i

Witam co do wizji i przypierdzielenia meteorów - nie zebym sie chwalił , pisze tak bo mialem tez cos podobnego i nie raz ! To nie bylo snem , to bylo jak wizja.

Wizja ( 05.05.2013)

Wyślij ten wpis | Drukuj ten wpis
entry 07.05.2013 - 13:0

Wizja jakieś katastrofy - Wybuchy meteorytów potężne ! Aż się cała okolica trzęsła , cały świat i ten dźwięk - przerażenie masakryczne...
Stałem na dworze na chodniku , rozmawiałem z kolegą cos tam sie rzegnaliśmy cześc - cześć i po chwili w oddali tak sie zaczęło błyskac na biało , bardzo dużo eksplozji widziałem i ten dźwięk ! Tak przerażający że aż cięzko jest mi to opisać , wszędzie słyszałem krzyki , wybuchy poteżne - błyski !
Nie wiem co to mogło być czy wybuchy meteorów (myślałem ze to od czegoś innego) ,czy jakaś eksplozja jakiegos ładunku nuklearnego , ale poczułem taką myśl że rządzący na całym świecie o tym wiedzieli juz wcześniej i ze to trzymali w tajemnicy przed ludźmi !
Ujrzałem potężna fale wybuchu któta sie zbliżała i poczułem ze to juz koniec - koniec życia
Czyżby to wizja zbliżającej sie katastrofy która spowoduja meteoryty czy przez jakiegos typu pociski np nuklearne ? (ale odpalone przez kogo ?)
Tak sie ziemia zaczęła trząść że aż sie ze strachu obudziłem !
Poczułem sie tak jakbym zdał sobie sprawe ze umarłem gdy doszła ta cała fala uderzeniowa do mnie , po chwili przeszła mnie taka myśl - ze nie ma od tego ratunku ;/

Tu mam cos o powrocie bogów :

nie wiem czy mi linka opublikuje czy nie ale pod spodem powinien byc Smile

http://imageshack.us/f/841/rozs.jpg/

Jeszcze jedna jakas taka wizje mialem z katastrofą z meteorami , teraz nie moge cos znaleźć tego na dysku hmm
wszystko sobie zapisuje :).Wspomne jeszcze tylko ze ćwicze OOBe i te wszystkie wizje , czy jak to nazwiecie , sen ,  miałem podczas OOBe Smile

 

 

Portret użytkownika zibi

Wiesz b@ron mi nie chodzi

Wiesz b@ron mi nie chodzi jaki rozbłysk ale co  wokoło niego się dzieje chodzi o nagranie 0:01 i 0:08 sek filmiku z losy ziemi i jeszcze tam powtórzył się przelot tego długiego zygzakowatego czegoś,co za bardzo nie wytłumaczalne co to,chyba nie ptaszek,myśle że ONI potrzebują energi ze  słońca,jeden leciał idealnie w wybuch plazmy 

Portret użytkownika Gilgamesz

ISON(zapowiedź powtórengo

ISON(zapowiedź powtórengo powrotu Chrystusa/Enkiego) przypierniczy pod koniec tego roku, wspomnicie moje słowa. Ale to tylko przedsmak, bo Nibiru już się zbliża ze swoją świtą kolejnych asteroid, które również przypierniczą w Ziemie, w Apokalipsie macie to wyraźnie napisane, poczytajcie sobie o 7 trąbach i trzech biadach! Enki wcielenie Chrystusa, mieszka na Nibiru i po tym jak Nibiru(Czerwona Kaczyna) dokona masowego oczyszczenia Ziemi z wszelkiego zła, a szczególnie z reptili draco czyli szatana,(oczyszczenie będzie w postaci ogromnych kataklizmów, uderzen asteroid, zmiany rotacji Ziemi, przebiegunowania - nawet indianie Hopi o tym mówią) to wówczas po oczyszczeniu Enki przeniesie się z Nibiru na nową Ziemie, poprzez teleportacyjny portal na bliskim wschodzie(prawdopodobie teren Iranu) i ustanowi nowy system oparty na Miłości!!!
Wspomnicie moje słowa, o ile dożyjecie!
Chwała Enkiemu! - On stworzył człowieka poprzez wszczepienie Boskiego DNA w istotę człekokształtną! Enki jest zainspirowany przez samego Boga! Żyjemy w tych ciałach dzięki Bogu i Enkiemu!
Dziękuję Ci Enki za to że mogę rozwijać się duchowo i doznawać rozkoszy ziemskich w tym wspaniałym ziemskim ciele a szczególnie upodobałem sobie seks z ziemskimi córami! Dziękuję Ci Boże, że zainspirowałeś Enkiego do stworzenia tak wspaniałego projektu jakim jest Ciało Człowieka!  Enki Nas kocha z całego serca i z całej duszy. Kocham Boga i Enkiego bezgranicznie!!!!
Dziękuję Ci Boże że stworzyłeś duszę, a Tobie Enki że stworzyłeś ziemskie ciało, z inspiracji Boga!!!
Chwała Bogu i Enkiemu!!!!    

Strony

Skomentuj