Mężczyzna na kempingu przestraszony przez dwa Yeti

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zwykle Wielką Stopę można zobaczyć tylko z daleka. Naoczni świadkowie rzadko mówią aby zaatakowało ich to ogromne mityczne stworzenie. A tymczasem mamy do czynienia z przypadkiem, w którym aż dwóch „yeti” zastraszyło mężczyznę.

W rozmaitych archiwach znajduje się wiele historii naocznych świadków o tak zwanych "ludziach śniegu". Ale ten przypadek jest szczególnie interesujący ze względu na szczegóły i agresywne zachowanie Yetich.

 

Autor książki The Beasts of North America, Andrew McGrath, przytacza w swojej pracy historię człowieka, który został rzekomo zaatakowany przez Yeti. Wszystko wydarzyło się w 2018 roku gdy mężczyzna spędzał wakacje ze swoją dziewczyną na kempingu w Monroe County, South Indiana, USA. W nocy bohater opowieści usłyszał kroki w pobliżu namiotu i dźwięk, jakby ktoś szarpał za uchwyt jego samochodu. Mężczyzna wybiegł z namiotu, aby sprawdzić, kto to robi, ale nie znalazł żadnej żywej istoty w pobliżu.

 

Następnie świadek wrócił do namiotu i usadowił się w nim tak, aby mógł w całości widzieć samochód. Musiał odczekać 15–20 minut, zanim zobaczył, jak coś „innego niż zwierzę ani człowiek” zbliża się do jego samochodu. Przerażony naoczny świadek postanowił zaczekać, aż stwór się odsunie, a następnie ostrożnie podążał za nim, aby lepiej się przyjrzeć.

W rezultacie, kiedy mężczyzna wyszedł z namiotu i wszedł do słabo oświetlonego miejsca, zauważył ogromną postać idącą prosto w jego stronę. Ze strachu mężczyzna szybko wszedł z powrotem do namiotu i natychmiast go zamknął. Ciemny kształt Yeti powoli podkradł się do osłony i zaczął „bić się w pierś i warczeć”. Stojąc w ten sposób przez jakiś czas i zastraszając skulonego ze strachu mężczyznę, Wielka Stopa, według naocznego świadka, zaczął mówić coś do drugiej mniejszej postaci, która również stała przy namiocie.

 

Mężczyzna, który opowiedział tą historię, uważa, że ​​mniejsza postać była jego dzieckiem, które podążało za rodzicem i uczyło się od niego. Oczywiście ta historia jest interesująca, ale trudno uwierzyć, że sprawcą zamieszania jest mityczny Wielka Stopa. Choćby dlatego, że naukowcy nie znaleźli żadnych dowodów na jego istnienie. Wszystkie włosy yeti i inne znaleziska ludzkie, zgodnie z analizą DNA, nie należą do wymarłych starożytnych ludzi, ale do istniejących zwierząt, takich jak niedźwiedzie, jelenie i psy.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Halos

Widzę poziom tutaj trzymacie

Widzę poziom tutaj trzymacie gazetek szkolnych...historia jest tak stara, że zatoczyła internet już z 10 razy. Pierszy raz zdjęcie pojawiło sie w 1958 roku! Proponuje internet przeszukać zanim sie coś opublikue...marność...

Skomentuj